Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zakladac ?mam 24

Mam 24lata, jak sie ubierać by wyglądac młodziej !?

Polecane posty

Gość co zakladac ?mam 24

tylko bez zartow, w co sie ubierac? Wygladam raczej na swoj wiek ,chcialabym wygladac na znacznie mlodszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisłe skórzane spodnie
z firmowych sklepów zalatwia sprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButyJana.pl
Przecież to nic innego jak kwestia gustu. Ubieraj się w to w czym jest Ci wygodnie i w czym lubisz chodzić. Musisz odnaleźć swój własny styl,nie zapomnij też o dobrym,markowym obuwiu. Pozdrawiam www.ButyJana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubieraj się kolorowo - to teraz jest na czasie. Poza tym ciemne barwy zawsze "dodadzą lat" i powagi. Nawet jeżeli lubisz czerń czy brązy,granat to rozjaśniaj zestawy akcentem w intensywnym kolorze. Jeżeli z racji pracy lub gusty lubisz garsonki, żakiety itp.to zamiast bluzki z kołnierzykiem zakładaj do nich barwne t-shirty. Kup rurki lub legginsy, kolorowe trampki. Zrezygnuj z ciężkiej biżuterii. Rób delikatny makijaż - tapeta postarza. I często sie usmiechaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantaloupe
Ja mam 22 lata i też się już czuję staro, a po zmianie pracy nie stać mnie już na zamawianie ubrań z Japonii ;/ (są tańsze, nawet tych bardzo dobrych marek, tylko koszt wysyłki podrożał do Polski) A w Polsce bieda, idę do sklepu /"młodziezowego" i same rzeczy które moja babcia by nosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tuńczykowe
ja mam 31 i co ? dajcie spokój jeszcze tyle będziecie chciały mieć co macie ;) kolory odmładzają ale jak sa dobrane odpowiednio do typu urody , w moim przypadku np brązy bardzo dodają lat(ciemne włosy , cera) szczególnie ciemne.Jak chodzi o krój to niektóre fasony sukienek i garsonki a to już niezależnie od wieku bardzo postarzają, więc niektórych fasonów można się wystrzegać. Fryzura też dużo robi i kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
"Ja mam 22 lata i też się już czuję staro" ja pierdole!!! To co bedzie jak bedziesz miala 30 lat?Babcia? hahaha Ja mam 29 i cvzuje sie mlodo,wygladam mlodo i jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kubusiem puchatkiem
hsderwyrwa "Ja mam 22 lata i też się już czuję staro" ja pie**ole!!! To co bedzie jak bedziesz miala 30 lat?Babcia? hahaha Ja mam 29 i cvzuje sie mlodo,wygladam mlodo i jest super no bo teraz moda na młodość trwa i narzekanie na siebie + zero akceptacji siebie , swojego ciała i wyglądu ;) zasługa kolorowych magazynów i debilnych programów w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a 30tka
to już niby taki zaawansowany wiek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a 30tka
to już niby taki zaawansowany wiek ? :O Przecież to TYLKO 6 lat więcej :D Ja piernicze jakie wy wszystkie jesteście puste i głupie. Żal doopę ściska po prostu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kubusiem puchatkiem
wypraszam sobie ja nie jestem już głupiutka mam przekroczone 30 i jakoś staram się z tym żyć , nie jestem 20letnią emerytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam lat 26
Ja mam 26lat a chciałabym znów wyglądać jak 16latka...tylko to niemozliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kubusiem puchatkiem
dziewczyno czym sie przejmujesz ? ja jestem starsza i co mam sobie w łeb strzelić ? oglądajcie dalej debilne programy i czytajcie głupie czasopisma ;) narzekajcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 to wcale nie jest dużo... Może po prostu masz taką urodę, że wyglądasz na starszą? :> Nie ma się co odmładzac na silę, chcesz wyglądać na 18? :/ Jak już, to noś kolory, jak dziewczyny radzą, fasony podkreślające figurę, ale nie obcisłe, jakieś ciekawe dodatki... Noisz okulary? Może to kwestia źle dobranych oprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a 30tka
no właśnie jesteś głupiutka skoro swój młody wiek (a 30 lat to młody wiek) traktujesz jak dopust boży, z którym "starasz się jakoś żyć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha,.g,
mlodosc koncz sie po 30-35 r.z, potem wiek sredni, druga polowa zycia i do grobu. Taka jest prawda, prawo natury, koniec kropka. To wam gazety i psycholodzy wmawiają ze 30-40stka to to samo co 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a 30tka
A popatrz, to coś zmieniło, bo od zawsze w wiek średni wkraczało się wraz z 40tymi urodzinami :D Spoko jak dla mnie możesz być 30 letnią kobietą w średnim wieku. Leję na to. Co nie zmiania faktu, że jesteś pusta i głupiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
