Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zakladac ?mam 24

Mam 24lata, jak sie ubierać by wyglądac młodziej !?

Polecane posty

Gość bardzo łatwo wydajecie
o kims osądy ,że ktos jest pusty i głupi albo jest idiotką czy cos koło tego bo sie czuje staro na swoje lata , po dwóch zdaniach znacie człowieka i to poprzez forum :P nawet sam jasnowidz K.Jackowski tak nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam do tego jak ktoś
się czuje , czy naprawdę czytanie ze zrozumieniem i kulturalna wymiana swoich opinii jest tak straszliwie trudna? czy to też takie typowo polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
To typowo Polskie!! Polacy juz tacy sa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam do tego jak ktoś
nikt nie wyprowadził mnie z błędu jak widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasiasiasiasia
Ja mam 24 lata, a wyglądam na 16-17... To też wcale nie dobrze. Nie kupię alkoholu ani papierosów jak nie mam przy sobie dowodu. Jak już go pokażę to się dziwią albo myślą, że fałszywy :D Ubieram się normalnie, maluję się. Taka po prostu moja uroda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest taki straszny
problem ;) oj widze ,że głupie gazety i jeszcze głupsze programy w tv o modzie i urodzie zrobiły co niektórym sieczkę z mózgu ;) grunt to akceptować siebie i dobierać wszystko tak żeby pasowało do naszej figury i urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodium cyclamate2
Kurwa jestescie TYPOWO POLSKIE ,typowe POLACZKI . Autorka pytała jak sie ubierać by wyglądać na mniej lat niż ma , nie napisała jaki ma w tym cel, moze lubi byc traktowana jak małolata? Moze szuka 18latka? Cholera wie, nie napisała ze czuje sie staro ! Żal mi pieniędzy ktore państwo daje na edukację, niczego was nie nauczyli w szkole :O 3/4 Polakow nie potrafi czytac ze zrozumieniem, nie rozumiecie wiadomosci w tv, a potem biegają oszołomy pod krzyżem albo na placu konstytucji :O Polaczki...eh do autorki : jasny kolor wlosow lub brąz, najlepiej do ramion ,proste bez durnych fryzurek , pastelowe kolory lub żywe: czerwony a'la ferrari, pomaranczowy, zolty, może to glupie ale obejrzyj katalogi z modą dziecięcą,lub mlodziezową. Duzo mówią oczy...jesli masz zapadnięte oczodoly mozna je wypelnic kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudystka zimową porą
nie moja sprawa ;) ale "odmłodzić" się można kolorami i fryzurą i jeszcze cos solara i opalenizna na skwarek strasznie postarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja koncze w lutym lat 30
a ja koncze w lutym lat 30 i za nic w swiecie nie chcialabym miec spowrotem lat 24 czuje sie spelniona, mam fajna prace, meza, dom, zycie towarzyskie, niezaleznosc i wygladam o niebo lepiej niz gdy mialam 24 lata ja dopiero teraz czuje ze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
sodium cyclamate2 - OK, OK ale laska majac 24 lat, pozniej jakas autorka majaca 22 pisze,ze czuje sie STARO uwcza starszym jej "kolezankom"!!! Jak mozna czuc sie STARO w tak mlodym wieku!!!! No kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
pozniej kasa dziewczyna wypowiadajaca sie w temacie ** tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeeronika79
Ja polecam sukienki, dodaja dziewczecego uroku, tu najdziesz cos dla siebie www.twojesukienki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka83
Też polecam sklep www.twojesukienki.pl po zarejestrowaniu otrzymasz kupon rabatowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantaloupe
