Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozgoryczona Obywatelka

Zróbmy w końcu rewolucję w tym chorym kraju!!!!

Polecane posty

Zdziwiłabyś się autorko;-) wiesz wydaje mi się tylko,że takie narzekanie na kafe wiele nie zmieni;-) więcej wiary w siebie i swoje możliwości autorko.Każdy jest kowalem własnego losu,nie Tusk,nie Kaczyński.Powodzenia życze i większego dystansu🌼;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
poszlo. Kazdy kto chce otrzymac haslo niech pisze na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Masz racje kazdy jest kowalem wlasnego losu. Nie jestem w stanie jednak zyc za takie pieniadze w panstwie w ktorym wszystko jest coraz drozsze, podatki coraz wyzsze a perpektyw zadnych. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Jeszcze raz podaje meila grupowego na ktorym bedziemy kontynuowac temat. kafeterianie@gmail.com Jesli ktos jest zainteresowany otrzymaniem hasla, prosimy pisac :) Rozsylajcie informacje na fc, nk i gdzie tam mozecie ;) Zrobmy z tegi duza grupe ludzi ;) Razem, mozemy wiecej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Ktos sie jeszcze przylacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etzuiuh
Rozgoryczona Obywatelka chora patalogia, wez sie do roboty zamiast na durnym forum farmazony pisac myslisz ze studiujesz to naleza ci sie miliony, gowno ci sie nalezy- wykaz sie praca przez najblizsze 10 lat ze masz cos we lbie tak jak na zachodzie a potem mozesz pomarzyc o przyzwoitej wyplacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolajnaNiebieska
Dobry pomysl z tym meilem :) ACTA nas i tak zamknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etzuiuh
Rozgoryczona Obywatelka Masz racje kazdy jest kowalem wlasnego losu. Nie jestem w stanie jednak zyc za takie pieniadze w panstwie w ktorym wszystko jest coraz drozsze, podatki coraz wyzsze a perpektyw zadnych. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.------------------- punkt widzenia zalezy od punktu i checi do pracy mam szkole zawodowa dobry zawod w rece, otwarlam warsztacik i nie narzekam pieniadze same przychodza, nie kwekam wszedzie i nie stekam na brak pieniedzy. studenci z bozej laski tylko do wykladania towaru w biedronce sie nadajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Dlaczego mnie to nie dziwi, ze pojawiaja sie takie komentarze jak ten :) Oczywiscie, jesli Tobie odpowiadaja ceny paliw, ceny lekow, srednie wynagrodzenie, ktore jest zawyzane przez politykow bo ja znam niewiele osob ktore zarabiaja 3tys, jesli ograniczenie wolnosci slowa i wiele innych Ci odpowiada to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etzuiuh
twoje teksty sa tak biedne jak ty, na zachodzie przecietna plac wynosi 1300-1500 e paliwo litr prawie 2 e kilo wolowiny 15 e, chleb 3.50- mieszkanie 600-1000 wiec my zyjemy adeQtnie do zarobkow, malo tego bardzo dobrze , a kto ma spryt i olej w glowie zyje ponad stan. zawsze znajda sie jakies bezradne stekajace cioty ktore nie potrafia palcem w dopie kiwnac ale brac i to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDzIarKa912837465
no az jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ty wysoki
te kilo wolowiny za 15 euro to gdzie? bo w DE place 8 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etzuiuh
bo w DE place 8 euro.------------ chyba za swinskie ochlapy dla ubogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ty wysoki
hahaaaaaaa idiotko nie w kaisersie za kilo mielonego wolowego ciekawe co za chleb zresz za 3,50 euro :-) chcesz chyba troche tutaj poszpanowac co? jak sie tobie dorbze wiedzie i grubo koloryzujesz hahaaaaaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Widze, ze odezwala sie jakas zmanipulowana owieczka ktorej nie przeszkadza to co sie dzieje ;) Poczytaj i posluchaj co mowia ludzie. Myslisz, ze oni wszyscy maja dwie lewe rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jestem za dobrze piszesz -ja uwazam tak samo !!! !!! Juz nawet w internecie nas ograniczaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etzuiuh
ha ha widze i slysze co mowia ludzie ale ludzie nie patologia siedzaca na dopie, i jakos mnie i wszystkim znajomym wiedzie sie wysmienicie w kraju wlasnie wrocilam z tego gownianego de, i widzialam te bogactwo:D:D:D i zgadzam sie z kims ze chleb mozna kupic za 1 e chleb ktorego bym do ust nie wziela i swinskie ochlapy za pare eu. tak wlasnie biaduja polacy. mnie stac w moim kraju na chleb i mieso gdzie na zachodzie z zazdroscia morzecie pomazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
