Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

dzięki:-) Jak już pozdaję wszystkie egzaminy legnę z książkami bedę czytać bez przerwy. mam straszne zaległosci we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam teraz też poniedziałek i wtorek wolny- i będe sobie leniuchować, poodwiedzam koleżanki na kawce, pójdę na solarium, może rower, wezme dzieciaczka sąsiadki i pójdę z koleżanką na plac zabaw- ogólnie same przyjemne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Paniom sublima powodzenia w kolejnych egzaminach dziewczynki u mnie sie tez zapowiada dluzsze wolne niestety;/ ale trudno jakos to przeboleje..u mnie na obiad rosol z kluseczkami,kurczak gotowany z rosolku i zapiekany w piekarniku z przyprwami oraz duszona marchewka. z tego wszystkiego zjem tylko marchewke. moja dieta..: ryba ,ta marchewka i woda. to chyba nie jest jakos duzo,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ratowniczka:-) rybka dobra na wszystko i dla dziecka też jak najbardziej korzystna:-) Także jedz i kwitnij, w końcu wiosna za progiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A u mnie coś nieciekawie.Od wczoraj czuję jakby lewa łydka była gorąca.I teraz też to czuję na dodatek zaczęło bolec i uczucie jakbym miała spuchniętą (banię).Przez to nie czuję palców ciężko palce zginam.Niewiem co to jest.Patrzyłam na necie i wyświetliło mi się że to mogą byc żylaki sobie myślę w tym wieku żylaki?A tak teraz leżę.Jutro idę z małym do siostry a rodzice załatwic sprawy i potem z wynikami do lekarza rodzinnego.Jak nieprzejdzie z tą łydką to jutro powiem.Myślę czy lekarz rodzinny może wystawic badanie na prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika spuchnieta,goraca noga i jednoczesne zaburzenia czucia to nie jest cos z czym powinnas czekac..moze pojedz na izbe przyjec..wiesz lepiej wyjsc stamtad z wiadomoscia ze to nic takiego niz czekac za dlugo...co do zylaków..no wbrew pozorom wiele mlodych ludzi je ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jutro idę do lekarza to powiem.Ona może niejest spuchnięta tylko takie uczucie jest jakbym miała banię.A gorąco czuję jakby była a niejest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Czuję jakby łydka była gorąca a niejest.Ból się zaczął i to uczucie że jest spuchnięta od 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ratowniczka Melduję , ze jestem :-) Czytam wielce interesujace rzeczy o małżeństwach w dawnych czasach:-) I tak mamy lepiej, nam nikt męzą nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prasuje i prasuje:) Ogladam tez kabaret na tvp1. Wlasnie postanowilismy, ze w czerwcu jedziemy do Opola na Festiwal. Zawsze chcielismy, to moze w tym roku sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też prawda:-) ale w sumie tak czy inaczej nie chciałabym być zaręczona w wieku 6 lat:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, tak źle toby nie było, nie w naszej kulturze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sublima wyobraznia mnie poniosła.:D ale tak powaznie..wyobrazcie sobie taka sytuacje ze mieszkacie w jakims ciapatowie...zanim nauczycie sie chodzic macie juz wybranego meza ..20 lat starszego..masakra... albo tak jak w ksiazce Waris Dirie..maz kupuje sobie zone za wielbłada...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie kapac:) wpadne do Was w nocy jakos ,moze ktoras bedzie:* Dla pozostalych kobitek ,które nie planuja dzis siedzenia dluzej-slodkich snów,niech przysnia sie Wam piękne sny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