CHodziło nie o to, że staro wyglądam czy też że 22 to dla mnei straszny wiek, bo jestem młoda. Ale czuję się staro w ubraniach, które oferują sklepy młodzieżowe - to różnica. Ja się ubieram w takim stylu, że już kiedyś kefeterianki powiedziały że to styl dla 15 latki (gotycki, lolita, metal, rave) i mam to gdzieś bo mi się podoba :) Skomentowałam tylko, że wszędzie są eleganckie rzeczy, żakiety, koszule, kwiatowe wzory... Moja babcia faktycznie się już może ubierać w sklepach H&M i tym podobnych bo jej się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sodium cyclamate2 chyba o
sobie mówisz, debilu. Nikt nie mówi, że 24 latka czuje się staro, wątek o starości w młodym wieku odnosił sie do twierdzenia jednej tutaj nawiedzonej, że ma 30 lat i próbuje z tym jakoś żyć (w sensie, że to jest dopiero poważny wiek przy tych "śmiesznych 24 latach). Najpierw sama ogarnij cały ciąg rozmowy a potem pyskuj, pokrako typowo polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz puszcze w majty :D
cała ta dyskusja jest...typowo polska 😴, 24 latko...ubieraj sie jak dzieci i tyle,zobacz jak wygladają..proste. Jesli masz starą twarz lub wygladasz na swoj wiek ciuchy gówno dadzą... 30stka ktora jakos zyje :D hit dnia haha ,ja mam 29lat a staro sie nie czuje, dorosłosc jest do dupy ,fakt ale nigdy mi do glowy nie przyszlo by czuc sie jak na półmetku zycia :O , rozumiem ze w wieku 40lat zaczniecie chodzic w babcinych ciuchach a po 50te urodziny to czas poszukiwania miejsaa pochówku ? :D:D cos czuje ,ze wkrotce pojawi sie atak kobiet w stylu '' dzidzia piernik ''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Ja mam 50 lat, wyglądam nieco młodziej, czuję się na max 30 i nie chce niczego zmieniać. Współczuję młodym staruszkom. Wiek ma sie w duszy, wy już nigdy nie będziecie młode, choć będziecie poddawały się operacjom plastycznym by sie odmłodzić. PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strara raszplo podleczyłaś
swoje kompleksy widze , ja mam ok 30 i mogę się założyć ,że jeśli stanełabyś obok mnie to wyglądać będziesz na dużo starszą ;) jesteś nie tyle nie poważna co głupia zelowka Ja mam 50 lat, wyglądam nieco młodziej, czuję się na max 30 i nie chce niczego zmieniać. Współczuję młodym staruszkom. Wiek ma sie w duszy, wy już nigdy nie będziecie młode, choć będziecie poddawały się operacjom plastycznym by sie odmłodzić. PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki tego tematu
Postaw na ładne sukienki w ciekawych kolorach i wzorach. Dopasowane góry i rozkloszowane doły. Nie sprawią, że będziesz wyglądała jak dziecko, a dodadzą młodzieńczego wyglądu. http://www.marchewkowa.pl/2011/11/wiecej-retro-w-retro.html http://www.marchewkowa.pl/2011/10/kropka-w-kropke-uwaga-spoiler-serialowy.html http://www.marchewkowa.pl/2011/10/zeby-nie-byo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfozawwa
O rany - przecież 24lata to piękny wiek. Po co wyglądać młodziej i robić się na małolatę?:) Zawsze możesz jednorazowo skorzystać z porady stylistki czy doradcy wizerunku. Ja korzystałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka35letnia
mysle że jak ktoś chce sie na siłe odmładzac to wtedy wygląda smiesznie, ja miałam taką koleżankę lat40 która plotła sobie warkoczyki, ludzie patrzyli na nia z politowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka35letnia
ja jak miałam 24 lata do głowy by mi nie przyszło zeby sie odmładzac , przeciez byłam młoda!wieku nie da się ukryc, a w wieku 24 lat robic sie na nastolatke to troche niepowazne i śmieszne. To jest wymyślanie problemów na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staruszka35letnia - ja mam podobna znajoma ale ma 45 lat,nosi warkoczyli,biale kozaki...wyglada okroipnie! Mowila mi,ze jak poszla na dyskoteke z...wlasnym synem to PODOBNO znajomi mysleli,ze sa para......matko,co za kobieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×