Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość WARIATUNCIE
natalie dobrze kombinujesz, mam dostep do galeriusa,waszych fb itd,nie chce robic tu smrodu ale niektore z was strasznie mnie irytuja!! jestem z wami na tamtym forum i pisze slodkie komentarze haha a udowadniac nic nie bede same mnie znajdzcie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARIATUNCIE
acha i natalie głupolu przeciez na tamtym forum trza byc zalogowanym wiec jak mam wam cos napisac zlego skoro odrazu bedzie wiadomo kto to sasasa a to forum nadal jest aktywne jak widze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podawalam swojego fejsa bo tam sa wszystkie dane a nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera. To moje pierwsze dziecko i dzieki forum mozna porozmawiac z kims kto jest na biezaco z tym co przechodzimy. Mam nadzieje ze administracja poda nicka pomaranczy i wyjdzie na jaw kto jest dwulicowa podla swinia bo skad ktos niezwiazany z forum znalby dane Mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamimi
Dotiuszka- mój synek jest z 10 października i miesiąc temu też przestał głużyć i gadać po swojemu. Strasznie się martwiłam,byliśmy u lekarza-stwierdził,że poczekajmy z 2,3 tygodnie zanim da nam skierowanie do innych lekarzy i badań. Mówił nam,że dzieci czasem tak mają,że "cofają" się w swoich umiejetnościach,w tym czego się nauczą. Nie wiem ile jest prawdy w tym co mówił,ale wyobraź sobie,że przez 3 tygodnie milczał jak zaklęty,uśmiechał się,czasem popiszczał,ale nie chciał zupełnie "gadać". I jednego dnia po tych 3 tygodniach budzi mnie giii,uuuu,guuu :) I wszystko wróciło do normy :) Mam nadzieję,że tak też będzie w przypadku Twojej córci,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatuncie no i po co ci ten cyrk?? jak cie ktos irytuje to poprostu to napisz otwarcie a nie chowasz sie ja szczur za miotłą, wykaż sie odwaga cywilną i sie ujawnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatunciu powinnas się podpisywać ZALOSNA !!!!!! ciekawa jestem czy rzeczywiście masz wstęp do drugiego forum Udowodnij mi i napisz o czym byl mój ostatni post tam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamimi dziękuję ci za te słowa. Podniosłaś mnie na duchu, bo może jeszcze będzie i u nas ok. Tak bardzo bym chciała... Co do pomarańczy to brak słów. Jak możesz kogoś nazywać głupolem, mamusię obrażać, a potem mieć chęć dalej z nimi pisać. Mnie jak ktoś irytuje to unikam jego towarzystwa, więc pytanie po co ty jeszcze z nimi piszesz? Znajdź inne forum, może tam znajdziesz bratnią duszę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotiuszka my tez mielismy przestoj w gawozeniu. Ur sie 9 pazdziernika i niedawno wlasnie nie mowil wiec moze wasz maluch tez tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatuncie skoro jesteś z nami, zawsze możesz założyć konto pod innym nickiem. w ten sposób udowodnisz, że jesteś. jeśli nie, rozumiem, że to po prostu ściema. i tylko z nami pogrywasz i cholernie się nudzisz. dziewczyny u nas też mały mało co mówił, a od paru dni to ciągle krzyczy. więc dotiuszka spokojnie, trzymam kciuki żeby było ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatuncie...jebnij sie w łeb,ooo....tyle co moge napisac! brak słów na taką idiotkę jaka ty jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie masz racje,jesli wariatuncie jest NIBY z nami to niech to udowodni logujac sie pod innym nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka sie przestraszyla hahahaha, jednak chyba sciemniala zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak czytam to co napisala pomarancza i mysle ze to tylko prowokacja z jej strony i wcale nie jest tam z nami a jezeli jest to niech to udowodni jak pisaly dziewczyny a irytujaca to Ty jestes albo irytujacy bo skad mozna wiedziec moze to wcale nie jest jedna z nas (oby) a moze jakims smarkaczom sie nudzi i jakims cudem znalezli te dane od mamusi bo nie miesci mi sie w glowie ze ktos moze byc tak dwulicowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatuncie
