Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej, u nas też śnieg sypie mimo że na plusie. ale i tak idziemy na spacer :) u nas nocka lepiej, pobudka o 5. heh tylko z małym na siedząco zasnęłam do 6 :) dziewczyny to w czym podajecie te herbatki maluszkom? bo ja dzisiaj znowu spróbuję z niekapka, będę próbować dopóki się nie nauczy. tylko szkoda, ze póki co nie chce wziąć nawet do buzi smoczka z butelki czy kubka niekapka :/ Graga ale zaje*sita randka :)) ale się uśmiałam ze zdjęć :) jak taka małżeńska para :D rewelka! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz, ja też mam wózek trio i też tego samochodowego fotelika używam do spacerów gdy najpierw gdzieś jedziemhy, potem się idzie z małą..ale ona tam taka ściśnięta, dlatego jak szłam na normalny spacer z domu, to wkładałam ją do gondoli, bo leży wygodna....ale mam już dosyc tego tarabanienia się z gondolą i zakładania jej za każdym razem na wózek (bo skladam wózek po przyjściu do domu, nie stoi otwarty)... dlatego chyba trzeba będzie wypróbować opcję spacerówki już :) Aleksandra - a na moja córkę oprócz gondolki to za małe robią się ubarnka 68 cm, wkurzyłam się na maksa bo M kupił dwa pajacyki do spania, właśnie na 6 mcy, bardzo fajne...ubrałam jededen wczoraj po kąpieli i jest na cyk/cyk (znaczy się ubrałam w nie dziecko, nie siebie hehe)...ale jak przymierzyłam inny pajacyk 3 mce to jest taki sam jak ten na 6...chyba z centymetrem trzeba chodzić do sklepów, bo gdy bierzesz z wieszaka gdzie masz rozmiary od 52 cm to taki na 68 wydaje Ci się bardzo duży...każda firma ma swoją rozmiarówkę! xxxxxxxxxxxxxx a tak poza tym to się zamknęłyście w sobie czy co? :) taka cisza :) xxxxxxxxxxxxxxx aha, moja udka w miodzie wyszły pyszne, choć wcale nie takie słodkie jak chciałam (marynata zrobiona też z musztardy)...ale bardzo dobre były i soczyste i sprężyste, padłam po tych udkach o 22 już :) gdzie czasy gdy chodziłam spać o 1,2? Ja tak przed ciążą miałam, serio..w. głowie się nie mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) u nas też spokój... mała grzeczna, ale biedna zaraziła się chyba ode mnie, bo dzisiaj w nocy miała taki katarek że szok... aż nie mogłam spac tak mi jej było szkoda... wyciągałam jej katarek chyba z 10 razy i cały czas się lało a ona bidulka nawet nie płakała jak jej 'wysysałam' ten katarek... taka była zmordowana ;/ Od rana też leje jej się z noska.. aż bąble puszcza noskiem ;) na szczęście nie ma temperatury ani nic poza tym... mam nadzieję, że szybko minie!! Macie może jakieś metody albo znacie jakieś leki dla takiego malucha na katar???? Teraz śpi, a ja trochę się nudzę. Miałam iść dzisiaj do ginekologa kontrolnie, ale w tej sytuacji odpada.. przepiszę się na przyszły tydzień. Poza tym zasypało.... u Was też??:) MAMUSIA będę pamiętała o tej kurteczce, chociaż obiektywnie ciuszków chłopięcych jest 10 razy mniej niż tych różowych dziewczęcych ;) ale będę pamiętać kurteczka na 6-9 mcy - lub 74cm ;) pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki My wstaliśmy o 9. Teraz oglądamy ddtvn ;) Noc nie najlepsza - o 24, 2,2:45, 4:30, 5, 5:30, 7:30.... :( Jadł 2 razy bo więcej nie chciał, pielucha też była sucha więc w sumie nie wiadomo dlaczego marudził. Rano jak go zobaczyłam to się przeraziłam - głowa i bo bokach twarzy okropnie czerwone i suche. A wczoraj nic nowego nie jadłam. A może to po szczepieniu?? A teraz leży obok z piąstką w buzi i gada na zmianę ze ściąganiem półściochów :) Wczoraj poszłam robić śniadanie, wracam a Tadeo bez spodenek. Tak ciągnął za stópki aż zdjął całe :D xxx Hej Macro dawno się nie odzywałaś :) A gdzie reszta dziewczyn? Wstawać śpiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja podaje z łyżeczki marchewke, zupke, https://www.google.pl/search?q=tommee+tippee+%C5%82yzeczka&hl=pl&client=firefox-a&hs=2Bk&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YjsjUeHnHKeV0QXpqYCAAQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=610#imgrc=NVvFC0FtWj_qAM%3A%3B5HkEKXd7HYOLqM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tommeetippee.pl%252Ffile_store%252Fpl%252Fproducts%252Fproduct%252F20875%252Fimg.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tommeetippee.pl%252Fproduct%252Fpierwsza_lyzeczka_z_silikonowa_koncowka%252F%3B251%3B410 bardzo polubił z niej jeść może i Wam się uda podać herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
