Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

jeszcze poprawka bo jednak spacje się usunęły :/ *********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ kosiorakis........32............Radom..............22.09. 2012 ........TOMEK I JAŚ adza1987.........24............Słubice.............25.09 .2012..... ...SYN nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Marla..............31...........mazowieckie........13.10. 2012 .......ANTOŚ Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Agulka1976......36...........Śląskie.................20 .10.2012........CÓRECZKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm......CC.........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm.....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........49cm......CC...... ...TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ adza1987.........24............Słubice.............25.09 .2012..... ...SYN nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Marla..............31...........mazowieckie........13.10. 2012 .......ANTOŚ Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Agulka1976......36...........Śląskie.................20 .10.2012........CÓRECZKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm......CC.........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........55cm.....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........49cm......CC...... ...TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry że tyle tego, już te posty z tabelkami zglosilam do usuniecia, no oszaleć idzie, samo sie przestawia wszystko :/ Mamusia ja coś czuje, że mojemu się nie spieszy :) 0 objawów, jak czytam was to jestem przerażona. zresztą w 40 tygodniu mam obronę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh obecnie już 2 w kolejce, jeśli Adza nie urodziła, ale na pewno jeszcze obstawiam z 3-4 dziewczyny bedą minimum przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis serdeczne Gratulacje dla Ciebie:)Super juz koleja z nas ma swoje malenstwa przy sobie:) Dziekuje dziewczyny za opinie odnosnie imion , ale jeszcze decyzja nie tylko do mnie nalezy, a moze nawet jeszcze sie cos zmieni co do typow:)Mojemu jeszcze strasznie podoba sie Melody:) Natalie dziekuje za poprawke w tabelce bo ja tu nie mam polskich znakow:) Ciekawe ktora nastepna ja nie obstawiam , bo wszystko moze sie zdarzyc i moze sie okazac , ze te ostatnie w tabelce beda pierwszymi, aczkolwiek zycze porodow w terminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahabu.!!
Nie no barbie ..!!! Melody ..!! Nie krzywdz dziecka swojego ..!! Bez przesady..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Tobie sie nie podoba nie musi :) I nie boj sie nie skrzywdze dziecka jak wlasnie to imie wybierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi :P żebyś nie wykrakała-ja jeszcze tydzień muszę poczekać :) ALE CZUJE ŻE TO TUZ ,TUŻ.......LEDWO CHODZĘ.....DAM ZNAĆ JAK COŚ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melody bardzo ładne imię......:) dajcie spokój przez te akcje tętno mi skoczyło w górę:D ALE FAJNE TE "NASZE" SZKRABY.......SŁODZIAKI.......;) Tusia-cudny synio:) Ty to silna babka jesteś -już śmiga po łazienkach:) eh.... Vivi a u Ciebie jak bez akcji? ?????? My musieliśmy podjechać autem 200 m na obiad bo nie dałabym rady dojść-a i od rana cd porządków-teraz pokój SZYMKA- ileż tam śmieci-na szczęście w szkole był.......i udało się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominajcie o Agulce która też już jest na wylocie:) gratulacje jeszcze raz dla Tusi i kosiorakis:) klaraklara ja sie pakuje wlasnie do walizki - bede sama a musze wszystko spakowac wiec bedzie mi najwygodniej i szczerze to mam gdzieś co kto powie... nie będe dwóch, lub trzech toreb nosic... a z takiego kompletu co sa trzy walizki, mala, srednia i duza ja sie pakuje do tej średniej... przez te podpachy nie da rady do mniejszej... przyszla paczka z allegro, jeszcze tylko apteka i wszystko jest :) ja mam huror cos nieciekawy - masakra siedze i rycze i sama nie wiem z czego... teraz w sumie mi troche przeszlo... ach te hormony.... berbe jakie imie wybierzesz takie bedzie dobre:) Vivii nie szalej tak z tym sprzataniem, ale jak masz malo to moge po ciebie podjechac - nie mam daleko - u mnie jest co robic :P a ty natalie - do nauki marsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja ledwo wrocilam ze spaceru z malym ... a w sumie to od lekarza bo ma cholender zapalenie krtani ;/ ledwo doszlam takie mnie skurcze chwycily .....maly drzemie sobie niech odpoczywa biedaczek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka dzielnie leży na porodówce. Na razie na sali dwuosobowej. Ale może sama coś napisze,pozrobionych badaniach. Jej panienka 2,5kg więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia gratulacje :-) kurcze ale to leci. Pol