"mlodosc koncz sie po 30-35 r.z, potem wiek sredni, druga polowa zycia i do grobu. Taka jest prawda, prawo natury, koniec kropka. To wam gazety i psycholodzy wmawiają ze 30-40stka to to samo co 20 " Pieprzysz!:P Widocznie dla Ciebie mlodosc konczy sie po 30-35l...dla mnie nie:D Pomimo,ze jeszcze nie mam 30 lat tlyko 28 to dla mnie mlodosc skonczy sie pewnie w wieku 40-50 lat ale watpie w to :D kubek z kubusiem puchatkiem - masz racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkolanowki (koniecznie biale), krotkie mini, warkoczyki z kokardkami i lizak chupa chups..... na pewno bedzie pasowac ;) ja pierdole jakie pustaki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kubusiem puchatkiem
przepraszam bardzo a 30tka swoimi postami wystawiłaś sobie świadectwo współczuję Ci , twoje ubliżanie mnie nie rusza :D jak można szukać byle okazji do podleczenia swoich kompleksów? nie zastanawiam się nad tym bo szkoda mi nawet na to czasu , tobie zostaje tylko współczuć :D na szczęście nie jestem taka jak ty :D jesteś chora babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo a 30tka A popatrz, to coś zmieniło, bo od zawsze w wiek średni wkraczało się wraz z 40tymi urodzinami Spoko jak dla mnie możesz być 30 letnią kobietą w średnim wieku. Leję na to. Co nie zmiania faktu, że jesteś pusta i głupiutka. popatrz na siebie kobieto ? taka stara i wydaje osądy jak przedszkolak hahahaaa wybacz panie boże ,że nabijam się z niedorozwiniętych umysłowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co chcą wyglądać na 16
są stuknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a 30tka
ty jesteś jakaś yebnięta, serio. Do 30tki mam jeszcze parę lat ale rozwala mnie takie jęczenie durnych i pustych bab co kwiczą, że ojejej sa takie stare bo mają JUŻ 30 lat :O Tej kretynki, ktora się chce odmładzać w wieku 24 lat to już w ogóle żal komentować. Żałosne i typowo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na samą myśl mi sie robi
czy wy nie macie wiekszych zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co więc mądralińska
przepraszam bardzo a 30tka ty jesteś jakaś yebnięta, serio. Do 30tki mam jeszcze parę lat ale rozwala mnie takie jęczenie durnych i pustych bab co kwiczą, że ojejej sa takie stare bo mają JUŻ 30 lat Tej kretynki, ktora się chce odmładzać w wieku 24 lat to już w ogóle żal komentować. Żałosne i typowo polskie. to po ciul zaglądasz wieśniaro :P po co ,żeby sobie poprawić wątpliwym sposobem samoocenę?bo masz mozliwość naubliżać pierwszej lepszej osobie? to jej sprawa nie twoja , może faktycznie juz staro wygląda mając 24 lata? i gówno ci do tego zajmij sie sobą :P takie trudne? nie masz innych problemów?dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
hehehe podkolanowki,lizak heheh dobre:D O to recepta na odmlodzenie sie...sa jeszcze operacje plastyczne bo przeciez w wieku 22-24 lat to juz babcia ahahahaha.........zalosne:P Ciagle zastanawia mnie jedno...co te dziewczyny beda czuly jak beda mialy np.30 lat?! KONIEC SWIATA hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
"to po ciul zaglądasz wieśniaro po co ,żeby sobie poprawić wątpliwym sposobem samoocenę?bo masz mozliwość naubliżać pierwszej lepszej osobie? to jej sprawa nie twoja , może faktycznie juz staro wygląda mając 24 lata? i gówno ci do tego zajmij sie sobą takie trudne? nie masz innych problemów?dorosnij" W koncu to jest FORUM i sutorka napisala na forum aby inni sie wypowiadali ale Tobie odpowiedzi innych,nie idace po Twojej mysli nie podobaja sie i juz wyganiasz takie osoby? hahaha....mozna dzis sie usmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przeprasza bardz
o, i mam pytanie > w którym momencie ona wydaje osądy jak przedszkolak ? Ma rację, że w wiek średni wchodzi się w okolicach 40tki, 30tka to młody wiek i nie ma powodu żeby próbować sobie . Zgadzam się też że to typowo polskie podejscie. Tutaj baby po prostu kochają uważać się za wiecznie starzejące się, co nazywają niby brakiem samooszukiwania się. A prawda jest taka, że tutaj każda już stara od 30tki, a a wieku 70 lat to jakoś żadna nie chce umierac :D Ale z rozsądnym myśleniem i zdrowym podejściem do upływu czasu i długości trwania ludzkiego życia, ciężko się przebić na tym gimgównazjalnym forum. Acha, dla jasności - w polsce kobieta żyje prawie 80 lat, a menopauzę przechodzi koło 50tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przeprasza bardz
i nie ma powodu żeby próbować sobie "jakoś z tym radzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×