Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Diana przykro mi zpowodu smierci dziadka,mi zostal tylko jeden dziadzio,serce mi peknie gdy odejdzie....trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wspolczuje Wam dziewczyny, to straszne kiedy odchodzi ktoś bliski. Kilka lat temu odszedł moj kuzyn który miał 2 latka. Bawił się na podwórku pod okiem rodziców. Poszedł do garażu i spadł na niego motor, raczka od motoru wbila mu się w skroń - śmierć na miejscu:-( nie wyobrażam sobie co mogą czuć rodzice w takiej sytuacji. A w tamtym roku spalił im sir nowo wyremontowany dom, jakieś fatum:-( Ehj coś smutno zaczynamy ten dzień. Miłych a glowa do góry, napewno ust wyjdzie w porzadku:-) Kurcze wiecie co, 14 stycznia dostałam pierwszy okres, kilka dni później zaszalelismy z moim D i teraz cholerka się boje, eljotka może nie będziesz sama:-)? Choć nie ukrywam ze nie chcialabym chciałabym drugiej dzidzi. Chce jak narazie w całości oddać się synkowi :-) juz druga z rzędu nocka ok. Spanie o 20 00 i pobudka 3.30 - 4.00 i dosypianie do 8.00 - 9.00. Mogło by tak zostać chociaz jak wstane o tej 4.00 na karmienie to później spac mi się juz.nie chce bo jestem wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milichnaaa to straszne co piszesz zeby tak w krotkim czasie tyle nieszczesc.. ech.. niby mowi sie jaki nowy rok taki caly rok..chyba cos w tym musi byc,bo jak mialam problemy duze ze zdrowiem w sylwestra to w ciagu pol roku zaliczylam szpital 3 krotnie,za kazdym razem z czym innym,do tego mialam wypadek samochodowy,a raczej mega kolizje. xxx moj tez spal super,o 4 sie obudzil i o 8. i juz nie spimy. szykujemy sie na bioderka. dzis moj mis konczy 4 miesiace a rok temu ujrzalam 2 kreski na tescie:) a ja kurde dostalam znowu krwawien i nie wiem czy to okres czy 2 dni jak ostatnio bede plamic i przejdzie. xxx mamusia moze za malo jesz stad malo mleka?? zrelaksuj sie,pij duzo wody,pomysl o rzece mleka jak bedziesz sciagac czy karmic - na mnie to dziala :)) pogoda niby na plusie,odpuscily mrozy ale marzy mi sie juz wiosna jak kazdej z nas..ciekawe kiedy w ogole przesiadziemy sie do spacerowki :))) xxx do pozniej - sorki ze nie wszyskim odpisuje ale pisze z komorki i polowe juz zapomnialam co mialam napisac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu smutno zrobiło;-( U nas noc ok Teraz leży w bujaczku i się bawi Dziewczyny na onecie wyczytałam dziś o tabletkach Diane 35 że niby już 4 zgony po ich a ja je brałam lata,,,,, ale nie paliłam papierosów a pigułka plus papieros to większe ryzyko zatoru Mam jeszcze opakowanie i wywalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja juz po badaniach wyniki beda po poludniu, sasiadka mi przyniesie bo pracuje w laboratorium ktoras sie pytala o pecherzyk, -tak lekarz stwierdzil ze cos tam jest w macicy ale bardzo male, mowil ze jezeli to ciaza to zarodek do 6 tyg powinien sie pojawic , ale rzygam dzis jak kot wiec cos jest na rzeczy z kuba ani razu nie wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne to wszystko co piszecie :( Współczuję też problemów ze skórą Waszych dzieciaczków. xxxxxxxxx U nas nie ma problemów ze spaniem w nocy (zasypia ok.21 i śpi do 6-7 rano bez żadnej pobudki w nocy) ale za to w dzień spać nie chce, poza kilkoma drzemkami po 15-30 min. Widać więcej jej nie trzeba - tak mówi lekarz :) szkoda, że nikt nie zapyta czy mnie nie potrzeba by spała dłużej - obiad czasem gotuję