Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Mnie ból jak narazie ciągnie od dół brzucha aż do pipki. Jakby chciało rozerwac.Nic tylko czekac na @. staraczka monisia to znaczy że jak mam owu i nie ma plamki krwi to się niemuszę martwic że jest w porządku. Ale strasznie wieje wiatr normalnie piździ. Zaraz będę sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie ból jak narazie ciągnie od dół brzucha aż do pipki. Jakby chciało rozerwac.Nic tylko czekac na @. staraczka monisia to znaczy że jak mam owu i nie ma plamki krwi to się niemuszę martwic że jest w porządku. Ale strasznie wieje wiatr normalnie piździ. Zaraz będę sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie ból jak narazie ciągnie od dół brzucha aż do pipki. Jakby chciało rozerwac.Nic tylko czekac na @. staraczka monisia to znaczy że jak mam owu i nie ma plamki krwi to się niemuszę martwic że jest w porządku. Ale strasznie wieje wiatr normalnie piździ. Zaraz będę sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mnie ból jak narazie ciągnie od dół brzucha aż do pipki. Jakby chciało rozerwac.Nic tylko czekac na @. staraczka monisia to znaczy że jak mam owu i nie ma plamki krwi to się niemuszę martwic że jest w porządku. Ale strasznie wieje wiatr normalnie piździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Coś niemogę wysłac wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa i mi się coś zawiesiło.Co się dzieje z forum lub przez wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry drogie Kolezanki:))) Sublima-masz nam ładnie egzamin zdac na 5 zplusem;))))) Jak tam Osa rozwidnilo sie juz hihi?:) i jak pogoda:)? Malinowa-minelysmy sie bo ja wczoraj tylko chwilke bylam Monika o co chodzi z tym ze mialas 36.6 i pikało? tzn co pikało bo nie kumam. odnosnie kąpania..na praktykach na poloznictwie nas uczyly pielegniarki kapac pod kranem..ale takim hardcorem to ja nie jestem,jakos mi wygodniej i bezpieczniej w tradycyjny sposob ,zwlaszca taka glizde mała:))) hihi Sabrina teraz musi sie udac:) dołacz do |Born i uczyn nas podwójnymi kafeciotkami:) Staraczak Monisia..co do exela to ja pojecia nie mam...mimo szczerych checi nie umiem pomoc Pysiuleczka no ja Rysia smierc tez ogladalam:P a klanu nie znosze. co do seriali - w czw rusza premiera moich ukochanych szpilek na giewoncie.mam nadzieje ze z schejbal nadal bo bez niej to lipa jak cholera.. Lilu no cierpliwosc to ja mam nadludzka ,to fakt. ale jak ma sie takiego chłopa (wierze,ze Bog mi go zesłal wlasnie po to zebym sie teh cierpliwosci nauczyła) hehe i taka prace. to nie majac tej cierpliwosci idzie ocipiec :P a swoja droga czasami jak mi nerwy puszczaja to ....raz w mojego wazonem rzucilam..ale przegiał!! pamietam to jak dzis i tak mi sie smiac z tego chce ze jak on zobaczyl ze ja mam w rece ten wazon to zamiast uciekac to on telewizor soba zasłaniał:Dhahahaha do dzis sie z tego smiejemy.. ja dzis mam dzien z przyjaciołka. wpadnie do mnie za chwile:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna no że jak pikało w termometrze to o 1 stopień było więcej.Miałam 36,6 za chwilę pik,pik termometr elektroniczy i 36,7 cisza za chwilę znów pik,pik i 36,8.A serial na giewoncie nie oglądam. Schejbal z tego co wiem to jest w ciąży lub urodziła. Nie była pewnie na ekranie z powodu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps rozwalil mne tekst przed chwila w tv:D -chyba wroce na studia...srodowisko akademickie dobrze mi zrobi.przynajmniej znow zaczne uzywac mozgu" hahahahahahahahahahahahahah dzis to mojemu powiem:D i sie chlop zalamie..bo jak ja sie uczyłam to on musial razem ze mna:P(na zasadzie..wlasnie widze jak mnie kochasz:P!! jkabys mnie kochal to bys chcial zebym ci