Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika ..ja tez leje w nocy i czy pije czy nie to jednakowo leje:P wlasnie czytalam na necie: odnosnie npr: Nie jest przeszkodą krótkie wstawanie w nocy do toalety lub w celu nakarmienia dziecka. takze to ze wstaniesz siusiu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka Nie mam co 40 dni mam różnie.Ostatnio było 38 dzień jak dostałam dzisiaj jest 31 i nie ma.Jak by był 38 dzień wychodzi na 8 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Tylko nie mam budzika.Chyba że nastawię sobie alarm w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to jesli Twoj ginekolog uwaza ze nieregularne mieiaczki u doroslej kobiety sa rzecza normalna to zmien gina. jak pojdziesz do normalnego to Ci wszystko na pewno wytlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Kiedy testy owulacyjne robic jak ma się nieregularne cykle? I jak zamawiacie na allegro.Trzeba miec konto tam? Płaci się z przesyłką czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chodziłam do kobiety powiedziała że do 40 dni jest normą.A ja chodzę do mężczyzny dośc już długo to u niego niejest normalne.U kobiety nawet niedostałam na uregulowanie @ a u mężczyzny tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
U nas jest Rossman.I się lepiej opłaca kupic z Rossmana czy z Allegro. Ile jest sztuk,cena z Rossmana a ile z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja się zgadzam z ratowniczką. Jeżeli masz dużą rozpiętośc, że raz 30 dni raz 40 dni to to juz chyba nie jest normalne. Monika, jak chcesz to moge ci wysłac testy owu bo mi ich troche zostalo a mnie sie juz nie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam se przerwę od nauki i jestem i piję kawkę, już drugą :-) Born imiona bardzo mi się podobają :-) Pewnie już nie możesz się doczekać brzuszka i ruchów co? Akurat na lato Ci wyskoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride z chęcią z korzystam z testów owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na brzuszek to jeszcze chyba sobie poczekam. :) Kiedy zaczyna się się pojawiac, w 4-5 miesiącu chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - a czego ty się tak uczysz?? :) Ja też zaraz muszę się wziąć ale nie mam weny :) Dziewczyny też wam brakuje Pysiuleczki?? Wracaj gdyby nie Ty to by nas tu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina uczę się z przedmiotu matematycznego :( Poprawkę mam :( Co do Pysiuleczki to też mi jej brakuje, jest tak pusto bez niej :( I smutno. Pysiula wracaj do nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnei pochłonęłam paczkę ciastem piegusków by Milka mniam mniam z orzeszkami - uwielbiam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Lilu nie zazdroszczę chociaż ja sama mam w tym semestrze statystykę matematyczną i będzie Hadrcorowo. Ale co tam Lilu jesteśmy inteligentne kobiety i na pewno zdamy wszystko :) Barkuje brakuje Pysiuleczki. Widzisz Monika Born Ci wyśle testy i problem rozwiązany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sama od dawna mam chęc na ciastka pieguski.Też na żurek a dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina u mnie na szczęście to już ostatni taki przedmiot, mam nadzieję, że zaliczę bo to ostatnia szansa przed warunkiem :-( Miałam statystykę matematyczną, masakra, kilka razy zaliczałam ćwiczenia, aż w końcu się udało, potem egzamin to już pestka. Pysiuleczka musisz koniecznie do nas wrócić i nie zaprzątać se głowy wrednymi pomarańczkami, mam nadzieję, że chociaż nas czytasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi Pysi brakuje..:(moze wroci do nas jeszcze,mam taka nadzieje Pysia ,jesli nasz czytasz----> 🌻❤️ w sobote z moja praca chyba bedzie tak samo tez na popoludnie,co do jutra to sie dzis dowiem.gdybym miala wolne to bankowo bym sie wylegiwala dzis na kocyku na trawie ,moze bym sie cus opalila:P mam nadzieje ze epidemia sraczek sie skonczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu po pierwsze na pewno to zdasz!!! a na marginesie ,u Was nie robia cichych terminów zamiast warunków? u mnie byli tacy wykladowcy,z którymi jak sie pogadalo to jednak okazywali sie byc "człowiekami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu- będę trzymała kciuki. U mnie w szkole też nie ma i jeszcze te płacenie za poprawki hi ja puki co nie miałam jeszcze ani jednej:) Ratowniczko - jaka epidemia sraczek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szaro, bez słońca i pada deszcz !! :/ mam nadzijeę, że jutro będzie ładnie bo mam wolneee.. :) Dziewczyny nic mi nie mówicie o nauce bo odrazu mnie brzuch skręca- w czerwcu mam obronę a jeszcze nie napisałam ani jednej strony !!!!! aaaaaaa ratowniczkaaaa - gdzie twoja @@@@ ?? coś tu mi nie pasujeee.. ja jeszcze 2 tygodnie do @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - co Ty, u nas to, aby usadzić, masakra, najgorsze w tym wszystkim jest fakt, że to ost rok więc mogliby pójść na rękę i nawet te oceny poprzepisywać z ćw, bo jak będzie warunek to i obrona się przesunie o rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride już napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka skąd to znam - w czerwcu/lipcu obrona a też nie mam napisanej ani jednej strony. Ale już sobie obiecałam, że po tym ostatnim egz biorę się za pisanie. I też mnie skręca jak się mnie na uczelni pytają ile już rozdziałów (!) napisałam. Dobra wracam do nauki, potem się odezwę, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina no ostatnio jak mialam dyzur to byly same sraczki na oddziale:P,zwlaszca u najmlodszych,ktorzy zwracali i dolem i gora..chyba jakis wirus panowal.I mam nadzieje ze sie skonczyl. Zona nie wiem,jej sie zapytaj:P a tak serio..no nie ma.na czerwony dywan czeka czy co...napisze jej zaraz smsa czemu sobie ze man w ciula leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×