Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

pysiuleczka mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych aukji:)jaki Ty kupujesz rozmiarr??i ile Ty masz w cm w pasie w biodrach i pod pachą??oczywiście jak nie chesz to nie pisz:)chcękupic ale boje sie ze nie trafie z rozmiarem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurcze wszystkie wywialo :( No nic ja tu bede jeszcze zagladac ale jak cos to Dobranoc! :) Strasznie mnie muli dzis :( wczoraj to samo bylo ale dzemlam sie :) i mi przeszlo.... to oznacza ze wiosna jest tuz tuzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie rozkręciła na dobre. jedyna korzyść z tego ze chyba ten nieszczęsny Duphaston rzeczywiscie na coś pomaga. Zobaczymy co będzie jak zakończę kurację. ja biorę taki zestaw Wita miner dla kobiet w ciazy i karmiacych piersią i oczywiście dla kobiet planujacych ciąże. do tego łykam olej z wiesiołka :-)) Nic tylko produkować malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie rozkręciła na dobre. jedyna korzyść z tego ze chyba ten nieszczęsny Duphaston rzeczywiscie na coś pomaga. Zobaczymy co będzie jak zakończę kurację. ja biorę taki zestaw Wita miner dla kobiet w ciazy i karmiacych piersią i oczywiście dla kobiet planujacych ciąże. do tego łykam olej z wiesiołka :-)) Nic tylko produkować malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ,jesli w Twoich witaminach sa cynk, selen, kwas foliowy, chrom i miedz to spokojnie moze brac :) Ja wlasnie ogladam program "Mala pieknosc" i jestem przerazona. Konkursy pieknosci dla malych dziewczynek - male, 2,3,4 letnie dziewczynki z pelnym makijazem, przed chwila pokazali 11tygodniowe niemowle, myslalam, ze sie przewroce... Czy Wy tez mialybyscie opory przed czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa a co powiesz na prezent córeczce w postaci zastrzyku z botoxu - mamusia pokazywała na necie. Córeczka mówiła ze to boli, mamusi zupełnie to nieobchodziło. Niektóre panie zdecydowanie nie powinny miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te które mogą dać miłość muszą walczyć z naturą zeby je mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, moglybysmy tak narzekac do jutra, ale nie ma sensu sie zalamywac:) Powiedz mi, robilas wszystkie badania przed staraniami? Bierzesz olej z wiesiolka, kwas foliowy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badań nie robiłam. cykle miałam w porządku, jajeczka podobno dojrzewały. Jesienią zeszłego roku miałam troche stresu i wszystko się pomieszało. zaczęlam mieć krótkie cykle 22 dni. do tego doszło plamienie po owulacji. lekarka dała mi taką dawkę progesteronu, po której moj organizm oszalał. czym prędzej zmieniłam lekarza i teraz pracujemy nad powrotem do normalności. mam trzy cykle wspomagane duphastonem, jeśli w tym czasie nie zajde, "Będziemy pracować nad zajściem w ciążę" - tak powiedział moj lekarz. Biore teraz komplet witamin dla kobiet przygotowujących się do ciąży i olej z wiesiołka też. Owulację mam bardzo wyraźną, jajniki mnie po prostu rozrywają z bólu - w tym miesiacu poraz pierwszy od lat musiałam się ratować nospą. staranka były ale narazie bez oczekiwanego rezultatu. przede mną kolejny miesiąc starań i gdzieś w połowie cyklu wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, zeby jak najszybciej Ci sie udalo. Ja dla odmiany od kilku miesiecy nie zauwazam u siebie objawow owulacji, zobaczymy co z tego bedzie. Widzialam zajawke kolejnego rewelacyjnego programu - o kobietach, ktore bedac w ciazy pala, pija alkohol i robia wszystko co w ciazy zabronione. Pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, Musimy yć dobrej myśli. Bedzie ok. Może zamiast tak drastycznych programów pooglądać coś o pszczółkach i kwiatkach:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego drugiego nie ogladam, bo bedzie dopiero w srode:) Teraz ogladam program o ludziach, ktorzy zrzucili kilkadziesiat kg i jednoczesnie zmywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam się wyspać, jutro czeka mnie mały egzamin. Dobrej nocki wszystkim obecnym i nieobecnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór drogie Kolezanki:* cmokus dla kazdej :* Kropelka ja nie wiem jakie on ma inne wyniki bo puls 80 to nie ejst zly puls sam w sobie. teoretycznie z tachykardia mamy do czynienia pow 100.. a On ma caly czas taki ?ni i pytanie jakie ma cisnienie spoczynkowe(mierzone nie po wysilku itd) Dorcia skarbie nie łam sie-uda sie nast razem:* mos kfiotka od cioci N.