Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Przeczytałam ponad 50 stron tego g. Teoretycznie wiem czym właściwie jest ACTA.

Polecane posty

Gość yiyiyiyy
a co z kafeterią? wizazem?? innymi forami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
to prawda że będą mieli wgląd na to co piszemy w mailach, na forach itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są jakieś legalne płatne strony z serialami? Wiem, o co ci chodzi i pamiętam, że widziałam coś takiego, ale większość tych stron udostępnia odpłatnie materiały w USA, więc musisz po prostu szukać takich, które są otwarte na UE. 20:49 [zgłoś do usunięcia]yiyiyiyy a co z kafeterią? wizazem?? innymi forami?? Tutaj zachodzi tylko możliwość postrzegania tego typu portali jako środek wymiany informacji odnośnie tych cholernych kopii, etc., ale to już by blokował operator sieci, jako ''szkodliwą treść''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiyiyiyy
a czy jak fora zostaną to nie będzie można swobodnie dyskutować o polityce? a blogi o takiej tematyce będą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szz to prawda że będą mieli wgląd na to co piszemy w mailach, na forach itp ? Tylko jeżeli zajdzie podejrzenie, że popełniasz przestępstwo, ale w praktyce to tak, operator będzie monitorował ruch w celu wykrycia tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yiyiyiyy a czy jak fora zostaną to nie będzie można swobodnie dyskutować o polityce? a blogi o takiej tematyce będą?? ACTA jest umową, która ma zapobiegać kradzieży. Jest tam kilka wyjść dla cenzury, ale ACTY nie obchodzi o czym rozmawiasz na forum, ACTY nie obchodzi polityka. Przestępstwo popełnisz jeżeli skopiujesz jakąś treść, albo posłużysz się informacjami ze źródła, za które właściciel praw autorskich żąda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż zaraz...Czy to się powinno odmieniać ACTY czy ACTĘ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREEDOM FOR INTERNET Dek, wspominałem o wymianie informacji np. w postaci linków. Uhm. Właśnie o te linki ACTA się strasznie kłóci i daje pole do popisu sądom i interpretatorom prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREEDOM FOR INTERNET Wszelkie publikacje lub artykuły na temat ustawy zawierają tylko jeden przypadek odmiany, w formie podstawowej. Okej, zatem nie będę tego odmieniać. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
cześć Deka@! tutaj Twoja ulubiona histeryczka:classic_cool: 1. czyli nie będę mogła ściągać filmów z torrentów?:( to jednak prawda?:( 2. czyli co, od 27.01 ta strona będzie zablokowana? czy nie będzie można ściągać nawet na własny użytek? 3. czy to nie jest niezgodne z konstytucją? a co z prawami człowieka\obywatelskimi? przecież to kaganiec na wolność słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co kamann? cześć Deka@! tutaj Twoja ulubiona histeryczka 1. czyli nie będę mogła ściągać filmów z torrentów? to jednak prawda? 2. czyli co, od 27.01 ta strona będzie zablokowana? czy nie będzie można ściągać nawet na własny użytek? 3. czy to nie jest niezgodne z konstytucją? a co z prawami człowieka\obywatelskimi? przecież to kaganiec na wolność słowa Cześć, Histeryczko. :) 1. Tak, to prawda. Torrenty są nielegalne. I pobieranie z nich faktycznie jest nielegalne. Zresztą to też osobna kwestia i cholerna interpretacja, regulaminy...Ale i tak nielegalne. 2. Nie mam pojęcia co zrobią z torrentami od 27. ACTA tego nie zdradza. :P 3. ACTA niemal w każdym punkcie stwierdza, że jest jak najbardziej zgodna z wolnością słowa i podstawowymi prawami człowieka. ''Z zachowaniem...'' itd. Kagańcem jest na dzielenie się informacjami odnośnie szkodliwych plików, a nie na wolność słowa...Przynajmniej według ACTA. Więc w pewnym sensie i tak, i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym linku pojawiły się te cholerne buźki zamiast : i P Otwierajta ten z wykopu, psia ich mać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
ale do 26ego mogę sciągać? bo ściągam sobie filmy na zapas:( ponoć (tak piszą na wp): @HL ^ Czytałem i jest "zezwolenie" na kontrolę uzytkownika internetu. Tzn monitorowanie każdego jego ruchu - wpisu, komentarza, wysyłki danych. I w razie czego cenzurowanie. Chyba niefajna sprawa skoro ktoś kto się " niewłaściwie" wypowie zostanie ukarany bądź ocenzurowany. będą nas inwigilować:( to koniec wolnego internetu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racki rzorż
