Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Cześć dziewczyny czytam was od dawna, ale nie miałam nigdy odwagi do was napisać, może dlatego ze jesteście zgraną paczką która jest ze sobą już długi czas. Jestem w takiej samej sytuacji spodziewam się dzidziusia 5.10. A piszę z powodu tych durnych wpisów które dziś się tu pojawiły. Uważam że , wszystkie jesteście świetne babki ;) które dzielnie znoszą ciąże. Świetnie że, wymieniacie się swoimi spostrzeżeniami na wiele tematów, zdrowotnych jak i na temat rzeczy dla maluszków. Ja skorzystałam z wielu waszych rad, a jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne to uniknęłam wielu niepotrzebnych wizyt u lekarza. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny. A te które zostały skrytykowane niech to maja naprawdę głęboko gdzieś, bo ich rady są bardzo cenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafiaa, fajnie że się odezwałaś, pewnie wszystkie sie ze mna zgodza zebys dolaczyla do nas i wynieniala sie z nami swoimi spostrzeżeniami :) jak będziesz miała ochotę i czas to możesz z nami tutaj ponarzekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia zapraszamy, tak jak Graga pisze :) ponarzekać zawsze warto :P A tymczasem uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu tylko na szkołę rodzenia poszłam a tu takie rzeczy się dzieją ;) W brzuchu mam 106 cm. Wracając ze szkoły rodzenia jeszcze w autobusie dopadł mnie ból brzucha. Drgania od jazdy jeszcze potęgowały ból. Łzy mi stanęły w oczach. A potem dojście od przystanku do mieszkania... W połowie drogi się poryczałam - ja nie szłam, ja ciągnęłam nogi pomagając sobie rękami. A jeszcze ulewa była. Teraz już leżę, wzięłam leki. Jak się nie ruszam to nie boli tak bardzo; tylko brzuch bardzo twardy i czuję jakbym na igłach siedziała. Dobrze, że w przyszłym tygodniu już sama nie będę musiała jeździć na szkołę rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania m lepiej nie reagowac, po sie pomaranczowo wtedy dopiero zrobi na forum. ehhhhhh ciezko mi......trzeba odreagowac na allegro..heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka pewnie za dużo było chodzenia dla mojego brzucha. Ważne, że jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kurcze.. co tu się dzieje?? Mam już tantum verde - oby pomogło, bo tak nagle zaczęło mnie dziś mocno boleć.. Dobranoc wszystkim i może nie denerwujcie się tak bardzo, bo to nie służy maluszkom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh kazda kobieta w ciazy ma swoje obawy i powody zeby je miec!!! dla kazdej to wazna sprawa a nie zadna nuda. Jak ktos chce doznawac silnych wrazen czytajac forum o ciazy to zle trafil...nikt tez nie bedzie tutaj wszystkich prywatnych spraw-mogacych podniesc poziom sensacji ujawnial!!! watki beda sie powtarzac, to jest forum jedno-tematyczne, nie ma tutaj mozliwosci zeby tworzyc osobne tematy, tak jak np na forach priv-wiec za rada innych dziewczyn -nie trzeba czytac wszystkich postow i miec pretensje, ze sie je jednak przecztalo. kawal swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis uwazaj, wiem ze latwo mowic bo ja tez na tylku nie usiedze ale lepiej dac sobie czas na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane narzekaczki hi hi ;) forum jest super i wiele rad mi sie przydalo i przyda jeszcze napewno :* pazMama dobrze powiedziane a laktator mam firmy Lasinoh tu w UK dobry Dafia dzieki za mile slowa i zapraszamy Monis83 czasami nawet w samochodzie teraz nasze brzuszki sie wytrzesa. Juz niedlugo na szczescie kosiorakis trzymaj sie kochana i dawaj znac jak juz odpoczniesz i bedziesz miala sekundke Diana na gardlo to woda z sola mozna plukac. Graaga ja tez pije ostatnio i pije i napic sie nie moge i tak jak ktos pisal wczoraj napady goraca jak na klimakterium...i zgaga nieszczesna przynajmniej raz dziennie U mnie dzis na wizycie polozna powiedziala ze glowka sie bardzo obnizyla. AAA coraz blizej.. a mama dopiero za 2 tyg przyjezdza. Niech jeszcze Maluszek poczeka te 2 tyg chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zaproszenie spróbuje się jakoś do was wpasować ;) może się przełamię i będę się częściej wypowiadać A co do narzekania kto lepiej zrozumie kobietę w ciąży niż inna kobieta w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANAKARINA moj wyjezdza na tydzien wiec JA NIE RODZE DO 24 WRZESNIA:) Nic ide umyc swoje zwloki, bo ogolnie cierpie na wyczerpanie materialu- hormony + pora roku daja popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heher
ania chyba nikt nie zauwazył twojejb rezygnacji z forum hehe, BAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa forumowiczke ... Jeeejjjj jutro bedziemy miec blizniaki :)) Dianakarina niech ci sie pouklada jak chcesz oby ci w pracy wody nie odeszly. :) Najgorsze ze nie znamy dnia ani godziny kiedy sie zacznie porod.. Ja jutro kolejny zastrzyk B12 A i 5 rocznica z moim narzeczonym .. Jak to szybko zlecialo Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall-a
