Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

niom :-) a poza tym chyba nasz wiek jest podawany w tabelce:-) teraz to się trochę boję czy aby napewno trafiliśmy i czy się uda:-( na szczęście mam egzamin do zdania i to mi zajmuje myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! co do wieku to w tym roku kończę 33lata, więc stara już jestem:) chciałabym mieć spowrotem 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima a kiedy jest termin przyplywu wieloryba francowatego? Klocuszki-o jak milo kochana,w koncu sie spotkalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jakieś 20 marca moj książe ma urodziny 23 - i nie mam pomysłu na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Rzadko się odzywam, ale czytam wszystko regularnie :-) Czasem nie bardzo mam jak odpowiedzieć od razu. W pracy trochę ciężko. Jak ktoś mądrze zauważył - lepiej, żeby szef przyłapał mnie na facebooku niż na forum o staraniach o dzidziusia :-) Ale oczywiście wszystko czytam i każdej z was tak samo kibicuję! Może kiedyś dodacie mnie nawet do swojej tabelki ;-) Robiłam właśnie test na owu i wyszła ciemna testowa. Wczoraj nie robiłam, bo według tej tabelki na opakowaniu, miałam zacząć dopiero dzisiaj. Jak kiedyś wcześniej robiłam te testy, to zawsze pierwsze wychodziły z jedną kreską. A tu przed chwilą wyskoczyły mi dwie mocne krechy. Czyżby owu miała być wcześniej niż zwykle? I teraz mam dylemat jak Ty, Sublima. Kiedy staranka będą najbardziej trafione ;-) Ale muszę przyznać, że wiesiołek nieźle działa. Zaczęłam go brać dopiero od tego cyklu, czyli trochę ponad tydzień temu, a już czuję jakby więcej tego śluzu. Chyba faktycznie ta owu blisko! :-) A, ja mam 29 lat (rocznikowo, ale i tak już skończone w lutym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat miałam jak pojawił się mój skarb,więc dziewczynki się zmieściłam w średniej,a uwierzcie nie zanosiło się na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Mulwinka dla pewości działałam od piatku zobaczymy pod konieb miesiaca jaki będzie tego efekt. Ja robię testy od 6 dc. A Wiesiołek jest the best tylko pamiętaj że go się bierze tylko do owulacji, potem moze powodować skurcze macicy - a to nie jest zdrowe dla przyszłego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem. Dlatego jutro już go nie wezmę. Lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka -dostalam juz maila:)) jakby co-pisz:) postaram sie Ci pomoc jak tylko bede umiala. Sublima...moze dasz mu cos w kolorze rozowym;]? (mam na mysli dwie kreseczki;)sprwdz maila.piosenka mysle ze sie spodoba:) Mulwika kochana tavele skopjuj ostatniia i si sie dopisz:** kazda jest w niej mile widziana. napiszcie mi w jaich ilosciach i td ten wiesiolek. ja ,ze tak powiem jestem uboga w sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka \ jeszcze nic nie ma będę sprawdzać:-) Taki prezent z całą pewnością wprawiłby go w zachwyt. przyznał mi się, że marzy o córeczce:-) A co do wiesiołka ja brałam dwa razy dziennie po dwie tabletki od pierwszego dnia cyklu i było baardzo bardzo ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 3 razy po dwie tabletki dziennie :-) W pierwszych dniach miałam wrażenie, że brzuch mnie po nim bardziej boli, ale chyba po prostu była to normalna @ i bóle jak zawsze. Za to teraz dość wilgotno ;-) Mam nadzieję, że pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak brac luteine? jesli mam nieregularne cykle? jesli bedzie owu przed 16 dniem to od 16 do 25 dnia(ale po ile tabl) jesli owu nie bedzie to przez 10 dni w pierwszym dniu po terminie spodziewnabego okresu? jezu wezcie mi poradzcie, nie mam dalej okresu,.a ja na ginekologi sie nie znam, tu na lekarza musze jeszcze zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ale robilam chyba z 3 dni temu,tak jak obiecalam i wyszedl neg. sprawdz slonce maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest z luteiną. Nigdy nie brałam. Lekarz mi kiedyś ją przepisał, ale bez żadnego badania ani nic. Poszłam kontrolnie do innego gina niż mój, bo miałam plamienia. I lekarz wypisał mi receptę i kazał brać luteinę pod język. Zero badania czy jakiegoś większego wywiadu. Wtedy stwierdziłam, że on jest jakiś dziwny i chciał mnie szybko spławić. Nawet tego nie wykupiłam. Poza tym brałam już Duphaston, a on chyba podobnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima to napisz do mnie maila a ja odpowiem moze tak dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - luterine dopochwową bierz na wywołanie okresu dawka 50 mg ( 1 tabletka 2x dobę przez 5- 7 dni. krwawienie wystąpo od 7 do 10 dni od daty zakończenia przyjmowania. Tak jest na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka..o dzieki:) kurcze musz jakos unormowac ten swoj cykl..