opowiedziala o dzialaniu pindololu:D on-opowiadaj...bo jezeli to jego dzialanie jest tak samo ciekawe jak nazwa to przezyje:D ja teraz do tego wracam pamiecia to widze jak ja go terroryzowalam:P kiedys mi chcial dokuczyc i wzial mnie ze soba i kazal odkrecac jakies srobki w silniku z nim..myslal ze wtedy skoncze mu takie akcje z moja nauka robic.Boroczek nie przewidział tylko tego ze mi sie to spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od mojej gim i dostałam zalecienie takie: nastrój, świece, wino i sexi bielizna hihih:) Już kupiłam. Mój pęcherzyk dziś albo jutro pęknie jest duży 2,5 cm :). Kazałam mojemu M być dziś baaaaardzo wcześniej w domu. teraz tylko muszę wymyślić co by mu zrobić do jedzonka pysznego macie jakieś pomysły??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia- ej zdołowałaś mnie - seriooooo :( Chyba by ta moja gin by o tym mi powiedziała co myślisz - kobieta jest od 20 lat ginekologiem. ej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina kochana nie chciałam:(wybacz..pisze tylko co mój gin mówił.....a też ponad 20 lat pracy ma za sobą...zreszta wpisałam w google i mi wyskoczyło że faktycznie tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Ale pędzicie nie nadążam za Wami. :) Ja właśnie wzięłam kąpiel, potem planuję wyjśc na spacer przewietrzyc się a przy okazji zrobic jakieś zakupy. Mój mąż ma dzisiaj urodziny kończy 28 lat. :) Pewnie teściowa wpadnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic zostaje mi tylko działać a co ma być to będzie. Jak się nie uda to trudno ale na pewno dziś spędzę super wieczór z moim M :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny Zdałam na pełną i piękną 5!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Gratuluję:)Wiedziałam że zdasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - gratulacje Kurcze jednak sie strasznie zmartwiłam tym co mi monisia napisała. A jak myślisz, to jest małe odstępstwo od normy kurcze 1mm, a może podczas mierzenia się pomyliła. Wiesz jak to jest z normami wyczytałam na necie, ze 2,5 to jeszczze oki. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i masz racje:)nie martw sie na zapas:)ale prawidłowy pęcherzyk to taki który peka miedzy 20 a 22 mm:)i pęcherzyki rosną 1-2mm na dobę:)i umnie to chyba 1 mm jest bo w 8 dc miał 18mm a 12 była owu:)tzn.mam nadzieie ze tak jest:)bo inaczej to też mam pzrerośnięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że moja ginka by mi powiedziała chyba nie?? A nie nastawiała mnie, że na pewno teraz się uda?? Sama nie wiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobiety:-) Myślę, ze po części sprawa z tymi pęcherzykami jest indywidualna dla każdej kobiety. Tak samo jak z temperaturą, kazda z nas ma inną normę. A jeśli coś jest norma to siła rzeczy jest równeiz prawidowościa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima wątpie by była indywidualna sprawa jak mi lekarz wyraźnie powiedział ze pęcherzyk 25 mm uważa sie za przerośnięty...i że prawidłowy to taki który pęka między 20 a 23 mm...no chyba się na tym zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie powiem tak: Kilka dni temu byłam u lekarza też ginka (podobno dobry) i mi facet powiedział, że mam za małą macicę ( i na pewno będę miała problemy z zajściem itd ), zapytałam się dziś tej mojej lekarki i ona mi powiedziała, że to bujda. Tak samo może być w tym przypadku tego pecherzyka. Wydaje mi się, że nie wiem jak by był 25mm w 10-12 d.c mogłbyć za duży:) Co lekarz to inna szkoła. Tak samo jest jak piszą o krótkowidzach czy kobiety noszące okulary i mające krótkowzroczność. Czy mogą rodzić siłam natury. Co lekarz to inna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×