na raty i potem wychodzi co bądź :P xxxxxxxxx co do antykoncepcji to u nas też tylko gumki, choć przez pierwszy miesiąc (po wizycie u gina na kontroli) brałam ovulan, ale zrezygnowałam, bo bolała mnie po nim głowa :( wykupiłam 3 opakowania, no i 2 jeszcze mi zostały nienaruszone. Jeśli ktoś go stosuje, to chętnie odstąpię, bo mi już nie jest potrzebny. xxxxxxxxx Eljotka czekam na wyniki bety. Wiesz, zazdroszczę Ci drugiego maluszka, bo sama nie chcę długo czekać z kolejną ciążą. Obawiam się jednak problemów, jakie były z poprzednimi ciążami (długo staraliśmy się o pierwszą - niestety utraconą, a druga przez dłuższy czas pod wielkim stresem..) Jak patrzę na Liwię to łzy mi się cisną..to z radości, a za moment z żalu, że nie mamy naszego Igora :( xxxxx Tak więc wracam do pracy w maju, a w okolicach wakacji startujemy :) xxxxx Kończę, bo Liwia właśnie usnęła, więc mam jakieś 20 min by nastawić obiad - dziś zupka pomidorowa i duszone mięsko z ryżem :) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad się gotuje... xxxxxx Eljotka, ja też nie wiem co to znaczy mdłości i wymioty w ciąży, bo mnie to ominęło, ale jak widać, nie ma reguły.. A może te wymioty to z nerwów, co? Trzymaj się Kochana i głowa do góry :D xxxxxx Mamusiu właśnie doczytałam, że śniłam Ci się :) hehehe ciekawe w jakiej roli?? xxxxxx Moniś, i jak tam z laktacją? Na problemy ze skórą słyszałam, że można stosować krem atoperal baby. xxxxxx Laski karmiące tylko piersią poradźcie co mam robić? W maju wracam do pracy, Liwia będzie miała skończone 7 miesięcy. Trzeba pomyśleć jak ją karmić i kiedy odstawić od cyca.. bo jak ją będę karmiła piersią? Karmić MM też kiepski pomysł, bo ona nie potrafi pić z butelki, a uczyć ją tak późno to już nie ma sensu, lepiej nauczyć jeść z łyżeczki, prawda? i podawać np. kleik na mleku, które uda mi się odciągnąć..no i poza tym owoce i warzywka, zupki itd.. ehhh ale to wszystko skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) ehh dziewczyny współczuje takich smutnych wydarzeń w waszym życiu ;(..... U nas nocka masakra chyba z 4-5 pobudek, juz nawet nie wiem dokładnie bo byłam nieprzytomna... Wczoraj Wiktor cały dzień marudzil, mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej bo nie mam siły :( ... Eljotka czekamy na wyniki. Udanego dnia wszystkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana 2 dania gotujesz? Szacun :D Mi się wczoraj nie chciało żadnego bo mąż w delegacji :) Udało mi się umówić do dermatologa - mamy wizytę o 12:15 Tadzio dziś spał ze mną bo jakoś smutno mi było w łóżku samej. obudził się po 3 i się rozbudził! Uśmiechał się do mnie łobuziaczek zamiast spać. Ale jak tylko zgasiłam lampkę to usnął. A potem obudził się o 7 i nie chciał cyca - tzn chciał jeść ale przy cycu wrzeszczał. Butlę wypił. Cycki miałam bardzo twarde i trochę musiało upłynąć zanim zaczęło lecieć więc myślę, że to o to mu chodziło. Ściągnęłam 90 ml. xxx Ania to straszne co piszesz :( Co rodzice musieli przeżyć... xxx Diana a może to kwestia smoczka. Jakiej firmy próbowałaś? Ja z laktatorem dostałam smoczek calma. Kosmiczny, ponoć dział jak pierś. Leci z niego zdecydowanie inaczej niż ze zwykłego. No ale kosztuje ok 50-60 zł. Tadzio jak miał pić z tej butelki to się bardzo zdziwił. Zrobił wielkie oczy i się denerwował, że to butelka a mu nie leci :D No ale on przyzwyczajony do zwykłej - mamy tommee tippee. Mamy też z lovi "dynamiczny smoczek" i jest