OK, to w takim razie komu zależy na tych "paskudnych punktach"? Tzn. czy to np. EMI albo SONY MUSICK wylobbowali takie brzmienie tych punktów? Czy to po prostu powaleni amerykańscy politycy, którzy robią sobie kampanie wyborcze na wsadzaniu do więzienia jak największej liczby osób? __ http://www.sky4fly.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykrością zawiadamiam, że linki w obu przypadkach są wadliwe. Po otworzeniu pierwszej strony widzę komunikat ''The parameters of the link are incorrect.'' więc raczej nie muszę perswadować. Niestety, ale najprawdopodobniej dokument prawny został usunięty pod naciskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
ano [2 godziny temu] Cenzura będzie jak za komuny. Brawo Donaldzie. Dąży się do ograniczenia wolności i swobody komunikowania się ludzi. Wtedy już nikt nie napisze o blokadzie dróg z powodu cen paliw. W telewizji usłyszymy ,że wszyscy są szczęśliwi. Wtedy Kowalski pomyśli to się nie wychylam bo chyba tylko mi jest źle. O to chodzi i będziemy skakać jak nam zagrają. Druga Korea Północna to nie sen. Ludzi chcą pozbyć wolności wypowiedzi a demokrację przejęli kapitaliści i koncerny. Sedno boszzzz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna myszellina Dzień dobry, ja mama jedno pytanie. Dek@ - czy y się leczysz jakoś jakkolwiek? Nie, kotek. 😴🖐️ Po czym wnosisz? racki rzorż OK, to w takim razie komu zależy na tych "paskudnych punktach"? Tzn. czy to np. EMI albo SONY MUSICK wylobbowali takie brzmienie tych punktów? Czy to po prostu powaleni amerykańscy politycy, którzy robią sobie kampanie wyborcze na wsadzaniu do więzienia jak największej liczby osób? Gdzieś czytałam, że wpływ na ACTA mieli GŁÓWNIE amerykańscy politycy oraz wytwórnie, czyli właściciele praw autorskich. Czyli i tak, i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
do 26ego mogę jeszcze spokojnie ściągać? bo ściągam sobie na zapas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREEDOM FOR INTERNET Z przykrością zawiadamiam, że linki w obu przypadkach są wadliwe. Po otworzeniu pierwszej strony widzę komunikat ''The parameters of the link are incorrect.'' więc raczej nie muszę perswadować. Niestety, ale najprawdopodobniej dokument prawny został usunięty pod naciskiem. Hm? Mnie się normalnie wszystko otwiera, mam także kopię (pewnie nielegalną, hehe) na dysku, mogę Ci po prostu przesłać mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co kamann? do 26ego mogę jeszcze spokojnie ściągać? bo ściągam sobie na zapas Postanowienia ACTA wchodzą w życie z dniem jej podpisania, więc do 26 masz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
zaatakujmy strony rzadowe niech czuja nasza obecznosc ze sie nie zgadzamy zróbmy to: 1.) Wpisujemy w google "JS Loic hostzi" i klikamy na drugi link. 2.) W miejsce URL wpisujemy http://www.premier.gov.pl 3.) W miejsce "Requests per second:" wpisujemy 1000 Klikamy na "IMMA CHARGING MAH LASER" Zaczynamy show. Zostawiamy stronę otwartą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
Tu nie chodzi o własność intelektualną tylko o kontrole tego co kto gdzie i do kogo wysyła. Nawet twoje biznesowe maile beda przeglądane ! Ludzie nie zdają sobie sprawy o co tak naprawdę chodzi. Bardzo prosze aby Każdy kto przeczyta tego maila podyskutował o tym ze znajomymi. Dowiedział się więcej i przekazał dalej. Nie można Nas dalej na każdym kroku ograniczać !!! boszzzzz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1982
czoraj nakryłem moją starszą siostre która ma 21 lat na masturbacji ogórkiem podczas nieobecności rodziców w domu, chyba zapomniała ,że miałem lekcje na popołudnie i dlatego udało mi się ja zfilmować. Podnieca mnie bardzo ale bałem się co kolwiek zrobić w tej sytuacji pozostaje mi tylko zapytać was co robić dalej jeżeli ta sytuacja sie powtórzy, ja mam 18 lat. Macie jej pare zdjęć które udało mi się zrobić z ukrycia : http://www.tnie.pl/tv_k1m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kamann?
Dek@ a czy to już pewne na bank że Polska to podpisze? może to jeszcze nic pewnego, czytałam gdzieś że Boni ma jakieś wątpliwości i chce o tym gadać z premierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×