Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sabrina slodkich snów:))) :* Monika jestes??:( tak mi smutno tu samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Malinowa,Lenka 12 mam no wyjechaliśmy przed 13 trzeba było zapłacic zrobic zakupy i pojechaliśmy do siostry.Siotra jadła zupę żurek która za mną od dłuższego czasu chodzi.By dała ale wtedy miała mało.Przyszły 2 placki.1 3 bit strasznie słodki bo to na mleku skonfidezowanym jak dobrze napisałam.A 2 murzynek z kremem. Zjadłam 2 kawałkki tego placka 3 bit już 2 kawałek ledwo jadłam.Potem przyszły 2 sałatki.1 śledziowa a 2 nawet niewiem jaka to była wiem że obie były słone pewnie od śledzi.Potem jeszcze pojechaliśmy do sklepu kupic parę rzeczy i do domu.W domu o 18:30 się posiedziało z małym zjadłam pierogi z mięsem,oglądnełam na wspólnej,w11 i dopiero co zaczełam czytać. Sabrina ten malutki to niejest dziecko mojej siostry która miała dzisiaj urodziny. To dziewczyna mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina no jak narazie cicho.Niewiadomo jak na długo.Już mi się ziewa.Chyba zaraz kogoś połknę. Lenka ja przeczuwam też że to może być przed @ lub po prostu pomieszałam jadłam slodkie a potem sałatkę no chyba że jestem na jakiś produkt uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina np jak są urodziny,święto to wypiję ale nie dużo a tak to nie piję.Po prostu alkohol mi nie podchodzi ani kawa.Mam wstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina mi nk działa. Kurcze znów mi buzuje w brzuchu.Jakby żaby były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przeczytałam coś niedobrego tytuł Aborcia po urodzeniu? http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,14299307,title,Aborcja-po-urodzeniu,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6e0a0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i sobie coś śmiesznego przypomniałam co było na urodzinach nawet niewiedziałam że pękło.Otóż miałam spodnie czarne poszłam do siostry do pokoju się pogadało i patrzę a tu od kroka w stronę nogi pękło.Była dziura.Przyszedł mąż a siostra mówi idź do łazienki lub tu się przebierz.Czekałam aż pójdzie mąż szybko ściągnełam i ubrałam spodnie ciążowe które dla siostry są za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, o mnie też nikt nie pyta ;-) ale nie zrażam się zbytnio :P Monika wypij gorzką herbatę, może Ci pomoże. Wczoraj moja znajoma urodziła synka. Miała cesarkę, bo się dzidziuś nie obrócił, a skurcze były już silne. Też bym już chciała mieć takiego bobaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja uciekam spać.Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulwika to nie tak:( ja np staram sie odp po kolei wszystkim,a gdy kogos nie ma lub ta osoba nie pisze to czasami przeocze:( dziewczyny to nie tak ze Was sie olewa:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się nie obrażam, absolutnie :-) Jak nie mam co, to nie pisze i już :) Fajnie mi się was czyta, więc nie ma problemu :-) Idę spać. Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika ja tez czasami nie mma nic do powiedzenia w zwiazku z tematem topiku a i tak pisze:) Ty tez pisz z nami czesciej:* buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeen dobry:) Ja zaraz startuje do pracy. Z utesknieniem czekam na sobote:) Wczoraj oczywiscie udalo mi sie jak zwykle zasnac po 21, ale tak to jest jak sie nie dosypia rano. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc siostra,czesc dziewczyny ja tez jestem strasznie zmeczona..mialam bardddzo ciezka noc..:( Mam nadzieje ze Wasz poranek jest przyjemny,ze obudzilyscie sie usmiechniete w ramionach ukochanych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh po prostu dla mnie nic juz nie ma sensu...tylko tyle i az tyle.moja psycha padła.chyba na dobre..a swiat sie rozsypuje na drobne kawalki..bie wiem skad wziasc dalej sily do tego calego bajzlu jakim jest obecnie moje zycie... Przepraszam..ze ja znów w takim humorze..jak jakos to przetrwam to wroce.taka jaka mnie poznalyscie..zwariowana i usmiechnieta.. Buziaki dla Was myszki kochane!!Born ,Migotka -najcudowniejszych kopniaków od zycia Wam zycze: http://bebzol.com/pl/Kopniak-od-zycia-.62335.html a całej reszcie jak najszybciej dwóch grubasnych,tłustych nie pozostawiajacych watpliwosci rożowych dówc kreseczek.