Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Przeczytałam ponad 50 stron tego g. Teoretycznie wiem czym właściwie jest ACTA.

Polecane posty

Miałam tutaj wstawić opracowanie tego dziadostwa, ale przerosło to moje możliwości. Punktów, do których można się przyczepić jest po prostu za dużo. Całość jest napisana w taki sposób, że jeden punkt potrafi obronić drugi. Pozostaje mi więc tylko odpowiedzieć na wasze ewentualne pytania, tak, żebym mogła konkretnie sformułować odpowiedź, jeżeli zechcecie je zadać, pod warunkiem, że nie jest to cholerne "czym jest ACTA?", bo odeślę do wikipedii. Zwykła umowa handlowa, ale z wieloma paskudnymi punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
czy donald będzie dyktatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfsdfsdfs
czy jest to zgodne z karta praw czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a okradanie tworcow to z jaka karta jest zgodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwdpxx Całkiem możliwe, jeżeli sobie na to pozwolimy.:P dsvfsdfsdfs Trudna kwestia. Jest faktem, że ingeruje w sferę prywatności jednostki, więc z choćby z moralnego punktu widzenia trochę się z nią nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huba mi rośnie
Czy nie moge juz sciagac niczego z neta?plyt,filmow.wylacznie na wlasny uzytek.to bedzie karalne,ale mozliwe?czy wogole sciagniecie czegokolwiek bedzie po prostu niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
czy Iran pierdyknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasiek nastroszony Nie jest zgodne. I właśnie o kradzieży traktuje ACTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
czy donald i bronek należą do NWO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfsdfsdfs
a czy zgodne z karta praw jest okradanie obywateli pod przykrywka podatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
no nareszcie normalny głos w normalnym w tym nienormalnym świecie. Szacun. a nie czyn komu co Tobie nie miłe , gdyby ktos Was okradal i uwazal to za normal i jeszcze petycje pisal przeciwko okradanym noż kurwa gdzie my żyjemy. nie stac cie to nie kupuj. ot co. jak nie masz na samochod to trza go ukrasc? od rzemyczka do koniczka a potem caly kraj w zlodziejstwie ktore krzywdzi wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hngbghgh
'ptasiek nastroszony a okradanie tworcow to z jaka karta jest zgodne?' ales ty chlopie jest naiwny :D :D :D :D tworocow aaaahahahahahaha michael jackson nie zyje, sciagajac jego utwory okradam trupa??? tak mu zle? a dzieci, tylko dlatego, ze trafilo tym komorkom na przyjscie na swiat w tej rodzinie, ma dowodzic tego ze okradam ich? bo zyja jak pasozyty z pracy i dorobku ojca? beatelsi - zespol ktory juz nie istnieje, prawa do ich piosenek w 90% mial michael jackson, przed jego smiercia i po, kogo okradam sciagajac piosenki tego zespolu????? teraz wlascicielami piosenek sa wytwornie plytowe a to czesci zaledwie koroporacji, naprawde mam zalowac kogos kto zarabia MILIARDY dolarow miesiecznie bo sam stworzyl taka umowe ze gosciu ktory wymyslil slowa piosenki, musyki i je zaspiewal dostal jakas 1/28 tego co ta piosenka zarobila???? oj dzieciaku dzieciaku, ale powaliles mnie swoja bystroscia :D :D :D okradanie twórców o ja cie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huba mi rośnie To jest jedna z kwestii kontrowersyjnych w ACTCIE. Art. 23. pkt. 4. w tym przypadku przewiduje, że każde państwo będzie miało stosowne przepisy odnośnie cyt. pomocnictwa i podżegania. To jedno. W całym Artykule 27. jest mowa o środkach technicznych. Nie chce mi się dokładnie tego wszystkiego przytaczać, ale w skrócie chodzi o to, że jeśli korzystasz z takich serwerów jak megavideo, dzielisz się o megavideo informacjami, to tak, uczestniczysz w haniebnym procederze. Co do otwierania pliku i jego ściągania, to według ACTY mogą ci wykazać, że za często otwierasz jakiś tam plik, więc wiesz, że szkodzisz posiadaczowi praw autorskich. Kwestia interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwdpxx Nowy Porządek Świata? Nie wiem, bo i tego w ACTCIE nie było. :P dsvfsdfsdfs Ustawa o tym nie traktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