wrzesnia a tu juz 3 mamusie maja swoje skarby. Ja jeszcze chce 2 tyg wytrzymac. W poniedzialek ide do wrozki moze ona powie mi termin :-) pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana widzę, że się spóźniłam ;) Z tego co mi mąż powiedział mogę dodać, że można obniżyć do połowy aktualnie przysługującego wymiaru czasu pracy. Jeżeli nie idziemy na wychowawczy to ten niższy wymiar etatu możemy mieć właśnie do skończenia przez dziecka 4 lat ale okres ochronny jest wyłącznie przez rok. W każdej chwili można powrócić do pełnego wymiaru etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dziewczyny rozpakowują :) A Agulka nie ma się co martwić - dzidzia jest już duża więc wszystko będzie ok. A ja dziś spaliłam pierogi :P Za to mam pyszną zupę grzybową z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Moniś... poważnie rozważam właśnie taki powrót, np. na 7/8 etatu plus godzina na karmienie i zamiast do 16, pracowałabym do 14, a w dodatku rok pod ochroną.. Kobieto, ale mi smaka zrobiłaś tą zupą grzybową.. ja jak na złość nie mam nic z suszonych grzybów, a świeżych jeszcze brak w lesie :( Prześlij chociaż zapach :P ........ dałabym się pokroić za taką zupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiar GRATULACJE :) Teraz się tu robi ciekawie co dzień jakieś nowinki :) ja dziś po wizycie niestety coś się przypeletało znów i mam leki :( A dodatkowo morfologia w dół. A wczorajsze wyniki z usg jakby któras chciała dla porównania to BPD 88,1 HC 302 F L67,8 AC 281 EFW 1920g łozysko stopień1/2 A u was jaki stopień ma łożysko w 34tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza :( ania_k26 u mnie nigdy nie mówią jakie jest łożysko, zawsze tylko że albo podniosło się albo nadal tak samo. Ja ci nie pomogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia zawsze na weekend jest tu taka cisza :) Ja właśnie ide wypić mleko z czosnkiem bo mnie dopadło przeziębienie. Może jutro któraś odpisze jak tam po usg jakie wyniki i łozysko jaki stopień mają. Mąż mnie teraz faszeruje brokułami i burakami i natke pietruszki kupił to co ma duzo żelaza chyba się przestraszyl, że jak tak dalej bedzie spadac to że pojde do szpitala a on sam z dzieciakami hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k26 mi nigdy lekarz nie mówił o stopniu dojrzewania łożyska, więc nie pomogę :/ kurcze, ale was widzę, że przeziębienie wzięło.. a mnie chandra dopadła, nie wiem co mam ze sobą zrobić, to czekanie na maluszka.. obawy jak to będzie po urodzeniu, jak sam poród przebiegnie.. mam już dość wielkiego brzucha z którym ciężko się przewraca z boku na bok.. już bym chciała urodzić a jednocześnie się boję.. ech.. wlaściwie to wszystko na raz :/ no cóż, już nie smęcę więcej, tylko idę spać.. dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety Kurcze spania nie mam, znów boli mnie brzuch ja na okres. Co chwilę się nasila i przestaje. Do tego brzuszek jakiś twardy,A mój pojechał na ryby, mam stracha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nO miejmy nadzieje ze wszystko ok a twoj ma zasieg na tych rybach..!! W razie W..!! Ja tez nue spie musialam po mojego przyjechac do pracy bo zostal na nocke po poludniowej zmianie i nie wzial zadnej kasy na powrot do domu.. A tak to z kolega by wrocil.. Ale jak tylko bede w domu to wskajuje do lozeczka.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie jeszcze troszke i już będziesz tulić maluszka ja niestety pare tyg później o a emocje masz racje raz strach raz chęć już przytulenia maluszka no tak to z nami babami jest hi hi :) Aniu może to macica sobie trenuje na tym etapie ciązy to normalne ale jeśli ból będzie duży to wtedy lepiej skontrolowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biedne pochorowałyście się. Przeziębienia w tym okresie to normalne niestety. Moja mała też z katarem ale walczymy. Ja dziś spałam bez bólu, ale nie cieszę się żeby zaraz nie dopadło. Ale nogi wysoko miałam i w dodatku całą noc spałam na lewym boku tylko. Wstawałam 6 razy,bo noga drętwiała, ale bólu spojenia nie było i trzaskania kości też nie. Owszem boli to wszystko ale to normalne. Ania3107 może no-spę weź. No i jak coś dzwoń po swojego i już :) Rzodkiewa ale z ciebie dobra duszyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie spokojnie, dasz radę ze wszystkim :) ja jak rodziłam córkę, to przed porodem bałam się,że jej nie poznam w szpitalu,hihihi a potem bałam się,że przebierając połamię jej rączki. Zmieniło się jak już urodziłam,wróciłam do domu i nic jej się nie stało :D ania_k jak dziś samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia niby nocka super w miare się wyspałam ale teraz mnie tak dziwne brzuch boli i plecy niby to normalne ale do tego ta pogoda i jakos tak zapowiada się nudna sobota. A jak Ty się czujesz i reszta mamusiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×