Witaj, ja już jestem po staraniach.30 tydzień ciąży.Najpierw staraliśmy się tylko na podstawie wyliczeń i obserwacji sluzu, ale dopiero po zastosowaniu testu owulacyjnego udało się za pierwszym razem zastosowania testu.Test nie jest drogi.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nieśpiące i śpiące:-) Miłego dnia:-) W Białymstoku tylko -1 zaczyna słonko świecić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :). Wracam tu po weekendzie :). Dzisiaj w Rybniku było -4,5 stopnia jak wyjeżdżałam z domku. Teraz siedzę w pracy, kawki jeszcze nie mam, bo muszę dopiero ją zrobić :). W sobotę spałam po południu 3 h z mężem i kociakiem, bo czułam że choróbsko mnie bierze. Ale przeszło trochę. Wczoraj byłam na obiedzie u teściów, potem jak przyjechaliśmy do domku, to cudownie się poprzytulaliśmy :). Z tym że jedna rzecz mnie zdziwiła, miałam śluz płodny - jak białko kurze, a do @ mam niecały tydzień. Nie wiem o co kaman... :/. Już nie czaję nic z samoobserwacji a tempkę mam podwyższoną od owulacji która tydzień temu była. Kropelka Rosy - Ty chyba wczoraj leczyłaś kaca co :P. Bo nic nie zajrzałaś tu, a wiem że miałaś imprezkę rodzinną w sobotę :). Dziękuję kochana za troskę 🌼. Ciutkę przeszło mi choróbsko ale czuję kulę w gardle troszkę, myślę że mi minie :). Co u Ciebie kochana? :) Sabrina - myślę że z mężem się pogodziłaś i było przytulanko? :) 🌼 Lilu - pewnie u Ciebie minęła wstrętna małpa, i myślę że niebawem zaczniesz testowanie :) :*. Coś wypytywałaś od kiedy możesz zacząć testować, to napisz ile trwa u Ciebie zazwyczaj cykl miesięczny? Jak po piwku ze znajomymi? Malinowa - ale Ci zazdroszczę że poprasowałaś i że masz już za sobą, ja mam taką stertę do prasowania, a nie mam kiedy to zrobić :(. U mnie za mało godzin ma doba :(. Jak fajnie że dzisiaj masz wolne ;). Monika942 - jak z Twoim wygląda sytuacja? Ratowniczka_medyczna - przeprosił Cię Twój za te słowa? I co będzie ze staraniami jednak? Borntoride - gdzie się podziewasz? Nie było Cię tu długo kochana. Co słychać u Ciebie? 🌼 Co u reszty? Osa, Sublima, ... ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03..........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Lilu24..................24............3................2 2.03......Warmia i Mazury monika942............25...........36...............???? ?..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?..........Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock PRZYSZŁE MAMUSIE :) NICK.............WIEK...PO KTÓRYM CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23.......................4..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARARCZKI :) NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Lilu24..................24............3................2 2.03......Warmia i Mazury monika942............25...........36...............???? ?..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KTÓRYM CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23.......................4........................... ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pysiuleczka. Ja już od 7 siedzę w pracy. Weekend minął spokojnie:-) bez ekscesów, zaczęłam przygotowywać sie do kolejnego egzaminu. Wczoraj obiadek u rodziców. Sielsko, anielsko. Tylko coś mi powieka drga od kilku dni:-( biorę magnez i nic . Mi się @ skończyła od weekendu zaczynamy staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Lilu24..................24............3................2 2.03......Warmia i Mazury monika942............25...........36...............???? ?..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam w poniedziałek :-) Pysiuleczka no właśnie testy kupiłam, ale teraz nie wiem, kiedy testować? Okres miałam 22.02, a cykle mam 29-30-31 dniowe. Dobrze, że u Ciebie ze zdrówkiem już lepiej. A masz objawy jak na @? Może Ty zaciążyłaś, co? :) KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22.03......Warmia i Mazury monika942............25...........36...............???? ?..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Dziewczyny kopiujcie zawsze ostatnią uzupełnioną tabelkę, aha i wpisujmy się chronologicznie wg daty nast @, i jeszcze ogromna prośba do dziewczyn żeby pouzupełniały swoje znaki zapytania, albo podopisywały do liczb 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 Jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×