Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość on nie ma kobietyyyy
duńskie ciuszki są dobrej jakości taka firma VILA znacie? rzeczy nie do zdarcia, mało sklepów ma te rzeczy ale warto naprawdę , ecco tez jest z Danii tylko drogie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehm... no to..
s.Oliver Mango, Zara MaxMara Monnari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc ta zara gorsza
zara i monnari niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art-Madam.pl
Polecam nasze polskie kolekcje młodych projektantów: ubrań, biżuterii i inne....... http://art-madam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veressa
a ja tam kupuje w lumpach i nie narzekam, taniej, niekiedy nowe ubranie z metką porządnej zagranicznej firmy. mam za to sporo fajnych unikatowych rzeczy, a jak sie ich ma troche wiecej , chodzi sie w róznych rzeczach to sie tak nie zużywają od dawna przestałam wspierac odzieżowe korporacje, gdzie maja ceny wogóle nie adekwatne do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsiczeczek
ja sie juz nie ubieram, mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsawszedobylska
577894933irena masz racje, dzieki za stronke!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna pani panna
wszedzie gdzie za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz chodzić z nim na siano
póki co najlepsze z limpów mam :) polecam szmateksy każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenada to jest sie unosic o to ze ktos kupuje cos innego niz Ty, zreszta sama zaczelas o ekonomi mowic. A co ma piernik do wiatraka,nie obrazaj mnie i nie nayzwaj pustakiem bo wten sposob nie pokazujesz swojej wielkiej w twoim mniemaniu klasy. Ja Cie nie obrazalam poprsotu wyrazilam swoja opinie. Dla mnie kobiety ktore chodza po 12 lat w tym samym sa lekko nudnawe i sfrustrowane nie po to jest moda zeby sie przyczepic do pary butow i wymieniac podeszwy. Zreszta jak sie ma dobre oko mozna wypatrzec swietne ciuchy za grosze i nie jest to tylko sprawa finansowa bo jak powiedzialam mam ciuchy tansze typu h&m ale mam w swojej szafie tez ciychy o wiele drozsze niz np gino rossi. Jak trench z burberry bo w niektore ciuchy warto inwestowac w inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo drogie badziewie
Ewelka ty sie chwalisz czy żalisz ? słoma ci z butów wystaje dziewczynko każdego sprawa w czym chodzi ;) w ciuchy się nie da inwestować heh można jak już w fabryki :D ot co :P a ja polecam dobre outlety w każdym dobrym mieście znajdziecie sklepy z końcówkami kolekcji , często z rzeczami nie powtarzalnymi i mniej znanych projektantów albo marek jak kto woli ja mam rzeczy gucciego, versace ,diora zgadnijcie skąd ;)właśnie z ciuchlandów , pomyślcie ,że w tych lepszych też można takie perełki upolować :D przede wszystkim ciuchlandy to miło spędzony czas i można tyle super ciuszków,torebek , pasków i chustek etc mieć ,że hej :D zdziwiłybyście się jakie osoby potrafią chodzic do takich miejsc , aktorzy , artyści celebryci a nawet osoby o których byście w życiu tego nie powiedziały jak np panie prezeski i panie dyrektorki ogromnych firm ;)a co jest najlepsze ,że szukają perełek po pipidówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym chciala wiedziec. Ostatnio kupilam kilka szmat w C&A i H&M. Ladne. Ciekawe jak dlugo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiają mnie takie pustaki
odezwała się ta co ma kasę ale klasy i wiedzy brak co ...... ;) na kafe w przeważającej większości siedzą żałosne paniusie i straszliwie próżne ;) co wam po ciuchach za kase waszych facetów , jakbyście same zarabiały to byście tak nie przepuszczały na metki , tak metki bo i tak wszystko szyte w chinach .ciekawe kto pracujący ma czas siedzieć non stop i pisać głupoty dzień w dzień o ciuchach i makijażach ? jakby faktycznie kasa zarabiała na was mądrale to byście potrafiły się poprawnie wysłowić a nie udowadniałybyście każdym swoim postem buractwo i głupotę. makijaż i ciuchy od armani srani z was nie zrobią damy ani bussineswoman. markowe drogie ciuchy to tani szpan ,co z tego ,że potraficie pokazać na sobie drogie ciuchy jak nic po za tym innego nie potraficie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko made in china teraz
mam pytanie , po co się używa pojęć nie znając ich znaczenia? C&A i H&M to ciuchy szyte w chinach z chińskich najtańszych materiałów , ja już się przejechałam i nie kupuję. W H&M tylko akcesoria do włosów jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhooho.
