Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
A ja zaczynam się martwic o mojego.Miałam połączenie nieodebrane przed 13 niesłyszałam bo odkurzałam i potem dalej sprzątałam.Po sprzątaniu przed 15 zobaczyłam że dzwonił.I dzwonię nic potem drugi raz nic.Myślę sobie może robi.Dzwonię po 20 nic teraz nic. Kuzyn ma wyłączony telefon bo jest poczta on ma sygnał ale nie odbiera.Myślę o najgorszym że coś się stało. Jeszcze raz spróbuję zadzwonic i potem zastrzeżonego. No chyba że wypił i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynuszki, dla wszystkich pokłóconych, zafochanych itd życzę seksownego godzenia się :):):) Dziewczyny mam pytanie: Okres mam od 22.02, cykle 28-29 dniowe, kiedy mam robić testy owu? Dziś zakupiłam w Rossmanie 5 szt. Aha i jeszcze jedno pytanko, też mam wadę wzroku, muszę nosić szkła, ale nigdy nie miałam badania ciśnienia oka, oraz dna (?) Możecie mi napisać jak takie badania wyglądają?? Aaa i w tym jeszcze miejscu chciałam napisać Dziewczyny (!!!) nie nakręcajcie się tak, zobaczycie wszystkie będziemy mamami, każda ma swojego lekarz, który podejrzewam wzbudza (u każdej) zaufanie, więc nie straszmy się nawzajem - taka prośba od Lilu. Uciekam spać :):):) Dobrej nocy życzę :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, przy 28dniowych cyklach zaczyna sie chyba testowac od 11dc. Mysle, ze mozesz zaczac od 12 z uwagi na 28-29dniowy cykl. Ale moze niech jeszcze ktos sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I nadal nic.Wziełam widoczny nic zastrzeżony nic.Mam nadzieję że nic się nie stało.Chyba nie będę spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Jest tu kto? :) ja wrocilam z pracy o 2 - i juz spac nie moge. A co u was? Monika942- odezwal sie? Kropelkarosy- i co? Cos lepiej po umyciu sama woda? Mego dzionka zycze.... u mnie piekna pogooda i bardzo slonecznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliajulia- ja normalnie sypiam.bez problemu...:) Tylko ze moj dzis jechal do pracy i zagadal do mnie no i juz sie rozbudzilam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego nie ma bo na turnieju jest i cały czas mi opowiada jak by to bylo gdyby sie nam udalo za pierwszym i jeszcze syn a ja siedze i mysle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzis zaczne jakas dietke .... musze troszke.zzucic . A najpoerw zastosuje herbatke przeczyszczajaca.... Pijecie moze jakies herbatki od czasu do czasu?? Ja mam taka jedna kupilam w sklelie chinskim- normalnie takie jazdy po niej ze glowa mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliajulia- mozna wiedziec jaki turniej? Mysle ze marzeniem kazdego mezczyzny jest pierwszy syn :) My tez tak chcemy :) Najpierw syn potem corka i pozniej trzecie na ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowy, sportowy - pilka reczna. ale caly czas slysze jak by to bylo gdyby byl syn, to jak by on go trenowal itd... mam juz dosc... tydzien dopiero po staranku...ale niepokoi mnie temperatura az 37,5 bo jest 2-3 dni po owu kluje mnie jajnik ale tak sekundowo i sutki robia sie wrazliwe bardziej niz zawsze i nabrzmiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... no to moze jednak bedzie jakis synek :) Sorki ze tak powim ale troszke draznia mnie osoby ktore tak mowia...typu ze bedzie uczyl.dziecka np . grac w pilke bo on sam tak lubi ale to nie znaczy ze dziecko bedzie podzielac ta pasje nie? A to taki jakby przymus... ty tez nie bedziesz miala latwo bo bedziesz tj. "miedzy mlotem a kowadlem"Nie obraz sie ale tylko pisze co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj po kilku % uprawialismy bardzooo fajny seks. oczywiście finał był poza mną ale jakoś się nie przejełam (wiedziałam, ze tak zrobi żeby zobaczyć czy na niego naciskam- chce być taki niezależny ) wkońcu się przekona.. Ja tak pomyslałam, ze w sumie może lepiej żeby dziecko się urodziło w 2013 (byle na początku roku ;p ) a nie w grudniu 2012- jakos grudzień nie przemawia do mnie jako miesiąc do rodzenia dzieci.