Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Przeczytałam ponad 50 stron tego g. Teoretycznie wiem czym właściwie jest ACTA.

Polecane posty

Gość o co kamann?
Kompletny brak jakiejkolwiek odpowiedzialności urzędników , jeśli podejmował decyzje podpierając się ACTĄ, nawet jeśli te działania były błędne-. to jeden z paragrafów tego prawnego gniota. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten komentarz jest ciutkę niespójny, poza tym ja sama mogłabym się przyczepić do paru punktów ACTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
Deka ale jak się sama na to zaopatrujesz? będziesz po 26 coś ściągać czy definitywnie nic? strach będzie w ogóle być w tym internecie, taka cenzura...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś chce przeczytać to dziadostwo, niech po prostu stworzy na szybkiego jakiś adres mail, którego potem nie będzie używał, wrzuci go tutaj, a ja wam wyślę dokument. Chyba powolutku się zmywam, jutro zajrzę na wątek, może ktoś o coś jeszcze zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talatajaca dek- w takim razie Ty mi wyslesz? talatajaca@tlen.pl :P Pomyślałyśmy o tym samym, ale to nietrudne. :P o co kamann? Deka ale jak się sama na to zaopatrujesz? będziesz po 26 coś ściągać czy definitywnie nic? strach będzie w ogóle być w tym internecie, taka cenzura... Szczerze to ja to pierdykam, mam możliwość ściągania pewnych rzeczy w taki sposób, żeby nikt nie zdołał mi niczego zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
jeszcze tylko 5 dni wolnego internetu:( kończy się pewna era...zaczyna zamordyzm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
to się podziel tym sposobem z braćmi a nie...:(mi za 5 dni zablokuja torrenty i co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłane do Latającej, zaraz wysyłam Króliczkowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Boni wstrzyma to dziedostwo, on akurat jest dobrym ministrem w odpowiednim miejscu - mam taką nadzieję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałyście? Bo mi internet ssie strasznie, chyba ruch w sieci jest duży. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Okej, idę śpiulkać. Pamiętajcie, to Anonimków. Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy Legionem. Nie wybaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas. Dobranotz. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ze spania, monitoruję akcję na 4chanie, więc poczekam, aż w końcu mi zgłoście, czy dotarło, czy nie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim z przymusu
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby schiza jednak
się panoszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Right is right
Janusz Korwin-Mikke o ACTA "Jeden z Komentatorów spytał, dlaczego nie zabieram głosu n/t ACTA, który jest zamachem na wolność Sieci. Ale to przecież oczywiste. Nawet p.Michał Boni to zauważył - i poprosił JE Donalda Tuska o zmianę stanowiska "Rządu". A swoją drogą zadziwia skwapliwość, z jaką "Rząd" był już-już gotowy pojechać i podpisać w ślepo ACTA. Przypominam jednak, że JE Donald Tusk przyznał się, że podpisał bez czytania Traktat Lizboński - "bo miał zaufanie to tych, co go tworzyli". To czemu się dziwić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla niedoinformowanych
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamczk
Deka mam inne pytanie mam nadzieje że nie potwarza sie - czy beda sprawdzać mój dysk ? czy bedzie można ściagac muzyke z polskich stron (chyba na polskich serwerach) czy bedzie można obrażać amerykańców i obame czy dostane wize do Australii albo Turcji jesli mocno nadwyrężam imie prezydenta us.a oraz polski rząd itp. czy na wjezdzie do innego kraju sprawdzą mi komórke ? (skopiują karte sim, sd numery zdjecia itp. oraz muzyke? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pvelccpp
acta to spisek wymyslony przez zydow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamczk Deka mam inne pytanie mam nadzieje że nie potwarza sie - czy beda sprawdzać mój dysk ? czy bedzie można ściagac muzyke z polskich stron (chyba na polskich serwerach) czy bedzie można obrażać amerykańców i obame czy dostane wize do Australii albo Turcji jesli mocno nadwyrężam imie prezydenta us.a oraz polski rząd itp. czy na wjezdzie do innego kraju sprawdzą mi komórke ? (skopiują karte sim, sd numery zdjecia itp. oraz muzyke? ) Twój dysk to mogą Ci zająć tylko wtedy, kiedy zaistnieje podejrzenie, że popełniasz przestępstwo. Muzykę będziesz mógł odtąd pobierać tylko za opłatą, zgodną z oczekiwaniami właściciela praw autorskich. ACTA nie przewiduje cenzury za treści takie albo srakie, lecz nie pozwala na dzielenie się informacjami odnośnie nielegalnych plików. Nie mam pojęcia, czy dostaniesz wizę, ale wątpię, by ktoś sprawdzał Twoje zdanie na temat głów tych państw. Co do sprawdzania komórek ACTA tego także nie przewiduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż, zaraz, właśnie wróciłam do Artykułu 16.''Środki stosowane przy kontroli granicznej''. Z tego Artykułu wynika, że organy celne mogą z własnej inicjatywy podejmować działania w celu wstrzymania zwolnienia podejrzanych towarów lub w celu ich zatrzymania. Czyli jeśli uznają, że komórka jest podrobiona albo znajdują się w niej nielegalne treści, to owszem, mogą Ci ją zatrzymać, ale wątpię, tego się raczej nie praktykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam, ludzie w dalszym ciągu nie mają pojęcia o co właściwie cho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×