Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika, moim zdaniem wynik ok, choc ja sie nie znam, wiec moze dziewczyny maja racje. Najlepiej bedzie jak spytasz lekarza. Ja mialam najpierw 0,95, a miesiac pozniej 0,76 przy normie 0,5 - 4,78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam wszystkie nowe staraczki,coraz wiecej Nas tu:) Dziewczyny jak sie wpisac do tabelki??Nie wiem jak to sie robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- tak masz w normie ale... liczy sie tez wiek jestes za mloda na takie tsh. A jak starasz sie o dzidzie to musi byc ok 1 ... Moj lekarz powiedzial ze z moim tsh nie zajde w ciaze a nawet jesli to moze sie zle skonczyc... no ale zobaczymy co ci twoj lekarz powie.... :) Mozeszmiec lekka niedoczynnosc ale to szybko ci zbija lekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam wszystkie Nowe Staraczki.Coraz wiecej nas tu:) Dziewczyny jak sie wpisac do tabelki???Nie wiem jak to sie robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Mam 25 za parę tygodni 26.Się staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, chetnie bym Cie wpisala, ale korzystam teraz z internetu przez telefon i bedzie mi trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginka mowila mi ze mam bardzo dobre wyniki 3,57 ...kuzynce tez tak moeila. Kuzynka poronila... :( Moj endo mowi ze od lat toczy sie walka miedzy gino a endo o to zeby uznali ze kobieta starajaca sie musi miec tsh kolo1. Mieli nawet jakas wielka konferencje.... Moj endo kazal mi zmienic ginka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 Mam nadzieję że się nie denerwujesz jakie wyniki będą. Czuję że będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dziewcyznki wpiszcie :) bardzo prosze :) swoje dane podawałam ale podam jeszcze raz, wiek 28 lub 27 zalezy czy wpisujecie rocznikowo czy jak ;P ja w lipcu koncze 28, to moj 1 cykl starań a date @ mam na dzisiaj czyli 21.02.2012 :) i ejstem z dolnośląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zyje nadzieja, ze wyniki beda dobre:) Wtedy stymulacja owulki od nowego cyklu i byc moze w koncu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia942 - to lekarz ogolny kazal mi zrobic usg tarczycy i udac sie do endo. Mialam 25 lat i tsh-3,43 Napisz pozniej co ci twoj ogolny powiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam nadzieję że ja niebędę musiała zmieniac ginekologa.Pójdę w tym tygodniu lub następnym z wynikami morfologii i tsh.I zobaczę co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki to jak bedziecie mogly to wpiszcie mnie prosze.Moje dane-25 lat:/ 3 cykl staran,ost @ 8 luty i mam nadzieje ze OSTATNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Mi dała tylko na tsh i jak przyjdę i osłucha to da na rtg.Dawno nie miałam.Moja mama chodzi do endrykonologa.Teraz ma w normie tsh bierze leki i ma guzek.Nawet widac na szyi taka górka i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80A teraz kiedy masz miec następną @.Spróbuję wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i skąd jesteś.Sorry że się pytam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- u mnie odpukac wykryli ze mam mala tarczyce... i bede brala leki do konca mego zywota.... Takie tsh- nie przeszkadza tylko w zajsciu w ciaze ale ma tez wiele innych objawow ktore niestety nie wplywaja dobrze na nasze zycie czy samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 wpisałam ciebie koło mnie.Ja niewiem kiedy teraz będę miała następna @ mam nieregularne. A kiedy masz miec następną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Judy28..................27...........1.................01.02........WWa Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Judy28..................27...........1.................01 .03........WWa Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×