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... ja w sumie nie wiem czy bym sie zgodzila na ten sport jak patrze na meza kontuzje to mam nieraz ochote go zamknac w domu zeby nie szedł na ten trening czy tam mecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka- ja jestem z grudnia :) Kich troche bo wszystkie prezenty dostawalam raz w roku.... :( A czasmi po jednym bo ur.mam 28- wiec po co dac dwa jak mozna 1? Teraz mi to wisi ale jako dziecko to nie bylo fajnie nie? ato fajnie ze wam sie udal seksik :) oby tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliajulia- czemu nie ma cie w tabelce? Mozesz sie sama wpisac tylko pilnuj zeby to byla ostatnio uzywana tabe. Ile masz latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Narazie nie.Wczoraj dzwoniłam jeszcze miałam widoczny nic zastrzeżony nic. Dzisiaj dzwoniłam 1 nic.Zadzwoniłam do jego kolegi i mówi że miał do mnie jakąś sprawę a jaką to niewie.I że wczoraj sobie wypili.Kolega mówi że wypije herbatę i pójdzie do sklepu po kartę i przed sklepem do niego.Pół nocy nie spałam.A kazyn ma pocztę.Mam nadzieję że nic się nie stało.Mdli,ból głowy. A u mnie brzydka pogoda pochmurno,wietrznie.Strasznie wieje.Temp dzisiaj w pochwie 36,8.Ale dół brzucha boli jak ciągnie.Syfy wczoraj wyszły.I dzisiaj rozwolnienie.Co miesiąc jak mam rozwolnienie to wiem że @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliajia- na str chyba 53 jest tabelka wpisz sie fo niej. Skad jestes,ktory to cykl , kiedy nastepna@ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 Mój chrześniak jest z 28 grudnia.Ja z innego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 942 a może on
chce z tobą zerwać? skoro nie odbiera, upija się i z kolegą obgadał ze ma do pomówienia z tobą? co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny.Jestem!!!Dzis wolne wiec moge z Wami troche popisac,bo na tygodniu to nie bardzo za Wami nadazam :) U mnie dzis w Angli ladna pogoda,swieci sloneczko.Ciekawe tylko jak dlugo bo tu sie wszysctko bardzo szybko moze zmienic.U mnie.U mnie 5 dzien od owulki.Raczej na dzidzie nie licze pomimo staranek.W czwartek chyba rano chyba jak wstalam bardzo mnie bolalo z prawej strony,bol promieniujacy na plecy.Takie dziwne uczucie jakby odretwienie.Dzis znowu boli mnie lewa strona:/Tak jakby ciagnelo w dol.Juz sama nie wiem od czego mam te bole.Pamietam ze w zeszlym mc zaraz po owulacji tez sie zaczely i utrzymywaly przez jakis czas.Jeszcze mc ,jade do Polski i w koncu sie normalnie przebadam.Pozdrawiam Was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. przepraszam ze nie odpisuje kazdej z Was osobno dzis ale nie mam sily..nawet do pracy dzis nie poszłam..siedze i wyje od rana bo swiat mi sie wali,nie wiem czy mnie ktos przeklał czy co..wiecie co oswiadczyl mi dzis moj facet?ze zmienil zdanie o dziecku bo mam schudnac najpierw!!!kurwa jak mozna...ja sie pytam jak mozna tak zrobic,tak podle zagrac kobiecie na uczuciach..ja nie mam juz sily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 948 a ty co ile sie widujesz ze swoim M ? daleko od ciebie mieszka ?? Mój ma teraz 4 nocki pod rząd więc nie będzie przytulanek.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako to zmianił zdanie o dziecku ??? na początku przeczytałam, że ci się oświadczył to wiesez, ze ślub ale jak przeczytałam drugi raz to SZOK ... faceci nie myślą :/ zrozumie i pewnie przeprosi.. Oni nas szantażują bo wiedzą, ze na dziecku nam bardzo zależy i to jest dla nich karta przetargowa, myślą, że dla tego zrobimy wszystko. Mój też miał przez chwile takie pomysły ale szybko mu dałam do zrozumienia że tym nic nie zyska i łaski mi nie robi.. zrozumiał i już tak nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka..ale nie mozna tak kobiecie jechac po psychice..wiesz jak ja sie poczulam slyszac ze on chce mi uniemozliwic to czego najbardziej w swiecie pragne?przeciez romzawialismy o tym itd..a do tego to podejrzenie PCO u mnie..brak ciazy mimo braku anty..przeciez ja moge nie miec pozniej tego czasu..za rok np..czemu on kaze mi tak cierpiec..no czemu.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem co czujesz bo ja mam tak cały czas- ja bardzo chce dziecka on niby też ale nie stara sie o nie- cierpiałam bardzoooo i dalej troche mi smutno ale nie mogę go zmusić do najważniejszej decyzji i też oprócz mojego instynktu przemawia wiele innych czynników za ciażą w tym momencie- moja umowa w pracy, zarobki, wolne ale oni tego nie rozumieją.. tak samo twój nie zauważa twoich dolegliwości. Chłopy nie rozumieją, że w ciaże nie zachodzi sie ot tak.. nasłuchaja się, ze raz i wpadka i dlatego daja sobie czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ratowniczka-medyczna.Czy Wy jestescie malzenstwem??Sorry,ze tak pytam,ale ja nie znam Was tak dobrze wszystkie:/ Ile sie staracie juz o dzidziusia.Nie rozumiem jak on mogl Ci tak powiedziec,naprawde:( Przeciez wie jak bardzo Ci zalezy...Az braklo mi slow nie wiem co napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×