Dziewczyny, wiecie, że na listopadówkach ania-m również umieściła swoje pożegnanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie nocka ciężka,ale co tu narzekać... Ogólnie źle się czuję dziś od rana. Kosiorakis trzymam kciuki za Was. Marla, Diana jak się czujecie? nata_lie fajny kawał :) Dafiiia witaj :) Moniś uważaj na siebie,nie żarty-jeszcze pewnie osłabiona jesteś. Rzodkiewa najlepszego z okazji rocznicy :) Agulka udanej wizyty,choć to dopiero chyba popołudniu. Wszystkie dziewczyny pozdrawiam serdecznie i miłego dnia :) Uciekam do łóżka, bo samopoczucie okropne (rwie na wymioty, ból głowy,nie wspomnę o brzuchu i spojeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dianka ja tez mam gardlo cale bolace i u malego w szkole polowa dzieci ponoc panuje wirusowe zapalenie krtani... rzodkiewa to najlepszego ;) dzisiaj swietujecie tak ;) mamusia odpoczywaj zreszta pogoda dzisiaj sprzyja lozkowemu lenistwu... ja dalej musze sprzatac a jeszcze troche zostalo dzisiaj jade po komode bo juz pokoj trzeba przygotowac a co do ani to moze miala zly dzien hormonu buzuja itd wiec nie trzebadolewac oliwy do ognia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez cos zbiera....zle tez spalam Cora zakatarzona. W nocy obudzilam sie z takim parciem na pecherz ze myslalam ze rodze. u nas dziisaj slonecznie. ogolnie ostatnio bardzie podchodzi mi pogoda deszczowa, wtedy lepiej mi sie spi, odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze znowu spiecie z pomaranczkami....i dlatego nie pisze czesto,chodz nie powiem ze na poczatku było bardzo przyjemnie,a pozniej cos sie zepsuło...i jak sie nie wkur...jak jakas pomaranczowa sie wpindala,niech moze zacznie pisac pod czarnym nickem,jak ma jakis problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyjeb...na takie:))hehe,i tak jak mowicie nie zwracac uwagi na pomaraczowe .....a ja wczoraj u lekarza byłam:)rozwarcie mam na 2cm juz!szyjka krótka,lekarz tylko zyczył mi zebym te 2tyg wytrzymała,zebym urodziła w 37 -38tyg,takze zakazow mam mnostwo,wczoraj jeszcze wymaz miłam pobierany,we wtorek kolejne ktg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia a na kiedy ma termin? jakies dolegliwosci wskazujace na rozwiazanie juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie noc tez jakaś taka niespecjalna Wszystko boli ,do wc ciągle latam Tusia no to szykuj się na ten wielki dzień :-) Ja mam wizytę dopiero popołudniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi się odechciało pisać, może faktycznie za dużo wszystkim odpisuję i bzdury. Wkońcu nie młoda mamuśka jestem. Hmmm grunt,żeby nikt nam nie rozwalił topiku. A -ania-m- może faktycznie miała gorszy dzień. Vivii nie przemęczaj się za bardzo,żebyś za szybko nie urodziła. Tusia,to też już bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawajcie sie pazdzierni
kowe mamy przez pomarancze.mam termin na pazdziernik i czytam Was i pomaga mi Wasz topik! olejcie te zołzy! ja niestety pisac nie moge ale czesto czytam i czasem sie uspakajam ze niektore z Was maja te same problemy co ja...zycze milego dnia i patrzcie na siebie a nie na jakies glupie komentarze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem że mam humor dobry dzisiaj:) zamówiłam sobie tą emulsje co podawałam linka we wtorek a dzisiaj kurier pod drzwiami stał:) tym bardziej że za przesyłkę nic nie płaciłam :) mała rzecz a jak cieszy :D mam pytanko do mam które mają już dzieci.... każda może mieć inne zdanie ale zależy mi na poznaniu opinii... a mianowicie chodzi mi o szczepienie przeciw grypie, czy szczepicie swoje dzieci, a jak tak to czy tą chorobę przechodzą łagodniej? zależy mi na czasie, bo zaczyna sie okres katarów i choróbsk - tak jak u vivii a mój jest jeszcze zdrowy i mogłabym go zaszczepic, chocby dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja nie szczepie dzieci przeciw grypie ,odpukać nie chorują często Pamiętam jak mój maż kiedys w pracy miał takie szczepienie i wiecej chory był ..nie wiem może akurat tak miało byc Co roku inne mutacje tych gryp są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja od rana panika, bo mały się nie odzywał.. dopiero teraz jakieś lekkie rozciąganie czuje.. ech.. ale stracha się najadłam. i jak już zaczął się odzywać, adrenalina mi opadła, to na sen mnie wzięło a przecież mam się uczyć do obrony :/ Dziewczyny nie przejmujmy się wpisami, no niestety to jest publiczne forum i każdy może czytać i zawsze znajdą się osoby, którym to nie będzie pasować. Niech jedna czy dwie osoby nie psują nam forum i nastrojów przedporodowych :) jak widać, są też i ciepłe słowa od dziewczyn które nas czytają i nie piszą z nami a to jest miłe :) znaczy się nasze narzekania nie jest takie złe :) Mamusia nie przejmuj się i pisz jak zwykle z nami!!!! Kurcze jak was czytam, to zaczęła się szkoła i wasze pociechy już chorują. Może faktycznie lepiej zaszczepić przeciw grypie. Choć po takiej szczepionce to też można się rozchorować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×