a co z Iranem? mistrzu będzie wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfsdfsdfs
no dobrze, ale uwazam, ze kwestie wlasnosci intelektualnej i tak mzna by rozwiazac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarne
A co z youtube? zamkną? usuną większość muzyki? :o w ogóle będą usuwać takie strony jak nk, facebook, demoty, kwejk? mi na tym akurat nie zależy, ale to i tak chore :o nie wierzę, że ktoś może chcieć podpisać to całe ACTA...porażka. jak się parlament europejski nie zgodzi to podobno ma nie być tego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwdpxx Hitler na Bliskim Wschodzie jest określany przez pewne środowiska jako Abu Ali. Mówi Ci to coś? dsvfsdfsdfs Można by. Ale ACTA przewiduje mnóstwo odszkodowań i kaucji dla posiadaczy praw autorskich, zamiast dobrych rozwiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfsdfsdfs
świat jest coraz chorszy :classic_cool: spierdalam na księżyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
nic nie mówi a będzie ta wojna czy nie czy usa napadnie w końcu jest kryzys a wojny w kryzysie są pożądane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarne A co z youtube? zamkną? usuną większość muzyki? w ogóle będą usuwać takie strony jak nk, facebook, demoty, kwejk? mi na tym akurat nie zależy, ale to i tak chore nie wierzę, że ktoś może chcieć podpisać to całe ACTA...porażka. jak się parlament europejski nie zgodzi to podobno ma nie być tego. YouTube jest w pewnym sensie zagrożone jako środek, który umożliwia przesyłanie na niego nielegalnych treści, ale z drugiej strony samo w sobie działa legalnie, nie tak jak Megavideo, więc YT głównie dzięki swemu regulaminowi nie jest zagrożone, chyba, że ktoś się uprze przy takiej a srakiej interpretacji, że należy zatrzymać stronę, jako zawierającą szkodliwe treści. Kwestia nastawienia władz... A NK i inne strony, które wymieniłaś/łeś to według ACTY narzędzia służące przekazywaniu sobie informacji o danym znalezisku, czytaj pirackiej kopii. Zatem, to całkiem możliwe, tak samo jak w przypadku YouTube, ale mają od niego gorsze regulaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
1) Czyli nie ma już szans na oglądanie filmów i seriali online ? 2) Czy jest możliwe odstąpienie od warunków ACTA np w wyniku protestu internautów i członków sejmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwdpxx nic nie mówi a będzie ta wojna czy nie czy usa napadnie w końcu jest kryzys a wojny w kryzysie są pożądane W ACTCIE tego nie ma, a ja nie jasnowidz...:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
"a ja nie jasnowidz" czemu nie ? może masz jakieś zdolności no to będzie wojna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szz 1) Czyli nie ma już szans na oglądanie filmów i seriali online ? 2) Czy jest możliwe odstąpienie od warunków ACTA np w wyniku protestu internautów i członków sejmu ? 1.) Jest, jeżeli uiścisz za to opłatę, zgodną z wymaganiami posiadacza praw autorskich. A jeżeli chodzi Ci o to, co było do tej pory - absolutnie nie ma. 2.) Artykuł 41. mówi o możliwości wycofania się przez państwo z Umowy po otrzymaniu pisemnego powiadomienia złożonego u depozytariusza. Art. 42 mówi o możliwym wprowadzeniu zmian w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwdpxx "a ja nie jasnowidz" czemu nie ? może masz jakieś zdolności no to będzie wojna czy nie? Zależy jaka wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREEDOM FOR INTERNET Dek, lektura twojego tekstu była dosyć przyjemna, dzięki za potwierdzenie naszej tezy i rozwianie wszelkich wątpliwości kwestii prawnych. Nadal nie pytają o najważniejsze rzeczy, a mnie nie starczy cierpliwości, by samej o nich napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie są jakieś legalne
płatne strony z serialami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×