Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Malinowa ale nie z pierwszym dzieckiem. Dzięki dziewczyny, ze mnie wspieracie. Ja się trochę boję:-( ale tak bardzo chce.... chociaz przyznam że staranka były czynione z przyjemnością i nie myślałam w trakcie o wynikach testu owu:-)) po prostu cieszyłam się z bliskości mojego ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- nie bój sie nie ma czego, kobiety po 40l rodzą pierwsze ZDROWE dzieci i są szczęśliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - moja chrzestna pierwsze dziecko urodziła w wieku 39 lat a teraz ma trójkę. Wszystkie zdrowiutkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Staraczka monisia..kochana nie idz od nas:((( po tro jestesmy zeby sie wspierac,pamietaj!! a dzidzius tez bedzie w swoim czasie. i Twoj na pewno wyzdrowieje!!!! Kropleka rosy ejj kochaniutka!!!! sorkiz e ja tak w skrocie odpisalam na szybko ,pozniej odp po kolei ale tak z doskoku jestem na chwile co do nk..ja mam tylko taki profil mojej mamy co ona sobie wchodzi na niego ..ale tez sie nie moge zalogowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942 to super ze usg w porzadku a ja dzis bede miala jak Ty-dzidziusia w domu,a moze nawet dwa. ma wpasc kolezanka z 6 mies synkiem i ze swoja mama ibraciszkiem-8 mies:)))) chcialabym miec tak na codzien jak Ty,od amego rana bym miala super humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps sorki ja dzis taka roztrzepana..ale erio tak na chwilunie z doskoku biegam...co do wieku... ja mam juz cwiercwiecze za soba ,buuuuuu .Mam 26. az.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 26 lat Dopiero kocha DOPIERO!!! Nie żadne aż:) No to jak która dalej się chwali ile ma lat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, to tyle co ja - nie dość , że siostry to jeszcze bliźniaczki :):) Monika, a Ty już wybyłaś na te urodziny? P.S. Lenka ma rację, też zazdroszczę Moni tego Dzidziusia w domu. Można przy okazji potrenować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Monika - super, że usg OK:) A ja zachwilkę koncze pracę:D poniedziałek jakoś zleciał, uffff U mnie rocznikowo 27! (kiedy to zleciało?) ;) Ale jeszcze mam 26:) Powodzenia Born dziś u lekarza, daj znać po wizycie, co tam , jak tam:) Monisia---->🌻 dla Ciebie, oby wszystko się ulozylo jak najszybciej i najlepiej:* Leenkaa- hej Kochana! Buziaki dziewczynki, potem napiszę, muszę jeszcze ogarnać papierki w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja duzo nie piszee bo nic sie nie dzieje. Juz jestem po wielorybue ale starac sie bede dopiero w kwietniu :( Migotko- Wielkie gratulacje i duzo duzo zdrowka dla ciebie i dzidziulka :) :* Pysiulko -Kochana!!!! Wrocilas :) Bez ciebie matki zalozycielki to tak smutno bylo :( ale teraz bedzie super !!! :) Lenka- Nowy nick super! Lenka :) Kropelka- mam ttak samo jak ty :) Rocznikowo 27 :( ale jeszze 26 - grudniu mam urodziny to co se bede dodawac nie? :) Sabrinka-ja juz 27 :( (rocznikowo) ale swiadomosc zatrzymala sie na max 23 :) Sublima- kochana bedziesz wspaniala mamusia :) Wiek nie gra roli jak sie bardzo bardzo pragnie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już w domku:-) zaczynam sie zdrowo odżywiać:-) Dziś na obiad zupka z dużą ilością marchewki. Sałata lodowa z czymś ciekawym i udko pieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 w czerwcu :) planujemy mieć trójkę dzieci :) Ja jestem najbliższą ciocią siedmiorga dzieci (dzieci mojego rodzeństwa) i każdym z nich opiekowałam się od pieluch :p generalinie pracowałam jako niania i jestem osiedlową nianką sąsiadek i kuzynek :) generalnie mam luźne