Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Przeczytałam ponad 50 stron tego g. Teoretycznie wiem czym właściwie jest ACTA.

Polecane posty

o co kamann? Dek@ a czy to już pewne na bank że Polska to podpisze? może to jeszcze nic pewnego, czytałam gdzieś że Boni ma jakieś wątpliwości i chce o tym gadać z premierem Też czytałam o tych wątpliwościach. Uchwała o podpisaniu ACTA, udzielenie na jej podpisanie zgody jest. Ale wszystko zależy od najbliższych 5 dni, może się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
Ta ustawa jest niezgodna z konstytucją. Art.54 pkt 2 czy ktoś się do tego odniesie? może to będzie dla nas szansa?jeśli faktycznie łamie konstytucję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.'' Tylko, jeżeli jako środek społecznego przekazu interpretujemy informację o kopii, ale to zamknięte koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka, a było tak blisko i bym cię bzykał, było sie nie opierać, może teraz równowaga psyche byłaby dużo lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aburabełłe, wykurrwiaj stąd z tym swoim nudnym biadoleniem, już to przerabialiśmy. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
mam wrażenie ze stanie się coś bardzo złego...to koniec wolności...będziemy inwigilowani jak za komuny. ue sie na to zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek Gdzie mogę znaleźć cały tekst tego cholerstwa? Ciekawe wieści- anonymus zaatakowało naszą stronę sejmu i nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
freedom to może ue to zablokuje? zabroni krajom unii podpisania ACTA jako zamachu na wolność słowa. jest taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREEDOM FOR INTERNET Dek, za moment napiszę do ciebie maila z prośbą o przesłanie pliku Czekam. :) o co kamann? mam wrażenie ze stanie się coś bardzo złego...to koniec wolności...będziemy inwigilowani jak za komuny. ue sie na to zgadza? UE zgadza się na to, co się dzieje w Korei, więc... talatajaca Dek Gdzie mogę znaleźć cały tekst tego cholerstwa? Ciekawe wieści- anonymus zaatakowało naszą stronę sejmu i nie działa Zaraz poszukam dobrego linka, albo daj maila to Ci wyślę. A co do ataku...Moje kochane Anonimki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) - Międzynarodowe porozumienie, które już niebawem może zmienić także Twoje życie. ACTA w założeniach ma walczyć z podrabianiem towarów i piractwem. W rzeczywistości sprowadza się do tego, że każdy Twój ruch w internecie będzie śledzony przez dostawcę Twojego internetu oraz rząd, a ewentualne naruszenie (nawet nieświadome) praw autorskich będzie wiązało się z odcięciem dostępu do internetu, oraz karą. Ponadto Twój dostawca internetu będzie miał możliwość, a nawet obowiązek blokować wszelkie strony na których znajdują się materiały naruszające prawa autorskie. Do takich stron można zaliczyć np. YouTube. To nie przypadek, że do tej pory nie słyszałeś o ACTA. Jej tworzenie jak i podpisanie odbywa się za plecami społeczeństwa. boszzzz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
no wiesz, Korea ma broń atomową to każdy się boi wtrącić....;( ale ue to nie Korea! tutaj mieli przestrzegać praw człowieka, mieliśmy być cywilizowani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamerykańce w pewien sposób po prostu wymusiły zgodę na ACTA. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie wkurza że ludzie się denerwują na to, że nie będą mogli filmów za darmo oglądać. nie rozumieją co się za tym głębiej kryje :/ Czuję się jakby wprowadzili rozmowy kontrolowane jak kiedyś w komunizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
jak to wymusili? przeciez ue to też nie na rękę politycy też piszą maile itd. a zinwigilowany moze być każdy! to też zagrożenie dla nich. już nie mówiąc o zszarganej reputacji. UE łamie prawa człowieka, zamach na wolność słowa itd...myślicie ze tego by chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANGO DOWN, kochani. :D Zapamiętajcie to sobie, aktualnie jesteście świadkami prawdziwej cyber-wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
mnie tam to nie bawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
ej a co z youtube?nie będzie już można słuchac muzyki? to jakieś wariactwo! zamkną YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co kamann? ej a co z youtube?nie będzie już można słuchac muzyki? to jakieś wariactwo! zamkną YT? Zmęczonam, więc odsyłam na początek tematu, tam już ktoś pytał o YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
u nas demokracja...a na Białorusi zły reżim..czym się więc różni reżim od demokracji, skoro demokracja to w dosłownym tłumaczeniu "rządy ludu"- jak w Polsce lud nie ma nic do powiedzenia- nikt się nie liczy z opinią publiczną- nawet jakby 99% chciało wycofania np. wojsk z Afganistanu..to i tak by tam zostały bo tak chce rząd- ma to też swoje plusy- nie jesteśmy narażeni na zamachy! bo terroryści nawet wiedzą ,że nikt tu nie liczy się z opinią publiczną!więc gdzie są różnice , bo ja nie widzę...chyba takie , że na Białorusi paliwa po ok 3zł , a u nas 2 razy droższe.. co Wy na to? to koniec demokracji (cichaczem i bez rozgłosu, ale chyba jednak...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że Hamreyka już od WTC robi co może żeby oszukiwać obywateli i jak najbardziej inwigilować swoich obywateli. teraz wymusza to na UE. Źle się dzieje w państwie Duńskim :O Dek, odpowiesz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histeryczko, przecież fakt, że tyle milionów protestuje nie oznacza, że tak łatwo sobie damy wejść na łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×