bez sensu - zasysa się i co chwilę trzeba wyjmować dziecku z buzi żeby się odpowietrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, my mamy tommie tippy (czy jakoś tak), mamy też firmy nuk..ona bierze do buzi i od razu się krzywi.. widać za bardzo przywykła do miękkiego sutka i guma jej nie pasuje .. Już nawet myślałam, że skoro herbatki nie chce pic, to może chodzi o smak i swoje odciągałam by jej podawać z butelki, ale klops, bo też nie chciała i tak od 4 miesięcy jestem niewolnicą mojej Liwii, bo każde wyjście z domu jest obarczone kwestią karmienia. Pochwalę się, że w sobotę wyszliśmy z mężem do spa (pierwsze wspólne wyjście bez małej od dnia porodu) - Liwia została z babcią. Byliśmy tylko godzinę, bo trzeba wracać do głodnego dziecka... xx A dziś idę na pierwsze zajęcia z aqua aerobiku :) dobrze, że trwają 45 min to jakoś wyrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Przeziębienie u dzieci :o Herbatka na przeziębienie działa napotnie i przeciwgorączkowo: 1 łyżeczka kwiatów czarnego bzu 1 łyżeczka kwiatu lipowego 1 łyżka soku z dojrzałych owoców czarnego bzu lub malinowego 1 łyżeczka miodu sok z cytryny zaparzyć zioła i odstawić na 20 min dodać resztę składników z książki „Odżywiaj dziecko w zgodzie z naturą tu: http://allegro.pl/listing/user.php?string=cyran&us_id=26079086&order=bd&change_view=1 naturalnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana może rzeczywiście chodzi o gumę. Ten lovi jest bardzo miękki. Może spróbuj, on raczej drogi nie jest więc nawet jak się nie sprawdzi to nie będzie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze - moje dziecko zrobiło sobie malinkę na ręce! Ciekawe co powie dziś dermatolog jak go będzie oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana u mnie tez nie chce pić jak mu smoczek nie podchodzi, próbowałam tommee tippee, advent i wypluwa... Jedynie podchodzi mu z mam z tego tez mam smoczek, innych do buzi nie wezmie ;P w ogole butelki z mam sa bardzo fajne takie co dokreca sie dno, niby ma to zapobiegac kolkom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. ja mam butelki tommee tippee antykolkowe własnie z takim dnem jak pisze Folcia..ale zastanawiam się czy przechodzenie na sztuczne mleko będzie konieczne?? Jutro szczepienie z pneumo (2 dawka), więc podpytam pediatrę jak ona to widzi?? xxxx Moniś, moja Liwia to ma aż suchą skórę na dłoniach od tego ciągłego ssania i ślinienia....smarowanie na noc nie za wiele daje, bo w dzień nadrabia zaległości w zjadaniu paluchów... No a malinka :) hehe to dopiero numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka wcielo posta:-( Diana ja też mam problem z butelka, mój Mały tylko cycek i koniec. Jeszcze z 2 lub 3 miesiące i chciałabym go odstawiać. Będę chyba zmuszona zacząć jednak od łyżeczki. W tamtym tygodniu dałam Małemu pierwszy sloiczek marchewka z jabłkiem na początku nie wiedział o co chodzi w jedzeniu z łyżeczki ale jak już załapał to szło mu całkiem nie zle, aż się prezyl żeby mu dawać:-) Monia ale urwis z tego Tadeuszka, żeby Ci tylko pediatra nie powiedział ze dziecko maltretujesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no ładnie Twój Tadeo zaszalał z malinką :))) Diana ja kupiłam smoczek z medeli rozmiar 2. z nuka też nie chciał pić, a na początku dawało radę, ale już niejedną opinię słyszałam właśnie że starsze dzieci nie chcą pić z NUK. też mam ten problem co Ty, ale najlepiej właśnie mu ten