Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość lililulalila
ale to dziwne, jak dziewczyny założyły prywatne forum to nagle zaczeły się oddzywać się forumowiczki które na początku pisały-wcześniej niemiały czasu a tu nagle na nowym forum będą miały czas. Ta co napisała dane jednej z Was piszena pewno dalej zWami i tamto forum też zniszczy.Szkoda ,ze jużtu nie piszecie.Ciekawa jestem czy Monia jest jednak w kolejnej ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale tu sie glupio porobilo :( no nic powodzenia dzewczyny i wszystkiego dobrego dla dzieciaczkow i dla Was ...szkoda ze to sie tak zespulo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
no ale vivii przeciez mozesz do nas na tamtym forum dolaczyc, po co sie zegnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczzyny i ja wysłałam maila z prośbą o przygarnięcie mnie na nowe forum:-) Szkoda że się tak porobiło, jak to któraś wspomniała wyżej może nie każdy się udzielał ale było dużo mamusiek które na bieżąco czytały tak jak ja :-) nie zliczę ile dobrych rad od Was usłyszałam, mam nadzieję że mnie przygarniecie, pozdrawiam Na temat pomarańczowych nie będe się wypowiadać bo nie ma sensu, uważam że to osoba która cholernie zazdrości że związałyśmy się ze sobą na forum a ona została odrzucona? może kiedyś napisała jakiś komentarz z którymś się nie zgodziłyśmy, może za coś skarciłyśmy? Szczerze mówiąc to zżera mnie ciekawość która to Z NAS narobiła takiego syfu na forum. Już po fakcie, forum przechodzi do archiwum więc możesz się ujawnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwaaa111
lepiej sie pozegnac bo znowu rozwali forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde.movie
WITAM - Unikatowy album-kronika ze zdieciami i filmami dla maluszka - rewelacyjny pomysl na prezent dla rodziniy i znajomych - Wspaniala pamiatka - przepiekna oprawa graficzna oddzielna dla chlopca i dziewczynki Zapraszam do zapoznania sie z oferta: http://www.youtube.com/watch?v=G02c0_GqC04&feature=youtu.be Pozdrawiam wszytskie mamusie oby maluchy byly grzeczne , zdrowe i przesypialy nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zła
ja sądzę, że to nie żadna bo na kilku tematach na kafe pewnym momencie pojawia się taka złośliwa pomarańcza i mąci a potem pisze "skąd wiecie, że nie jestem jedną z was". To jest jej stała zagrywka i najwidoczniej czerpie przyjemność z tego, że ludzie uciekają na prywatne fora. ja osobiście żałuje, że Was już tu nie ma bo wile się dowiedziałam od Was w ciąży i po porodzie. Mimo, że nie pisałam z Wami to czytałam regularnie i przeżywałam Wasze problemy i radości. Stworzyłyście fajną grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zła
miało być że to nie żadna z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha wysłałam instrukcje :) Vivii nie rozumiem Ciebie, pisałaś od początku z nami a teraz się żegnasz.. bo mamy prywatne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmo
Smutne bo byłam z Wami od pierwszej strony, choć nigdy nie pisałam, byłyście dla mnie dużym wsparciem od początku ciąży aż do teraz... Bardzo dziękuję wszystkim... Pozdrawiam szczególnie Agulkę, w Wyrach jestem co drugi dzien na spacerze, jak będziesz miała ochotę dołączyć, zapraszam ja z Witusiem. heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mamę niemowlęcia - zmęczona, blada i z podkrążonymi oczami, z tłustym różowym i zadowolonym bobasem w wózku:) Będę miała dłuższą chwile to napiszę do Natalie przekaże Ci maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajcie dziewczyny nie dajcie sie pomarańczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macro,nie czytasz ?
mają forum prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogmo
Agulko wysłałam maila na adres mamusie październik bo do Nata_lie mi nie wychodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×