🌻 Sasia..za Ciebie takze trzymalam mocno kciuki..przykro mi ze jest neg...a moze zobacz jeszcze za 2-3 dni z rana dla pewnosci? Sublima szkoda ze to małpisko francowate przyszło i sie panoszy do tego ale byc moze ost raz ?;) bo moze w nowym cyklu sie uda Malinowa dla mnie te konkursy to masakra..slyszalam i czytalam o babce dajacej botox córeczce...na necie filmik jest jak kolejna madra kochajaca mamusia(kurwa szlag by ja .,..) wyrywa kilkulatce brwi na wosk a dziecko sie drze jak nie wiem;/;/takim powinni odbierac te dzieci wysprzatałam caluski dom(tylko mi na jutro ciuchy poprasowac zostalo i poukladac..ogolnie mielismy dwa pokoje ktorych nie uzywalismy(w jedym stala suszarka.,w drugim szafa biurko itd...i ten co byla suszarka przeznaczony jest dla Malenstwa kiedys jak sie pojawi...a ja zrobilam rewolucje ,wywalilam suszarke na pranie i zrobilam sobie pokoik dla siebie:) szafeczka ,poleczki ,biurko ,ladne zasłonki ,swieczkii kilka dupereli..:) taka miejscowe mam na kafepogaduszki:) teraz tylko nie krzyczcie na mnie..testu nie kupiłam.nie robiłam.poczekam.zrobilam kolejny owu z ciekawosci i wieczirem juz wyszla slabsza ..zobacze w nowym cyklu czy beda wychodzily wszystkie tak czy bedzie raz dodatni raz ujemny.Zapodłam sobie luteinke pod jezor..czekam na małpisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ten pokoik na kafepogaduszki sobie wlasnie zrobilam tam gdzie dla Malenstwa ma byc kiedys;) ide mojemu chłopczykowi zrobic kolacje bo mnie tak ladnie poprosil;) a zmeczony bidok po 12 h... w salonie tez rewolucja-ale to juz wspolne nasze dzieło:) wpadne jeszcze pozniej,buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja przed chwilą zjadłam bulka z cebulą.Ssało w żołądku. Zjadłam obiad o 15 i potem nic dopiero teraz. I herbatka melisa z pomarańczą.Ale burczy w brzuchu. Mam nadzieję że niezaszkodzisz chodzi o luteinę.Mi się wydaje że nie powinno bez wiedzy lekarza brac samemu luteinę może się mylę.Jak ja brałam luteinę to przez lekarza brałam sama nigdy.Teraz zakuło serce.Mama sprawdziła na ręce puls mówi że nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika moj mi powiedzial w pl ze jak nie bedzie okresu to luteine na wywolanie brac.(swoja droga nawet jesli kobieta bedac w ciazy by ja brala,to progesteron podtrzymuje ciaze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna Ty mieszkasz za granicą a twój w pl? Powinno się skonsultowac z lekarzem. A jak faktycznie jesteś w ciąży i niewiadomo jak ten lek na dziecko w płynie. Może zrób jutro test bo pisałaś że miałaś miec @ 19 lutego a test owu pozytywny.Tylko jak masz drugą słabą kreskę to narazie jest negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o mojego lekarza w polsce.:) Moj mezczyzna mieszka ze mna:) no ale mowie Ci ze z nim gadałam i mowil zebym wziela luteine jak okresu nie ma (test zrobilam dzis ,wyszedl ujemy rano,juz sobie darowalam robienie kolejnych) a nawet gdybym byla w ciazy luyteina nie zaszkodzi bo: -u ciezarnej kobiety poddtrzymuje ona ciaze -u dziewczyny nie bedacej w ciazy ta miesiaczke wywoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mały się obudził spał 2 godz.Ja już powoli zasypiam.Mały ma już 6 ząbków a 6 marca będzie miał dopiero 11 miesięcy.Niedługo rodzice jego przyjeżdżają.Zamiast w kwietniu będzie wyprawiany w marcu roczek dlatego że mają tylko 2 tyg wolnego i potem z powrotem do Holandii do pracy.25 marca muszą byc w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
W marcu roczek,siostry urodziny,moje urodziny,brata imieniny. Dopiero przytyję.Napewno będą placki i jak tu się nie obejśc od słodkiego. A gdzie Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana :) Ja wlasnie pije kawke :) mmm... pyszka :) Nie napisze jaka mam pogode bo jeszcze nie wiem :) Za ciemno :) Monika942- chociaz masz praktyke z malym :) Poduczysz sie troszku i jak bedziesz miala.swoje to bedzie jak znalazl :) Ja mialam praktyki z siostrzeencami ale to bylam jeszcze gowniara :) Teraz to chyba bede musiala.soboe przypomniec :) tylko ze u nas w gronie w ktorym sie trzymamy nie ma malych.dzie iaczko - kilku letnie tak ale nie.malutkie :( Milego dzionka zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Melduję się z pracy. Kawkę popijam, czytam sobie ostatni raz info przez egzaminem, który mam o 11 :-) Moja koleżanka własnie przyniosła masę biżuterii handmaded i sobie dopasowałam do egzaminacyjnego stroju wisior, a co tam... coś przyjemnego w życiu też mi sie nalezy. Brzuch boli jak nienormalny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Osa! Ja wlasnie jade do pracy, wiec o napiciu sie goracej herbaty moge jeszcze do 8 pomarzyc:) Ratowniczko! Minelysmy sie wczoraj niestety. Sluchajcie ja ostatnio zasypiam na stojaco (pogoda?) - przychodze do domu i o 20 juz kimam. Masakra. Wczoraj postanowilam byc sprytniejsza i kupilam Tigera, ktorego wypilam pare minut po 20. To byl blad, nie robcie tego, chyba, ze chcecie nie spac do 2 w nocy:) Ale w zamian udalo mi sie wysprzatac kuchnie i lazienke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję, zeby nie zapeszyć.... to dopiero początek moich wiosennych stresów. przede mną jeszcze trzy :-) Mam nadzieję, ze nie przeszkodzi to starankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×