smoczek z medeli. a canpola ten specjalny co Moniś pisze to nie chce pić. może spróbuj inne pokarmy już wprowadzać wcześniej jak w maju wracasz do pracy. szkoda rezygnować z karmienia piersią. już nawet pomijając fakt, że godzinę krócej będziesz pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monis- spoko syn w tym wieku potrafi malinke sobie zrobic, to dobrze mu wrozy na daleka dorosla przyszlosc :PPPP u nas nocka wzgledna mala usypia o 2030 spi do 3 dostaje bule i dalej do 8-9 staramsie usilnie wyeliminowac e nocne krmienie ale ona za kzdym razem w ryk i sie tylko bez sensu wybudza no ale bede probowac dlej dzis sie tez ze zlym humorem obudzila ryczaca (1-zy raz w zyciu chyba) zjadla pobawila sie w bujaku i znowu ryk odstawilm ja do lozeczka i spi od 30min nie pamietam czy sie hwalilam wczoraj na nocke wciagnel 240ml gdzie o dzecko to miesci :) jak Wam mija poranek-przedpoludnie? Wogole oprocz monis duzo jest dziewczyn z Wwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karimata 240 ml ..hehe głodomor Moja właśnie zjadła jabłuszka ze słodką marchewką z bobo vity i ryk że tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co maja starsze dzieci:) moj kuba sie ostatnio strasznie slini czy to moze byc oznaka wychodzacych zebow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie to ja wyslalam zaproszenie :) dziewczyny czytam wszystko co piszecie ale brak czasu zeby cokolwiek naskrobac:( Mikoaj skonczyl 15 tyg i patrze na te skoki rozowjowe to od 15 do 20 tyg same chmurki!!!!! a u nas chmurki praktycznie caly czas sa to co dopiero teraz bedzie... buziaki dla wszystkich nowych i starych mamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z tym wprowadzaniem nowych pokarmów? Tzn chodzi mi o to czy taki posiłek ma zastępować 1 karmienie czy ma stanowić tylko dodatek do karmienia? Np jak przychodzi pora karmienia to dać małemu cyca a później słoiczek czy odwrotnie? Czy może samym sloiczkiem się naje? Bo cycek i słoik to chyba za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107- mi lekarka mowila ze dawac na poczatku jko dokarmianie njpierw cyc/butla i dojadanie sloiczkiem Matylda jest w 15tyg i tez chmurki....czy wy w tym wieku wprowdzalyscie stale zarcie maluchom? lekarka powiedziala zeby jak skonczy 4 miesiac zaczac dawac a ja najchetniej juz teraz bym cokolwiek wrzucila a jak z lezeniem na brzuszku? u nas massakra darcie a wiem ze cwaniara potrafi bo jak lezy na mnie lub mezy albo jest noszona na brzuszku i wszystko widzi to jest super a jak ma byc lezenie na jakimkolwiek podlozu to jest ryk znowu spi, dzis mam z nia super 30 min spania 30min ryku ....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tez takmial w dzien ze spal jak zajac po 15min gora pol godziny, teraz jak zasnie to lulam wozkiem caly czas i w ten sposob przesypia 2-3 godz ale wozek caly czas chodzi, nic nie zrobiebo sie nie rusze z miejsca ale jak spal krotko to tez nic nie zrobilam wiec z dwojga zlego wole siedziec przy nimi bujac i zeby sie wyspal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karimata u mnie też ciężko z lezeniem na brzuszku. Ale tylko wtedy kiedy ręce ma rozlozone ręce na boki. Jak mu trochę pomogę i ręce dam "pod spod" to nawet mu się podoba. co do tych słoiczków to mój cycem najada się do pelna, czasem nawet ulewa bo za dużo zje wiec ciężko będzie z podaniem słoiczka hmm...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×