powiedzialam juz ze nic nie bede udoadniac,macie zagadke chociaz ;P ale udowodnie wam w swoim czasie obiecuje haha narazie wam napisze haslo do galeriusa ok pazdziernik2012 hahahahahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo haslo do galeriusa podane bylo na samym poczatku forum ponad rok temu jak bylo nas o wiele wiecej co widac po ilosci albumow w galeriusie i nie zalogowalas sie na nowym forum z nowym nickiem wiec to nie dowod dla mnie a jesli jestes z nami tam to nie wiem co cie trzyma skoro tak bardzo cie niektore posty irytuja. Forum sie rozpadnie i sama nie bedziesz miala z kim pisac chyba ze dolaczysz do innego gdzie jako pomarancza bedziesz dowalac innym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmienilas haslo w galeriusie,jesli ktora chce to napisac maila na tego co wczesniej i wiadomosc na kafe lub naszym forum zebym wiedziala ze to wy:) jak jestes taka cwana to podaj tez adres naszego forum.po prostu gowno wiesz i tyle miernoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja wysyłam chcialam wczoraj wieczorem usunąć zdjecia ale z komóry sie nie da musze odpalic kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze znowu ania-m ma jakies problemy?? ona znała hasło do galeriusa...ale na szczęście do nowego forum nie zna i za pewne nigdy nie pozna :) wiem,ze ona jako jedyna miała sapy od początku...tak jakos przyszło mi to na myśl,ale bez podstawnie tez nie chce oskarżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyluzujcie, teraz udaje cwaniare by zamet zrobic,szkoda nerwów a ona sie cieszy. Olejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ja olewam - sikiem prostym... Jest to jakas mamuska od nas z poczatku ktora juz z nami nie pisze, a żal du pe ściska! ale udowadnia swoim zachowaniem, że nie dojrzała do tego by być matką i mi tylko szkoda jej dziecka - pomyślcie na kogo to dziecko wyrośnie jeżeli matka taka dwulicowa! Szkoda niewinnego dziecka.... Wariatuncie zastanów sie nad adopcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, chyba kiedys przepis na czekolade podawałaś, jak będziesz miała chwilke to napisz jeszcze raz, bo nie chce mi się szukać, a mam ochotę zrobić;) Nie zwracajcie uwagi na tą pomarańcze to jej się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba miec naprawde nasrane we lbie zeby bawic sie w jakies podchody i wbijacb tak szpileczke,dziewczyno zajmij sie czyms pozytecznym,nie pasuje ci tu ktos -to nie zagladaj i idz sobie poszukac innych kolezanek,ktore ci beda pasowac a stad spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka mama..jakie biedne dziecko.. ta pomarancza to jaka kobiecina, ktorej raczej nikt dziecka zrobic nie chce, dlatego tutaj sie wyzywa na kobietach typu M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia wysłałam maila z prośbą o dostęp :) chyba jestem uzależniona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatuncie
nie jestem żadną ania-m tyle mogę wam powiedzieć..reszta w swoim czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala..prawda
Same jesteście sobie winne i głupie jak pień :P kto normalny podaje obcym swoje nr tel, linki do facebooka itp. Większość z was sama nie dba o swoją prywatność a teraz macie pretensje do całego świata.. prawda jest taka,że jesteście sobie obce a to, że gadacie o kupach swoich maluchów itp nie czyni z was przyjaciółek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatuncie
waroiatuncie nie podszywaj sie podemnie. ja daje wam spokoj!! znam haslo do galeriusa tzn znalam;) acha chcialam sie z wami podroczyc i zasiac nutke niepewnosci,ale to nie ja pisalam nic o mamusi,pa jezeli jakis wariatuncie bedzie pisal dalej to to nie ja paa!! ania m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×