Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość ta dyskusja zmierza do nikąd
nie znam stilago i nikt po za kafetrią tak nie reklamuje :P po drugie faktycznie używajcie słów właściwie z ich przeznaczeniem to się nikt nie będzie wtedy was czepiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana sklepami w pl
w Polsce raczej takich nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcisia
s.Oliver, mango - to tak w ciemno... ale zdarzaja sie tez inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis koszmar jest
dlaczego tylko stilago jest reklamowane na kafeterii? może to oszuści , bo nigdzie indziej tego nie polecają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolessa
Mam do was wielka prośbę o pomoc i kliknięcia. Trzeba wejść na moją stronę przez ten link http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html i kliknąć w zalinkowane łączę firmy OASAP lub w Baner Oasap po prawej stronie http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html Liczy się każde kliknięcie, będę bardzo wdzięczna za wsparcie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona mankuta
s.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do siecióweczek
ja też ostnio miałam nieco przykre doświadczenia jeżeli chodzi o jakość popularnych sieciówek. Ponadto, nudzić i irytować zaczęły mnie teksty o widziałam to kupiłaś to w .......... i kosztowało XXX PLN. Zaczełam więc omijać szerokim łukiem Stradivariusa, H&M, Bereshke itp.... Znalzałam kilka fajnych sklepów, największym zaskoczeniem jest Diverse który, jak się okazuje, oferuje fajne wyjściowe, imprezkowe ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskaa33
Albo kupuję w firmowych sklepach. Chodzę do galerii i tam wynajduję fajne ubrania. Czasem szukam też ubrań na http://aukcjusz.pl ze względu na niskie ceny. Często można znaleźć tam fajne i markowe ubrania w o połowę niższej cenie niż w normalnym sklepie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka206
Ja to jestem cały czas wierna jednej marce która nigdy mnie nie zawiodła i zawsze mogę liczyć na bardzo dobre jakościowo materiały i rewelacyjna na czasie kolekcję , mowa oczywiście o diverse, ich ostatni wyczyn jest po prostu zwalający z nóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musia55
W sklepach z odzieżą XXL:) Są tam o wiele lepsze jakościowo ubrania niż w innych popularnych sklepach. Kobiety puszyste nie powinny się bać takich sklepów ponieważ dzięki nim mogą wyglądać naprawdę bardzo modnie i atrakcyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
a znacie jakis porzadny sklep internetowy polski z ubraniami dobrej jakości,nie jakimis szmatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcekwadrat
LUMPEXY! jak dobrze poszperasz to dobrej firmy i jakosci ubrania dostaniesz za smieszny pieniadz. ja wczoraj kupilam dluga spodnice zwiewna NEW LOOKA za 3 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu,chyba 8 kupiłam dżinsy w Imperialu (ok.100 zł), marynarkę Jukon(ok.130 zł) i mam je do dziś, a ceny przystępne, nie stać mnie na ubrania z Solara czy Max MAre(nie wiem czy nawet u mnie jest sklep) i pewnie nigdy nie będzie stać. Z ubraniami to jest trochę tak loteria, bo zdarza mi się kupić coś co nie ma znanej marki(np jakiś polski producent z Koziej Wólki), a ubrania okazują się dobre jakościowo i trwałe. No ale każdy ma inne możliwości finansowe. Jeśli mogę wiedzieć, ile zarabiacie, że stać Was na takie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewqeeweqwewq
fdsfdsdfsfds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W centrach handlowych ciężko kupić dobre ubrania w normalnych cenach. Pozostaje Zara, Solar, Royal Collection. Zdecydowanie odradzam, np. H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruskaz
Ja szukam głównie w internecie. Zależy mi na niskich cenach, ale i solidnej jakości. Nie jest łatwo to połączyć, ale... jakoś mi się udaje ;-) Np. tanio ubranka Mariquita dla dziecka kupiłam tutaj - https://www.kolorowemarzenia.pl/search/?p=sales&mode=p Analogicznie szukam wszystkich innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajnikowa
no wlasnie - ten s.Oliver to taka fajna firma, wie ktos dlaczego zwijaja interes z PL? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Powiem Ci, że jak kupuję coraz częściej w sklepie Echo. Mają super ciuchy i przede wszystkim dobrej jakości. Teraz coraz częściej spotyka się niby fajne ubrania, ale takie, że po 3 praniach nic już z nich nie ma.. Dlatego ja teraz stawiam na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
zapytajnikowa -> skąd ta informacja? Byłam ostatnio w s.ovierze i nic na to nie wskazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donisia k.
mruskaz - czy ten sklep kolorowemarzenia robi przeceny w wybranych okresach? Bo to co tam widzę wygląda całkiem przyzwoicie.... Ciągle się coś takiego pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopperka
Na zakupy po ciuch dobrej jakości to ja polecam wypady zagraniczne. U nas są jeszcze stare ceny kiedy tam już szaleją wyprzedaże, np. w grudniu. Warto! Wybór jest gigantyczny, rozmiarówka pełna , kolekcje aktualne. Tanie linie lotnicze super nam to ułatwiają. Można też jechać do Berlina - mają opór fajnych sklepów i bajeczne second-handy - chyba najlepsze w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mów za siebie stefan.......
ciuchbudy to super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterbleach
Przeważnie kupuję w internecie , na stronach firmowych. Również dodatki kupuję w necie. Ostatnio znalazłam hippsy-pasy lędźwiowe w modnych kolorach albo jak szukałam gadżetów do kuchni i znalazłam widelec forky. Taka forma zakupów jest dla mnie idealna, ponieważ pracuję w dziwnych gdzinach i zazwyczaj jak kończę wszystko jest albo już albo jeszcze zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×