natalie co do herbatki to moj ciagnie z flachy, nie ma problemu, od malego mu dawalam co jakis czas mm i go to nie razilo... Co ci polecic... Moze sprobuj ze strzykawki, zeby poczul smak tej herbatki lub soczku, albo jak chcesz to ci posle taki kubeczek dla wczesniakow do karmienia... a jaki masz niekapek? Ja piterowi jak mial rok zmienilam ale nie na taki szttywny tylko na taki jakby to ujac bardziej gumowy:)posle ci linka, a jezeli to nie pomaga to moze warto kupic taka flache z lyzeczka?juz linka kiedys posylalam i zaraz ci tez posle:) No randka super Szukali sobie z Agatka zebow czy maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga wcześnie swojego na randki posyłasz :P Jak tak dalej będzie to za kilka lat babcią zostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś bede miała siły wnuków pilnować :D hehe jakoś z Dan mos damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz bardziej z piotrkiem bo on starszy, jak ja bede pod 40 to on juz 19 bedzie mial, a ja wtedy moze jeszcze córeczke wykombinuje - to bede młodą babcią i mamą, odmłodze sie dwa razy i bede znów miała 18-stke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki niekapek: http://allegro.pl/tommee-tippee-kubek-niekapek-150-ml-butelka-4-7-m-i3028320940.html wczoraj podawałam łyżeczką, żeby zasmakował i "jadł" 20ml prawie, później daliśmy znowu z niekapka i ryk nawet chwycić nie chciał. no i z łyżeczki później tez nie chciał. dobrze, że choć tą łyżeczką je, to nie ma problemów ze słoiczkami.. Graga, Aleksandra dzięki za linki! Ten z lovi z łyżeczką to chyba kupię. zobaczymy po dzisiejszym dniu jak będzie, choć nie przewiduję rewelacji. dobra uciekam, bo mój syn już się nudzi i skrzeczy jak wrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra a łyżeczką też mam z tommie tippy silikonową, i się zmienia kolor pod wpływem temperatury i ją lubi całe szczęście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,czytam ale jak w domu jedno chore dziecko a drugie marudzi i trzeci z katarem... to uuuuuuu a maly spi na rekach...ciezko pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas nocka ok pobudka dopiero o 6 więc mam nadzieję że tak już zostanie:P:P posprzątałam mieszkanie i Sebuś śpi więc mam czas na neta:P:P może uznacie mnie za nienormalną ale szukałam już prezentów na święta dla szieciaczków (Sebusia, mojej siostrzenicy i siostrzeńca mojego męża) i już nawet wybrałam co im kupić:P:P zresztą uwielbiam oglądać dziecięce rzeczy:P:P natalie faktycznie spróbuj strzykawką podać herbatkę może akurat. u nas na szczęście nie ma problemu bo mały jest na butli prawie od początku więc ma wprawę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie zazdroszcze, a ten "trzeci" z katarem to chyba najgorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. he u nas też nocki fatalne-także to chyba norma w tym wieku.Mały budzi się ciągle...nie chce jeść- pokwęka i zasypia-gorzej ze mną.ledwo zasnę znowu..... piję kawę poranna -dopiero zasnął. Monia a wiesz co...niesamowite.Mój tez po szczepieniu dostał straszne suche policzki....mega podrapany i suchy na buźce.Zastanawiałam się po czym to-a może to po szczepionce-po jakimś jej składniku:( masakra:( ja jeszcze myślę z może to być od deserów sojowych -bo ostatni jadłam.wielka niewiadoma.do tego strasznie się ślini i buźka mega czerwona:( wczoraj już mu posmarowałam lanoliną tłustą żeby ślina nie podrażniałam buźki. Graga- dan-mos- fotki rewelacyjne:) Agatka nieźle kokietuje:)a Mały Grażki udaje niedostępnego-jak każdy facet:) heheh:)niezła randka....:) działacie ostro :) U nas trzeba się dogadać z Dyśką .....:) ale trzeba zrobić randkę w ciemno z Ninką Tadeo Moni i mój Antonio......Niech sama wybierze.....swoja drogą Dyśka, Moniś kiedy się umawiamy na sesję?:):P Buziale,lecę ie ubierać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja wcale a wcale sie nie dziwie, bo dzisiaj jak pojade to tez juz cos kupie dla siostrzenicy na świeta, chociaz na zajaczka to u nas bardziej słodycze, ale ona nie przepada wiec cos innego jej kupie, no chyba ze robisz zakupy na Boże Narodzenie :P ale lepiej jest zakupy zrobić w ciągu roku niż potem w grudniu tyle wydatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe marla sprawia niedostępnego bo bardziej mu sie Dan mos podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odparu dni mam smaka na Pawełka :) tzn ciasto Pawełek.Biszkopt juz mam,teraz poncz i krem no i polewa :) Zapraszam wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga007----podzielam chec na te córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas w domu szpital, maly ma zapalenie gardla i prawego ucha, a zaczelo sie od malego katarku. jak byl mniejszy to dawal sobie wyciagac kipuchy aspiratorem a teraz broni sie jakbym chciala go ze skory obedrzec:) no i katarek uderzyl na gardlo i ucho, do tego goraczka , normalnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w to śnieżne południe:) Ale sypie-a ja nie mam chleba w domu... Mamusia i eljotka-trzymajcie się dzielnie z tymi choróbskami w domu... xxx Graga i Dan-mos fajniutkie te wasze szkrabiki-fajna z nich parka.Szkoda,że żadna dziewczyna nie mieszka blisko nas...:( Ale miesiąc temu urodziła się córeczka przyjacielowi mojego m, więc już robią wspólne plany matrymonialne:) Macro apetytu mi tu narobiłaś!Ale mam jeszcze kawałek tortu z imienin mojego m w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie nie pomogę z piciem bo mój maluch lubi pierś i butle i łyżeczkę i nawet szczepionkę na rota chętnie wytrąbił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×