Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pysiuleczka8- a mozesz mi przypomniec kiedy niby po tobie pojechalam???? Bo sobie jakos nie przypominam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przykro mi ze tak o mnie myslisz..... Opuszczam was dziewczynki.... przykro mi .... mam nadzieje ze ten kto naprawde podszywal sie pod pomarancze to sie wkoncu przyzna!!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa toz to nieporozumienie ! Nie wyglupiaj się masz ci los !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora tam zaczela pic?ja sie dolaczam...jeszce nie wiem co mam czy piwo czy drinka ale cos znajde... borntoride-gratauluje ,widzialam suwaczek ,bedziesz mamusia:)))) Judy-ja nie mam jeszcze ,to o ktore sie staram bedzie moim pierwszym. chcialyscie kawaly,macie:D Kaczynski po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po niebie. Kaczynskiego bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra: -Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny -Widzisz Kaczynski - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.,bo zyla wg 10 ciu przykazan i nie klamala...jak czlowiek jest zly klamie itd zegar bije szybciej -A gdzie zegar Tuska,pyta kaczynski -aaaa..Tuska...to u Boga na biurku na wiatrak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię najmocniej Osa. Bo źle mi się przeczytało, i myślałam że przyznałaś się, jejus... :( Zwracam Ci honor, aż mi głupio :( Jejuś zostań z nami, jeszcze raz przepraszam :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juudy... wiesz ale ja teraz nie za fajnie sie czuje.... z takim oskarzeniem. Tymbardziej ze KropelkaRosy mowila za kazdy wpisuje sie pod innym Ip wiec..... Kazda z nas ma dostep do kilku Ip.... ale dlaczego Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Pysiuleczka... poki co zostane ale.... mam nadzieje ze ta co to robi wreszcie sie odczepi!!!! *Po dużejimprezie budzą się studenci i słychać taką rozmowę: - coooo dziś mamy? - wtorek chybaaaa... - nie tak dokladnieeee sesja zimowa czy letnia? **Blondynkabudzi męża w środku nocy i pyta : - Skarbie czy płazy mają rozum ? - Nie żabciu nie mają - odpowiada mąż.* *Przychodzigruba baba do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż sobie pojem!!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Pysiuleczka... poki co zostane ale.... mam nadzieje ze ta co to robi wreszcie sie odczepi!!!! *Po dużejimprezie budzą się studenci i słychać taką rozmowę: - coooo dziś mamy? - wtorek chybaaaa... - nie tak dokladnieeee sesja zimowa czy letnia? **Blondynkabudzi męża w środku nocy i pyta : - Skarbie czy płazy mają rozum ? - Nie żabciu nie mają - odpowiada mąż.* *Przychodzigruba baba do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż sobie pojem!!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa pysiuleczka po prostu zle cie zrozumiala. Od razu fochy? Dajcie dziewczyny spokój, to forum o dzieciaczkacjh i ciazach a nie... wyluzujcie :) a swoją drogą jak się czujecie? U mnie nadal @ brak, ciekawi mnei czy przyjdzie rano... miala byc dzisiaj, nie ma jej ale tak jak pisałam, moze sie owulka przesuneła. Szczerze nie wierze ze mi sie udało, ale dzis jak bylam w rosmanie stanelam przed polka z tamponami i tak stalam i nie wzielam do koszyka, nie wiem czemu, jakos tak po prostu stwierdzilam ze jesli to ciąza to po co je kupowac heh. Ale brzuch boli bardzo, dokladnie jak przed @... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli któraś wie na pewno kto to pisze, to niech po prostu powie. Bo co chwilę jest jakiś kwas :/ Ratowniczka - dziękuję za gratulacje. :* Teraz czekam aż któras z Was przyłączy się do mnie. :) U mnie to też pierwsze dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije piwko :) A tu wszystkie święte ;) nie pijace nie palce ? Jak tam u was ? Ja troche popalam i czasem piwko lub winko :) Dobre kanały :) To ja ale to taki suchar;) Jak się nazywa płacz małego raczka? wycieraczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanały = kawaly Ja nie mam żadnych podejrzeń... I nawet się nie zastanawiam ! Ja wychodzę z założenia ze jak ktoś robi taki syf to jemu się zwróci z nawiazkom ! Nie ma siły ! Zło wraca ze zdwojoną siła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy 28- ja sobie musze winka polac.... :) Musimy korzystac poki mozemy nie? A potem z 2 latka bez alko!!!! Przeciez to koszmar!