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niunieczki :*. Na wstępie chciałam Wam powiedzieć że jesteście przekochane :*. Przesyłam dla Was całuski i uściski od Pysiuleczki :) 🌼. Będę tu codziennie zaglądać ale to dopiero wieczorami bo odnoszę wrażenie że w pracy ktoś podglądywał na jakich stronkach siedzę, ale to tylko wrażenie więc na zimne dmucham :). Tzn. na moim kompie nie mam historii przeglądania, ale na serwer informatycy mają wgląd, więc nie ryzykuję. Dzień minął nerwowo. Jak zwykle użeranko z kierownicą w pracy, robi zamieszanie ze wszystkim, bo rozliczałyśmy poprzedni miesiąc, aż w końcu wywalczyłam swoje tak jak koleżanki :):P. Nie mogę doczekać się jak dowiem się że będzie dzidzi w drodze :), i wtedy sobie odpocznę od tego dziadostwa, i będę dbać o siebie... Ahhhh :). To musi być wspaniałe uczucie :). Co tam kobietki u Was? :) Jeszcze raz wielkie gratulacje MIGOTKO :*. Teraz pewnie wciąż skaczecie ze szczęścia, co :) Kropelka - witaj kochana :). Dawno Cię tu nie było, zresztą jak mnie hihi :). Oh ta praca, jerunaaa. Daje w kość niestety :). Mam nadzieję że to zmieni się w bliskiej przyszłości i będziemy mieć zero stresów :). I powiadasz że masz problemy z pęcherzem? Okropne uczucie wiem o tym :(. Zawsze brałam Furagin, ale to zawsze z witaminą C w tabletkach - TO KONIECZNOŚĆ!!! - bo tak mi lekarz zalecił, bo lepiej się lek wchłania, a tak jak nie bierzesz do tego witaminy C to są problemy żołądkowe i są zaburzenia flory jelitowej... :(. A mi dzięki temu nic nie dolegało i nie miałam skutków ubocznych :). Borntoride - powodzenia życzę kochana :). Na pewno jest wszystko dobrze :). Czekamy na relacje :* 🌼 Staraczka Monisia - witaj kochana :). Co tam u Ciebie, widzę że dalej mężuś w szpitalu :(... To coś poważnego? :( Dawno tu nie wchodziłam, i nie nadążam z czytaniem wszystkiego. Mam nadzieję że to nic złego :*. Nie zostawiaj nas w każdym bądź razie, głowa do góry, nie poddawaj się kochana!!! :* Ratowniczka - teraz Lenka :D ajajajaj :D. Witaj misia :). Co tam kochaniutka :* :*. Jaki film wczoraj oglądałaś ze swoim :D? A i widzę że pisałyście ile macie latek... To ja też powiem - mam jeszcze 24, a rocznikowo 25 :). I kobitki pamiętajcie każdy wiek jest dobry na poczęcie dziecka - pod warunkiem że każda zrobi podstawowe badania zanim się zacznie starania i wyjdą dobre badania. Zawsze lepiej późno niż wcale. Mam ciocię która prawie przed czterdziestką została mamą po raz pierwszy, ale i tak niedługo potem znowu była w ciąży. Córeczki ma zdrowe jak rybki :). Co u reszty? Opowiadajcie!!! :) Malinowa, Sublima, Monika, Klocki Lego, itd. :) :* Buziaczki :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tabletki dla mojego pana przyszły dopiero dziś:-( chyba muszę mu wysłać pocztą zeby zaczął szybciutko brać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka aż Cię ucałuję chyba.... Twój post przypomniał mi że dość dawno temu robiłam soie podstawowe badania - krew i inne! oj chyba rok temu:-( biegne do lekarza po skierowanko trza wiedzieć co w duszy gra. Moj pan ma juz podbitą gwarancję:-) w grudniu przeszedł kompleks i lekarz się dziwił jak po takim wypadku tak szybko doszedł do siebie. Wyniki ma ponoć książkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki? Od dluzszego czasu czuje sie przez was olewana... Wogole nikt oprocz Lenki do mnie nie pisze. Chyba stad spadam. Jeszcze zanim odejde wszyskim wam zycze dzidziulka! A tym ktorym sie to juz udalo do duzo duzo zdrowka! Buziaki Papa! Bylo -73,4 01.03.2012- 72,4 02.03.2012-71,7 cel 1- 69 cel 2- 65 Marzenie - 60 :) osa.osa118@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa no coś Ty nikt cię nie olewa:-) jesteś członkinią naszej społeczności babskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×