Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość Zdzich
Ja jako facet polecam markę Pierre Cardin, jakość super (mam kurtkę 6 rok i prawie nie widać zużycia) tylko jedna rada nie kupujcie tej marki w outletach bo ja trafiałem na buble. Cenowo dosyć drogo ale warto. Jest w Galerii Mokotów, i na Marszałkowskiej Warszawie. Pozdrawiam lubiących zawaliste ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oui - super rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep w warszawie Em Cashmere. Piękne rzeczy, bardzo dobre gatunkowo. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomic
Z sieciówek został mi tylko Qiosque gdzie czasem coś mi się podoba (fason+odszycie+materiał). Poza tym często www.annopolis.com.pl bo już się przekonałam, że mają dobrej jakości ubrania. Wolę wydać trochę więcej a mieć ubranie na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam moje aukcje ! allegro: cicha1771 odzież męska i damska, 100 % oryginalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_wro
w www.agraffkalove.pl ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marka9023
Dobre jakościowo ubrania w niższej cenie kupuje na http://www.avesti.pl/ do tej pory się na nich nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej robię zakupy w moim ulubionym sklepie Danvera :D Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawdę gorąco Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaa90
Uważam, że bardzo dobrą jakość mają ubrania i buty z Adidasa. Zobacz choćby w tym sklepie: http://superstar-originals.pl/ Już patrząc na zdjęcia widać, że ciuchy są z porządnego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La petite boutique
Dobre jakościowo ubrania kupuję w jednym z butików w Poznaniu. Mają odzież, buty i torebki różnych marek. Ale najważniejsze jest to, że marki te sprowadzane są z Włoch i Francji, gdzie nawet sieciówki wysyłają najlepszą odzeż. Niestety do Polski trafia odzież szyta w Chinach, Wietnamie, czy Bangladeszu. Odpowiedzcie sobie na pytanie, dlaczego np. ZARA ma w zachodniej Europie wszystko szyte w Hiszpanii. Tam ludziom nie wciska się byle czego. Oczekują oni jakosci, nawet za cenę 30, czy 50 Euro. Polecam: https://www.facebook.com/pages/La-petite-boutique/423721690972983 ...i pozdrawiam, Zuzanna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieciówki rzeczywiście mają bardzo słabą jakość ciuchów :/ Osobiście wolę poszperać w sklepach z odzieżą używaną, można znaleźć fajne rzeczy, bo śmiesznie niskich cenach, a jak się zniszczą to nie jest aż tak szkoda :) Lubię też zamawiać ciuchy przez internet, od jakiegoś czasu kupuję na zlotewyprzedaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
United Colors of Benetton Simple Wrangler Lee Pepe Jeans Tommy Hilfiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele12
Pani Joanno, a co jesli zamówię kilka sztuk? Czy cena przesyłki nie ulegnie wtedy zmianie? Pojawiła się u Was znowu oferta mr gugu i muszę przyznać, że mam problemy z wyborem. Chyba kupię kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
teraz na złotych wyprzedażach można kupić bardzo eleganckie torebki marki David Jones aż o 60 procent taniej, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Solar, mają naprawdę dobre ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem jakości bardzo odpowiadają mi ubrania z ESPRIT. Jeszcze nigdy się na nich nie przejechałam. Najnowsze kolekcja prezentuje się bardzo fajnie: www.allani.pl/wyszukaj/esprit , więc tym bardziej warto się im bliżej przyjrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olikka
Ja kupuje dobre markowe ciuchy w promocyjnej cenie w Złotych Wyprzedażach. Można często tam dostać ciuchy w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na allegro na użytkownika dodzia552 bardzo dobra jakość, cena też nie najgorsza ciuchy w większośc***olskich producentów a nie chińszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię massimo dutti. Fajne materiały, bardzo dobrze skrojone i ubrania wyglądają bardzo klasycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_CK
Ostatnio kupiłam sobie w malone.pl spódnicę ,cena w sumie nie jest niska ale jakość myślę że wyśmienita. Dziewczyna, która projektuje te ciuchy na kieleckim rynku jest dobrze znana, więc też dlatego chciałam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bstudio_2014
Zapraszam do siebie Ciuchy dla dzieci nowe i z outletu w bardzo atrakcyjnych cenach. Najlepsze światowe marki : ZARA CHEROKEE GEORGE MINNIE bstudio_2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczkaaa
Dobrej jakości stroje kąpielowe kupicie w sklepie oui.pl Mi podoba się wyszczuplający model Meredith w kolorze czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×