podejście do dzieci i na wiele im pozwalam ( oczywiście dobrej zabawy) ale wszystkie się mnie słuchają i robią co mówię- ich rodzice się dziwią bo przy nich to szatany wcielone :) i uwaga kupiłam dzisiaj kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żona czas najwyższy na folik:-) ja biorę od października:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłupiałam poczytałam trochę o wynikach testów owu i wszędzie pisze ze owu następuje od 12 - 36 godzin od pozytywnego wyniku. Moj super pozytywny był w sobotę. kreska testowa była o wiele ciemniejsza, mocniejsza od kreski kontrolnej. w niedziele była juz bledsza dziś też. Czy to znaczy ze owu miałam w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt do dziewczyn ktore mieszkaja w UK. czy mozna gdzies kupic wiesiolek i pod jaka nawa on wystepuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima no powiem Ci kochana ze zta zmiana nika i zmianami w zyciu co jest.. a co wieku..powiedzmy szcerze,.kobiety o wiek sie nie pyta stad bylo Sabrince glupio taj wprost to droga okrezna poszla :P ;)) hihihi .urodzisz niedlugo swojego dzidziusia.!!!!!!!!!!!!!!! Ps mozessz dac mi maila swojego? chcialabym cos Ci poslac Ninka sluchaj ,jakbys potrzebowala jakiejs pomocy co do jezyka to ja chetnie Ci pomoge:) jelsi mieszkamy blisko to tym lepiej a jak nie to chociaz przez telefon jesli bys chciala:*co do wiesiolka to nie wiem ,ale mamy taki polski sklep gdzie mozna zamowic leki. mi np z polski mama posyla. Kropleka rosy..ja bym chyba ocipiala jakbym nie miala neta i nie mialabym wten dzien isc do pracy:P co do wieloryba hehe przyjelo sie ojjj przyjelo;)oprocz tego przeze mnie nazywana jest tez "pieszczotliwie" francą;] Migotka kochana jak sie czujesz bedac w stanie podwojnym>?:)))jakies pierwsze objawy??Moze nam je spiszecie z Born? bedziemy mialy sciage z dziewczynami:))) Ps mam takie pyta do Was..czy mialyscie takie cos..takie wewnetrzne rzczucie ze to ciaza?takie zupelnie inne niz te wszystkie jakie sie ma gdy sie czekalo wczesniej?bo wiele babek o tym mowi.. Pysiulka na prawde ,wiem ze sie powtarzam ale jeszcze raz-zajebiscie ze wrocila:* Malinowa kurcze strasznie drogo takie usg...a pytalas jak to jest z tym na nfz?moze cos poknocili w przychodni i nalezy Ci sie za darmo?(moze zalezy od tego co wpisze w karte-jesli konieczne usg w celach wykluczenia schorzen to jest za free..a takie na zyczenie platne? tylko ze zawsze mozna to ciut podkoloryzowac i zamiast czy jest owu wpisac-w celu wykluczenia pco np albo torbieli...) Born jak tam kochana samopoczucie?? na bank z dzidziem jest wszystko ok!!! ale ponoc takie niepokoje ma kazda przyszla mama:* Staraczka Monisia na pewno sie uda. a jak Twoj sie czuje??wyszlo cos w tych badaniach w koncu? Osa no w koncu kochana oska przyfrunela do nas:*:*:*:*:*:* Monika942 jak po urodzinach??aaa wlasnie na Twojej nk znalazlam dobra kolezanke mojej znajomej:)))z Lędzin dziewczyna. kurcze zaraz sie okaze ze mamy wspolnych znajomych;] ale fajnie by bylo. moze sobie znow kiedys nk zaloze...jak narazie lewy profil mamy okupuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka Każda zmiana jest dobra o ile jest czyniona w dobrej wierze:-) sublima@poczta.onet.pl A ja tam się swojego wieku nie wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - dziekuje za oferowanie pomocy jak cos to sie zglosze najpierw tutaj, albo napisz mi swojego mejla na moj ktory wczesniej podawalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to chyab bedzie szybciej ajk Ty mi napiszesz-ja mam maila w stopce:)) bo zanim ja znajde Twoj to ło hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×