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się z Wami już nie napiję. :D W sumie to ostatni raz piłam w sylwestra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole Judy 28- sorki ze pytam ale masz 28 let? Chyba widialam stara tabelke bo ciebie tam nie maa a ja myslalam ze jestem najstarsza!!! ufff... ale mi ulzylo :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa jeszcze nie mam ;) hi hi jeszcze 27 :) w czerwcu 28 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie wracam od ginekologa i nie znalazł nic złego. Mam zrobić cytologie i umówiłam się na usg. Powiedział mi jeszcze, że niby mam małą macice. Mam swój wynik z ostatniego usg i jest tak 50X36mm. A ten lekarz co mi robił usg to jest super specjalista i teraz nie wiem już jak jest:( Myślę, że ten lekarz co znalazł przyczynę poronień ordynator jednego z krakowskich szpitali, by chyba mi powiedział? Ustaliłam z tym lekarzem co dziś byłam, że od następnego cyklu będziemy monitorowali mój cykl. Osa - kochana pysiuleczka porostu szybko czytała i źle przeczytała- też tak mam czasem :) Zostań z nami :) nikt Cię nie podejrzewa:) Witam nowe koleżanki. Moja temperatura dalej 36,6. Czekam na owu od dziś robię testy mam cykle 30 dni więc mam czas jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy 28 - to ja tez jeszcze mam 26 a w grudniu 27 :) no ale jak rocznikowo to niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy- kiedys mowilam ze jak bede miec 25 lat to bede miec dzidzie a tu kicha :/ No coz.... oki ja uciekam bo moj serial mnie omija.... :) Dobranoc wszystkim! Tobie tez Pysiulku.... jutro bedzie lepszy dzien..... dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chciałam przed 25 r.ż urodzic pierwsze dzieciątko i póki co plan się realizuje. :) A w ogóle ile chciałybyście miec dzieci ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy hehe kochana nie wszystkie swiete ja sie ostatanim razem tak schlalam na imprezie..:D pilysmy z kolezanka-rowniez staraczka ..opijalysm kaze jajeczko (walniete ,nie?) drinkiem (calkiem mocnym zreszta). i musimy sie znow spotkac bo opilysmy tylko jakies 12...(ja pamietam do 8:P ) ps . moze toast za kolejne jajeczko:D? Sabrina witaj rowniez:) kurcze ja nawet nie wiem jakiej wielkosci jest domek mojego dzidziusia przyszlego.. Borntoride..chialabym dwoje...a jak je odchowam to moze trzecie.taka druga mlodosc na starosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy28 czyli jestesmy w tym samym wieku, ja w lipcu koncze 28 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna a jaki lek bierzesz na zgagę ja ranigas i jak narazie przeszło.A ten śluz co miałam rano to są dni niepłodne? Do pomarańczki zajmij się sobą.Każdy ma prawo napisac co chce czy się wyżalic itd.A jak ci się nie podoba to nie czytaj.I się ujawnij a nie na pomarańczowo. lilu24 Się nie przejmuję.I też podejrzewam to samo co ty. Osa1985 dlaczego mówisz że mam niedobre tsh patrzyłam od ilu jest do ilu norma 0,27 do 4,2 a mam 2,57.To żeby iśc do endykronologa to rodzinny by musiał dac skierowanie a czuję że zobaczy lekarz rodzinny i powie że dobry wynik.To jest tylko moje przeczucie mogę się mylic. Tata mówi że jest dobry wynik. Judy28 A jakie piwko pijesz?Ja piłam karmi classic.Mówisz że mam niedobre?Po wyniku co patrzyłam że dobre.Zobaczę co powie lekarz rodzinny. sasia27 U mnie 1h temu pojechała siostra z dzieciaczkami mąż przyjechał po nich.Wcześniej z tą najstarszą się wygłupiałyśmy nie dawała spokoju. Normalnie jak się rozbrykała to nie było końca.Mówiła że jeszcze tak z nikim się nie bawiła. Ja się nie przyznaję ile mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem. Widze, ze duzo mnie ominelo. Wiec tak: Pomaranczowy bystrzaku - zanim cos mi zarzucisz lepiej wczytaj sie w posty czy na pewno masz racje. A teraz - won! I pisz na czarno, udajac przyjaciolke. Melduje, ze M wrocil z badan i PRZEZYL :D Jutro drzymy, wieczorem dostaniemy wyniki. Osa - Teoria Wielkiego Podrywu - rewelka. Sheldona kocham, ubostwiam ,uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 Tak późno robili badania? Kiedy wyniki będą?Mam nadzieję że dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.Dziewczyny!!!!Nadrobilam zaleglosci:) I wiadomosc do Lilu bo widze,ze testowala.No wiec widzialam ze test negatywny,okresu brak a za to jakis brazowy sluz.Moze Cie Lilu pociesze ale ja w pierwszej ciazy w dniu spodziewanego okresu mialam mleczno-brazowy sluz.Juz myslala,ze jednak przyjdzie malpa ale wieczorem zrobilam test i pozytywny:)Jak juz Ci pisalam ja podejrzewalam ciaze bo mialam duzo objawow przed @.Aha i caly czas na kilka dni przed okresem czulam tam mokro i gdzies do 2 dni po.Caly czas pamietam,ze chodzilam do ubikacji i sprawdzalam.Ja dzis niby mam owulacje wedlug kalendarza ale test negatywny,nie wiem...Specjalnie zdrzemnelam sie po pracy zeby miec sile na przytulaski.Tylko ze moj maz wraca po 22 z pracy dopiero:/ Jutro znowu bede padac z przemeczenia ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×