A mnie sie wydaje, ze jestes biedniejsza niz my. Jesli probujesz sie tutaj jakos dowartosciowac to jest to bardzo slabe. Wlasnie ogladam na tvn24 protest przeciwko cenom paliw. Niby oglaszany wszedzie a przyjechalo ok 7 samochodow. Polska organizacja. Dlatego ten kraj tak wyglada. Ludzie nie potrafia sie skrzyknac i solidaryzuja sie tylko w imie juz strasznej katastrofy. Niedlugo bedziemy swiadkami upadku tego panstwa. Malo kto zdecyduje sie na dziecko bo jak je utrzymac. A bez dzieci kraj nie bedzie istanial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymus help us!
autorko dlaczego po prostu nie wyjedziesz do UK? ja wyjechalam rok temu i hest suuuuper:) wreszcie koniec biedowania- stac mnie na wszystko nie hcce sie przechwalac- ostatnio kupilam sb iphona, z ktorego i tak nei korzystam:D po prostu zyje sie lepiej wyjedz- jestes osoba wyksztalcona wiec znasz pewnie jezyk:) je nie znlam a dalam rade:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
Ja mieszkam w niemczech prawie od urodzenia i tez zastanawiam sie gdzie ta wolowina u mnie kosztuje 15Eu a chleb moj ulubiony 1euro wiec nie pisz historii wyssanych z palca.Zarabiam 1500euro maz 2000euro plus na dziecko 186 mc Ja wyksztalcenie techniczne i maz tez.Naprawde chcialabym zeby w pl moim rodakom zylo sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty socjal
Rozglądam się wśród znajomych ze studiów i kryzysu nie widzę. Wszyscy zmieniają samochody, kupują domy na wakacje, rozwijają firmy. Wykształcenie wykształceniu nie równe. Trzeba było iść na dobrą uczelnie techniczną albo SGH i byś teraz nie biadoliła z mężem. Jak się chciało studiować bzdury to się teraz nie ma pomysłu jak zarabiać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Byc moze jeszcze kilka lat temu zrobilabym to. Teraz nie moge. Maz robi aplikacje radcowska i szkoda to przerwac. Mamy malenkie dziecko wiec tez jest to przeszkoda. Jestemy tutaj uziemieni. Tylko kochani powiedzmy sobie szczerze. Ucieczka stad nie jest rozwiazaniem. Kraj nie bedzie istnial jesli mlodzi ludzie beda uciekac. Chodzi o to zeby ten kraj stanal na nogi. Za rzadow Tuska to sie na pewno nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ty wysoki
kto ci powiedzial ze ja chleb za 1 euro jem :-) jestes zalosna:-) o moich dochodach w EURO dziecko z tym swoim warsztacikiem w Polsce to sobie pomazyc mozesz :D w Niemczech zyje od 25 lat i mam wlasna firme :-) co Ty tym swoim warsztacikiem zarabiasz wmiesiac w zlotoeczkach to ja zarabiam 10 razy tyle ale w Euro:D Nawet po polsku sie nie potrafisz wyslowic -"OTWARLAM warsztacik":D- i myslisz, ze ktos w te twoje bajery uwierzy?hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty socjal
Młodzi po bezsensownych studiach mogą wyjeżdżać. Ludzi do prostych prac zapraszamy z Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ty wysoki
zlotoweczkach* pomarzyc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
Ty chyba niemcy to tylko w filmie widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
uwazasz, ze prawo to bzdury? Wsrod moich znajomych znajduja sie rozni ludzi. Tacy ktorzy maja bardzo duzo i tacy ktorzy klepia biede. Przewaznie Ci, ktorym powodzi sie dobrze, dostali potezny zastrzyk gotowki od rodzicow na start lub maja ogromne znajomosci. My mimo, iz podobno zaradni i inteligentni musimy sobie radzic sami i ciagle czekamy na lepsze jutro w ktore bardzo wierzymy. Mysle tylko co z ludzmy bez studiow, co z tymi ktorzy nie maja plecow i bogatego tatusia. I nie wmawiajcie mi, ze to tylko kwestia zaradnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty socjal
Prawo to nie bzdury, tylko powiem tak. Mam kilku znajomych prawników na aplikacjach - pracują albo w korpo albo w małych kanceleriach i nie narzekają na brak pieniędzy. Mówią : "Jeżeli prawnik szuka dobrej pracy do znaczy, że sam nie jest dobry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
a ja mysle, ze duze znaczenie ma tez to w jakim miescie sie zyje. Moj maz jest podobno bardzo dobrym prawnikiem. Pracuje w kancelarii i jest bardzo chwalony. Z tego co ja wiem od reszty aplikantow i od radcow to na aplikacji placi sie frycowe a o zarobkach to mozna pomarzyc. Zalezy ile komu wystarcza. Biorac pod uwage ze my musimy sie sami utrzymac i mamy male dziecko to 2tys to naprawde niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×