do Pani bardzo drogie badziewie - outlety sprzedają odrzuty produkcyjne, zwroty klientow czesto z wadami albo baardzo stare kolekcje ktorych nikt nie chcial. Biznes robi tylko producent, sprzeda tobie szmaty ktorych nikt nie chcial. Drogie marki z ciucholandu(dlaczego uzywacie slowa lumpeks?) ok ale to tez szpan widze :D metka za 10zl heh Armani (emporio) szyje w chinach, dior tez, dolce gabbana w turcji, rumunii, serbii. Marc jacobs w chinach i ...polsce. Burberry w chinach. We Wloszech ,Francji i Hiszpanii produkuje sie najdrozsze ciuchy. Armani collezioni, louis vuitton, yves saint laurent, dsquared2, dries van noten itp. Takze nie podniecajcie sie marką, przeplacacie. Kurtka czy plaszcz nie są warte 3-5tys i wiecej... HM to syf ,lepsze szmaty wietnamczycy sprzedają, zara to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje ciuchow za kase swojego faceta tylko za swoja zarabiam na to i nie wyzywaj mnie od pustakow, pisze na szybko ( i czytam ) to co piszesz wiec czasem nie do konca chece mi sie czytac Twoje obelgi. Ciuchy kupuje zarowno w sieciowkach jak i w lumepxach ale mam tez kilka drozszych ( powidxialam to tylko dlatego ze bylo wielkie wymadrzanie sie ze sieciowki to sam gnoj) A w tych czasach ciuchy z zary czy h&m nie starcza nam na lata ale i te z lepszych firm sa zdecydowanie gorszej jakosci. dLATEGO UWAZAM ZE NIE WARTO PRZEPLACAC bo lepiej wymienic znisczone rzeczy na nowe i wygladac dobrze. Ja pisze ze inwestuje w ciuchy bo dla mnie to inwestycja na lata cos czego nie bede sprzedawac zeby zarobic jak ktoras z Was ineligentek chciala pokazac ze slowa inwetyscja mozna oniesc tylko do zyskow. Ale inwestycja w siebie i w swoj wyglad jak i dobre sampoczucie. Jak nie znasz takiego sformulowania no to przepraszam. Nie chce mi sie gadac z sfrustrowanymi babami:0 Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i niektorzy maja prace taka ktora pozwala im pisac na kafe;)wiem dobrze mi!Nie kazdy rozklada towar w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestycja przynosi zysk
to czysto biznesowe pojęcie a kupowanie czegokolwiek na użytek własny , dom mieszkanie samochód ciuchy top dobra konsumpcyjne ;) jak o czymś piszesz to pisz ,żeby ci służyło na lata i żeby ładnie wyglądało ponieważ to się nie ma nic do inwestycji ;) może lepiej zapoznać się z pojęciami zanim się ich zacznie używać bezmyślnie i usiłować coś innym udowodnić bądź zaimponować czymś ;)chyba jak już niewiedzą ,twój sposób formułowania jest niżej od przeciętnego :(niżej niż przeciętniactwo :( słownictwo typowej osoby bez matury wybacz przykład: możesz przykładowo kupic pięć mieszkań w jednym mieszkać a cztery wynajmować za kwotę 5 razy większą od czynszu spółdzielczego , te cztery to inwestycja a jedno nie ;) ot proste używanie terminów o których nie ma się zerowego pojęcia to nie jest błyszczenie swoją inteligencją w parze z nowoczesnością a po prostu wstyd i brak podstawowej wiedzy gorzej niż przeciętniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego pojęcia
nie istnieje takie sformułowanie jak inwestycja w wygląd i dobre samopoczucie , to twój wymysł bądź gdzieś zasłyszany ;)bzdura do kwadratu inwestycją nazywa się m in wydatki różnego rodzaju przedsiębiorstw na konkretne dobra, dzięki którym możliwe będzie wyprodukowanie innych produktów czy też dostarczenie konkretnych usług. Tego rodzaju inwestycja zwana jest efektem korzyści odroczonych w czasie. Trzecie znaczenie słowa inwestycja opiera się na wyrzeczeniu części obecnych korzyści na rzecz ewentualnych, choć niestety niepewnych korzyści mogących wystąpić w przyszłości;) co ma piernik do wiatraka ? kupujesz ciuchy nosisz wyrzucasz :) nawet jak ci się samopoczucie poprawi to czy pomnożysz swój kapitał , czy pomnoży ci się kwota na koncie nie.gdzie tu inwestycja na chłopski rozum ? inwestycja to coś co sie zwraca w czasie i przynosi zysk na plus, jak właśnie wynajęcie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbgagagagagag
