Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Ratowniczka - znam bardzo dobrze ten kawałek :) Jest przepiękny i nawet go kiedyś zadedykowałam mojemu M w radiu :). Znam dużo kawałków tego zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka i Kropelka dajcie jakies fajne kawalki typu carrie i send me an angel scorpionsów:) dobra..wszsystko wszystkim...jeszce tu wpadne przed wyjsciem ale teraz ide uprasowac ciuchy i sie podtapetowac chociaz troche..i zajac sie brwiami bo od kilku dni rosna w samopas >8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pracowac,ale wciąz mnie mdli. Spotkanie z kibelkiem zaliczone. :P Zastanawiam się, czy nie wziąc sobie L4 chociaz na kilka dni bo tak tylko się męczę w pracy ostatnio... Ale jeszcze trochę i chyba powinno mi to minąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgghghfhgfh
my tez sie zaczelismy starac o dziecko, wlasnie mam dni plodne,ale u nas nie ma takiego czegos ze seks pare razy w miesiacu, my to robimy codziennie,nawet jak okres mam, dziewczyny to nie prawda ze trzeba to robic co drugi dzien w dni plodne, wlasnie trzeba to robic codziennie,powodzenia, ja tak zaszlam w ciaze z corka, seks codzienny byl i nie bylo problemow z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tam też się codziennie kochaliśmy, a nawet czasem i 2 razy dziennie :D nie stosowaliśmy metody, że co 2 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgghghfhgfh
dodam jeszcze ze nigdy nie uzywalam testow owulacyjnych, nie mierzylam temperatury, poprostu jak sie kochasz codziennie nie trzeba tych rzeczy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to tak teraz myślę, że nam i tak się szybko udało, w 4tym cyklu. Dziś w nocy moja koleżanka urodziła córeczkę, starali sie 5 lat. Inna moja kumpela właśnie jest w ciązy, wyprzedza mnie o tydzień, starali się 1,5 roku podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my próbowaliśmy w tamtym cyklu codziennie od 10 dc, dobiliśmy tak do 15 i później już nie moglismy na siebie patrzeć ;);) A i tak okazało się, że za 5 dni dostałam @ i tyle po "nadziei, że tym razem wyjdzie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - jednym udaje się szybciej, drugim schodzi dłużej. Kwestia szczęścia, zdrowia i PSYCHIKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja. Ja się od razu nastawiłam że około roku może nam zejśc, bo moja mama np. też starała się o mnie rok. ;) Na szczęście udało się szybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak mnie nie ma to piszecie jak najęte, a jak ja mam czas to żadna się nie odzywa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się odzywam, ale też w robocie sterta dokumentów.. a taaaaak mi się nie chce, usypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam urodziła mnie mając 38 lat, jej mama nawet później urodziła ... wiec moze nie wszystko dla mnie stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj moja mam zauwazyła, że rodzinnie jest późne macierzyństwo. Mnie urodziła mając 38 lat, jej mama również zaszalała mniej więcej w tym samym czasie. więc moze i dla mnie jest jeszcze cień szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhh dużo tu pisać :). Ja bardzo lubię kawałki zaspołów/artystów: 1) Michaela Jacksona: Black Or White, Dirty Diana, Billy Jean, They Don't Care About Us, The Way You Make Me Feel. 2) Madonny 3) Modern Talking 4) Europe 5) U2 6) Salt'N'Pepa 7) Queen :D 8) Roxette - w szczególności: It Must Have Been Love, Listen To Your Heart, Dangerous ❤️ 9) Berlin - Take My Breath Away ❤️ 10) Bad Boys Blue :D 11) Shakin Stevens - Cry Just A Liitle Bit 12) George Michael - Carelless Whisper ❤️ 13) Eurythmics 14) Fancy 15) Alphaville!!! Cudowni są :) Posłuchajcie: Jerusalem, Big In Japan, Sounds Like A Melody, Forever Young :) To takie które w pierwszej kolejności przyszły mi do głowy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, na pewno będziesz mamą. Nie ma innej opcji. :) Moja teściowa też późno rodziła mojego męża, miała 37 a teśc 53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A moja mama urodziła mnie jak miała 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka bez kotka
Czesc dziewczyny .Przeczytałam wczorajszy dzień i dzisiejszy, na reszte narazie nie mam czasu. Być może dołacze do was bo też się staramy o dziecko. W tematach temperatur, testach, jestem zielona wiec zamiast się udzielać moze poprostu będe czytać. jestem mężatką już od 6 lat a od 3 lat nie zabezpieczamy się. teraz mąż widząc ze do tej pory nie zaciażyłam podjął decyzje o STARANIU przez duże S. Studiując od jakiegoś czasu różne fora jestem troszke podlamana, bo widze że to wcale nie taka prosta sprawa z zapłodnieniem.Tym bardziej jak wiem że u mnie przez tak długi czas był seks bez zabezpieczenia i bez totalnego uważania i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka bez kotka
ratowniczka medyczna🖐️ ja też mieszkam w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born... Uuu to może odpocznij sobie przynajmniej jakiś czas od pracy 🌼, jak rzeczywiście męczysz się... Moja znajoma to tak często chodziła do wc, męczyła się strasznie, a jak poszła na L4 to jej mąż się śmiał że jeszcze trochę to przeniesie jej łóżko do wc :). Także poszła na L4 i wyszło jej to na dobre - urodziła ślicznego chłopczyka :). Witaj sublima i fghgghghfhgfh - życzę Wam powodzenia w staraniach, i grunt to mieć dobre nastawienie, lecz nie na siłę ;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorotka :) My z moim M też się nie zabezpieczaliśmy 3 lata i też nie "wpadliśmy". Zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Teraz jem jogurt truskawkowy fruvita z bananem mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja też lubię stare piosenki.Za scorpionsami nie przepadam.Lubię też Michael Jackson i inne bym musiała troszkę pomyslec przypomniec. Zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie że takich piosenek słucham co mam zrobic jak tata mnie zaraził takimi piosenkami.A lubię niemieckie i śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję , że mi coś z tego wyjdzie.... narazie jajniki mnie kłują, do piersi dotknąć się nie mogę (ale to jest zapewne skutek uboczny Duphastonu). Odliczam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym. Testowałam w poniedziałek był minus:-( Najgorsze jest ze ten Duphaston daje takie mylące znaki, ze nie wiadomo co i kiedy mam się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika miej to w tyłku, też nieraz bałam się wśród rówieśników że też przepadam za takową muzyką. Ale z biegiem czasu przestałam się tym przejmować. I ja również od rodziców zaraziłam się tą muzą, bo odkąd sięgam pamięcią, to bardzo było u mnie w domu muzycznie ;). Każdy ma swój gust :). Wiadomo na codzień słucham nowoczesnej muzyki, uwielbiam Black Eyed Peas, Rihanna, Pitbull, David Guetta, i wiele wiele innych artystów. Ale czasami fajnie posłuchać coś starego :). dorotka bez kotka - również Cię witam :). Zaczernij swój nick, i będzie wszystko ok. Życzę Ci powodzenia w staraniach. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×