(lub jak w przypadku Migotki-niebieskich plusików:) dbajta o siebie,całusiam Was mocno!!! PS.zeby ktorejs nie wpadly do glowy jakies czarne scenariusze typu:ratowniczka skacze z mostu,heh..:* całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!dziewczynki:)Czytam Was codziennie, jak wpadam w biegu to nie mam zabardzo czasu żeby włączyć się do dyskusji,ale fajnie się czyta jak tyle naskrobiecie.Lenka a Ty nie pszepraszaj za kiepski humor,nieraz tak jest że złapie się doła,i nic na to nieporadzisz,smuty najlepiej wywalić z siebie ,główka do góry:)Kolejny dzień słoneczny,jak taka pogoda to ja jestem odrazu w lepszej formie!Wczoraj pół popołudnia przesiedziałam z moim skarbem nad lekcjami,pierwsza klasa a tyle zadają że szok,adziś to aż się boję z czym przyjdzie,nieraz nie ma czasu na zabawę,nauczyciele coraz więcej zwalają na nas żeby oni wszkole mieli jak najmniej pracy!Dziewczynki miłego dnia.będę koło wieczorka:)pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was. Mam nadzieję że Lenka nas nie zostawiła.Temp dzisiaj 36,9 jak narazie stoi w miejscu jak się nie mylę od 3 dni.Dziś jak narazie nie czuję żeby @ przyszła.Jest 37 dzień.Chyba znów zacznie się kibelek.Siusiu się chce. Mały już piszczy,skrzeczy muszę iść. Jak ktoś nie ma słoneczka to mogę dać trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniko u mnie słońca aż w nadmiarze:-)) piękny dzień ja temki nie mierzę. nie chce sie nakrecać, czekam na rozwój wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i zauważyłam wcześniej na piersi rosną pojedyncze włoski,na brzuchu i wczoraj jeden wyrwałam na szyi.Zastanawiam się co to może być.I myślę że to mogą być hormony męskie.A jeśli to są hormony męskie jakie badanie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!👄 Witam z kawką:) Byle do 17! Cieżki dzień w pracy przede mną;/ Mnie złapał dołek:( Wczoraj dowiedziałam się ( są to nieoficjalne info, ale wiarygodne), że maj/czerwiec będa ostre redukcje u nas w firmie. To mała firma, a częśc spraw przejmuje ktoś z zewnątrz. Moja szansa na zatrudnienie to 50/50. Nie szkoda mi pracy, bo i tak mam tu masę stresów, ciągłe gadki u wyrabianiu normy, o braku stabliności na rynku itp itd. Tylko stresuje się tym na okrągło. Tylko, że jak mnie zwolnią, to znów zostanę z niczym:( Kolejne poszukiwania pracy, potem okresy próbne, potem niewiadomo jaka umowa i będę czekać niewiadomo na co;/ Ehh.. zasmuciło mnie to... Lenka - kochanie🌻 co to za smutasy?? CO?!:* Kup sobie po drodze jakiegoś rozweselacza, a jak nie to wieczorem robimy babskie poisiady przy winku albo piwku:p ( ja stawiam na piwko, z sokiem imbirowym moze być?) :) Uśmiechy dla Ciebie, buźka do góry:) A jak z wielorybem u Ciebie???? Sublima - hej Słonko! Podeślij troszkę promyków, bo u mnie mało słoneczka... Pisałąm o duphastonie coś:) Jak Ci było po nim? Mi gin kazała brać od 16 do 25dc, cykle mam regularne, ale silne PMS. Dziś mam 8dc, czyli za tydzien startuję z duphastonem zwanym dupkiem;) mulwika, klocki - hej dziewczynki:) Przypomnijci emi proszę na jakim etapie jestescie? Staranka, testowanko, czas na wieloryba? Tak szybko nasze strony są zaskrobane , że czasem nie wyrabiam z czytaniem i nie nadązam za nowościami:) Born - gdzie się podziewasz? Jka po wizycie? Myślę o Tobie i czekamy na newsy:* Trzymaj się kochana i daj znać jak tam dzidziuś:) Monika - jak samopoczucie , lepiej? Oskaaa- wracaj:* No co Ty! I mi też czasami nikt nie odpisuje, ale jestesmy tu wszystkie czytamy sue, wspieramy:) Im nas wiecej tym lepiej, tym wiecej doswiadczen zyciowych i madrosci babskich. Wracaj i melduj się szybko! Chyba jakieś kajdanki musimy sprawić na wszystkie uciekinierki:p ;) Pysiuleczka co tam kochana?:) Pewnei z pracy nie mozesz napisac:( Ale wieczorkiem na pewno popiszemy, miłego dnia🌻 Ps. Ojj tak pęcherz przekichana sprawa, biorę tą furaginę, tak jak radziłasod wcz z wit c:) Żurawiny zaprzestaamm bo za duzo tabletek: Rano: 2xfuragina, 2 x wiesiolek, 1 wit c, obiad: 2 x furagina, 2 wiesiolek, kolacja; 2 furagina, 2 wiesiolek, 1 femibion, bralam jeszcze magnez, ale moj zoladek się buntował, ze za duzo leków;) Sabrinka, malinowa - uśmieszki i d la Was🌻 dziewczynki pytanioe do Was: Cykle mam od 27 tak do 30 dni, raczej sa regularne 28, 29. łykam sobei wiesoiłeczka teraz, 6 tabletek dziennie. I moje pytanko, kiedy go zaprzestać brać? Czy jak bede brala caly cykl, tylko np od 16 dc w mniejszej dawne moze zle wplynac? Czekam na Wasze rady:) :* Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i zauważyłam wcześniej na piersi rosną pojedyncze włoski,na brzuchu i wczoraj jeden wyrwałam na szyi.Zastanawiam się co to może być.I myślę że to mogą być hormony męskie.A jeśli to są hormony męskie jakie badanie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i zauważyłam wcześniej na piersi rosną pojedyncze włoski,na brzuchu i wczoraj jeden wyrwałam na szyi.Zastanawiam się co to może być.I myślę że to mogą być hormony męskie.A jeśli to są hormony męskie jakie badanie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelko:-) ja to od miesiaca staram się z szefem o podwyżce porozmawiać:-( więc też mi niehalo A co do Duphastonu, ałkiem nieźle go znoszę. biorę od 16 do 25 dnia cyklu. piersi mi puchną przed samą @ ja planuję zatestować w dniu w którym skoczę brać dupka:-))) zakupiłam na allegro testy owu i 5 testów ciążowych tych czulszych.... może marzec bedzie dla mnei szczęśliwym miesiącem . wtedy dzieciatko było listopadowe tak jak mamusia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sorry że dwa razy coś się zawiesiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×