typowe dla kafeterii. Offtop jakiegos nieudacznika ktory chce pouczac innych. To forum o modzie a nie pierdzielenie o dupie marynie i inwestycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez to oczywiste
o outletach nie wiem ,może masz rację to jest oczywiste ,że większość znanych marek tak robi :( jak myslicie z czego oni mają takie milionowe obroty? ostatnio mnie zamurowało jak sprzedawca powiedział ,że większość rzeczy robią w chinach nawet porządne rzeczy i ciuchy dla alpinistów albo takie lepsze w góry jak trezeta ,alpinus, campus, 4F ,Hi-tec no maskra jakaś teraz się zapytam gdzie kupować ,żeby się nie przejechać na trefnym towarze? jaka znana firma nie produkuje w chinach badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu używaj pojęć
cytuje hbgagagagagag typowe dla kafeterii. Offtop jakiegos nieudacznika ktory chce pouczac innych. To forum o modzie a nie pierdzielenie o dupie marynie i inwestycjach. po prostu używajcie słów znając ich znaczenie a nie będzie problemów, brak wiedzy niestety razi bardziej niż światło chorego na wściekliznę ;) jak już to chyba o "dupie Maryni" nawet takie prostackie są dla niektórych z was trudne do wypowiedzenia/ napisania.Lecz dalej kompleksy dziecko ;) jak łatwo przychodzi wam nazywanie kogoś nieudacznikiem , rzucacie tym hasłem na lewo prawo i też nie znacie jego znaczenia , nie ma to jak błyszczenie swoją "elokwencją i eurydycją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu używaj pojęć
cytuje hbgagagagagag typowe dla kafeterii. Offtop jakiegos nieudacznika ktory chce pouczac innych. To forum o modzie a nie pierdzielenie o dupie marynie i inwestycjach. po prostu używajcie słów znając ich znaczenie a nie będzie problemów, brak wiedzy niestety razi bardziej niż światło chorego na wściekliznę ;) jak już to chyba o "dupie Maryni" nawet takie prostackie są dla niektórych z was trudne do wypowiedzenia/ napisania.Lecz dalej kompleksy dziecko ;) jak łatwo przychodzi wam nazywanie kogoś nieudacznikiem , rzucacie tym hasłem na lewo prawo i też nie znacie jego znaczenia , nie ma to jak błyszczenie swoją "elokwencją i eurydycją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czarnym mlekiem
Kurwa mać, ta ciągle czepiająca się INWESTYCJI cierpi chyba na nerwicę natręctw i w dodatku robi offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjk
na allegro gdzie nasza milionerka jennifer 8787***:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste nie czytaj omijaj
to nie czytaj ;)no i co po problemie :D przecież to tylko forum dlaczego tak się oburzasz? każdy ma prawo pisać co chce prawda? używajcie słów z ich przeznaczeniem to kaszany nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste nie czytaj omijaj
to nie czytaj ;)no i co po problemie :D przecież to tylko forum dlaczego tak się oburzasz? każdy ma prawo pisać co chce prawda? używajcie słów z ich przeznaczeniem to kaszany nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klubie Stilago.pl są fajne ciuchy dobrych europejskich marek po niższych cenach niż w zwykłych ich sklepach, ja obecnie czaję się na kolekcję Dolce & Gabbana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×