Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

dziouszki a widzialyscie hicior? majty poporodwe:D hehe masakra ..i jak sie tu czuc atrakcyjnie???pupa rozwalona..albo zszyta..brzuch ,cieknie z cycków,wszystko boli,nie mozna normalnie zrobic kupy ..i do tego takie majty.hahaha wiecie w uk porody sa leopsze. chcesz rodzic umalowana ? ok,chcesz na ziemi bo ci wygodnie-ok..chcesz na stojaco-ok...chcesz w wodzie-prosze bardzo. a a pl? porod w wodzie(lezysz do czasu a na lozko i tak wlazisz..nacinaja prewencyjnie...) a tu? urodzisz.idziesz sie umyc zaraz po,mozesz sie poalowac,dorpwadzic do porzadku i tegozsamego dnia do domku,chyba ze chcesz zostac na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osaaa no co ty nie obrażaj się jak mała dziewczynka:p o mnie też nikt nie pyta ale się nie obrażam.. pisze swoje i już (n awet nie wiem czy ktoś to czyta) :p nie noo ile my mamy latttttt ?? W ogóle uważam, że nikt tu nie powinien odchodzić ani się obrażać bo to trochę dziecinne jest- nie uważacie ?? Jak ktoś się mało udziela to się nikt nie pyta.. trudno wszystkich zapamiętać.. a jak ktoś nie pisze to znaczy, że nic się nie dzieje co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mi się uda to będę rodzić w prywatnej klinice - gdzie zresztą przyjmuje moj lekarz. Fajne pokoje, prywatność domowy klimat:-) smaczne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona masz rację kochana. Piszemy co się u nas dziej, rozmawiamy sobie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u nas nie można być umalowanymm ???? jak tooo ?? ja nie wychodzę z domu bez pomalowanych oczu bo wyglądam jak naćpanaaa.. dla mnie pomalowanie rzęs to jak umycie zębów.. nie chcę wyglądac jak zaniedbana, gruba baba w ciąży.. :( :( fajny temat na głównej na kafeterii po lewej stronie.. "Odbiło mi bo jestem matką" niestety to zjawisko u moich znajomych bardzo często zauważam.. nie chcę takaa być.. :( o nieee nie będę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona..no wez przyjdz w polsce na porodowke w tipsach albo z makijazem..od razu wiekszosc poloznych i pielegniarek powie ze to szpital!! tu wg mnie bardziej dba sie o psychike rodzacej,. mozesz miec mame babcie meza i ciocie ze soba jesli tylko chcesz. jak urodzisz dostaniesz jakis obiad ,mezowi tez,sostawiaja was z dzieckiem itd. na drugi dzien do domu przychodzi polozna i wazy ,mierzy dzidzia pobier akrew itd. moja koelzanka zanim miala takie super silne bole jeszcze sie malowala na porodowce,polozna jej mowila: ale ladna mama maluszek przywita za kilka godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka po cesarce łyknęła sobie dziarsko szampana :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu ciaza to nie choroba. wiec czemu tak wiele kobiet traktowanych jest w polskich szpitalach ajk obloznie chore;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja 25 za parę dni 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jak na urodzinach>?:) o proszea ktorgo swietujesz? czytalas co pisalam do Ciebie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no nie będę przesadzać z makijażem ale pomaluję się jak na codzień.. włosów też nie zamierzam mieć tłustych jak smalec. W ogóle przerażają mnie niektóre koleżanki z którymi jak nie były w ciąży to mówiłyśmy, że żadna z nas nie będzie wyglądała jak zaniedbane kobiety w ciąży.. a jednak kilka jak zaszło od razu zrezygnowały z makijaży, chodzą w dresach i rozciągniętych swetrach i spią w starych koszulkach.. :/ nie wiem dlaczego tak jest, że kobiety o siebie nie dbają ':/ jak ich opierdzielam jak wyglądają to mówią, że im się nie chce malować ani nic ze sobą robić i ja też tak będę wyglądać :/ no ja pierdzieleee.. NIE BĘDĘ !!!!! przecież oprócz tego, że jestem w ciąży to mam jeszcze faceta któremy chce się podobać, odwidzam koleżanki, chodzę na zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonaacka- Ja sie nie obrazam :) tylko pisze jak jest .... wy miedzy zoba piszecie ... a ja? jakbym do siebie pisala... Moge zaczac pisac pamietnik tak jak ktoras na to wpadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - a jak siostra Sonia?? To ta sama siostra co tego malutkiego?? Osa- no co ty kochana zostań Sublima - WOW u mnie rodzenie tylko wchodzi w gre szpital uniwersytecki na Kopernika a Krakowie. Lenka- nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oska misiek zostajesz z nami i koniec:* a co do pamietnika to piszmey pamietnik dla Ktosiów:)))) czyli naszych dzieci ktore sie kiedys pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic-koniec tych moich wywodów :p-idę spać.. odezwe się z pracy.. :) dobranoc WSZYSTKIM.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonka no dokladnie. ja bym w ciazy latala w obcislych sukieneczkach mtunukach pokazywala brzuszek swiatu:) a nie w bluzie xxxl ..:) chce byc kiedys zadbanym beczkowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina co prawda za taki luksus się płaci ale chyba warto spędzić te godziny w normalnych warunkach i w normalnej atmosferze. mój książę nie wyobraża sobie nie uczestniczyć w tym wydarzeniu... ja go straszę cesarką:-)) Ale klinika jest super, dwu lub trzy osoowe pokoje, łazienka, obrazki na ścianach żywe kolory, jak w domu. Po porodzie wszyscy piją szampana - oczywiście świeżo upieczona mamusia na zywo ale jakoś mojej koleżance zupełnie się to nie spodobało. dzieciaczek dostaje ubranka, pieluchy. jest czysto i intymnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima to faktycznie super ze taka atomosfera. ja sie ciesze ze tu nie nacinaja bez powodu...staraja sie by urodzila kobieta bez tego okropienstwa. chyba ze nie ma wyjscia. ani jedna z moich znajomych nie byla nacieta. kazda z nich wrocila do siebie bardzo szybko. bez komolikacji.wszystkie rodzily z gazem,jedna z gazem i pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka ja juz sobie kupiłam kilka rozwojowych ciuchów:-) kolorowe, modne tez nie zamierzam się przyoblekać w worek:-) paznokietki u nóg będzie mi mój książę malował, jak mi już brzuch będzie przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale brzucho mnie boli.Już 2 raz kibel zaliczony.Sama woda leci mam biegunkę.Chyba coś mi zaszkodziło lub że pomieszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- tak powinno być w każdej klinice. Mam niedaleko też fajna klinikę prywatną, ale niestety u mnie cesarka i chce aby mój poród przyjmowal lekarz, któremu ufam i on mi pomógł i bedzie całą ciąże prowadził. Ale Ci kurcze zazdroszcze:) moj M nie chce słyszeć o porodzie rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moja siostra nie ma na imię Sonia.A urodziny mam za 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa przecież mi też nikt nie odpisał na wiele postów i dużo moich wypowiedzi jest omijanych :p pisz do nas częściej :) :) a mój wczoraj mnie przytulił w nocy i powiedział do ucha, że jakby była w ciąży to on się będzie bardzo cieszył.. :) to apropo tych komentarzy znajomych, że wyglądam jakbym w ciąży była, że taka inna na buzi jestem i jakieś mam biodra okrąglejsze.. i kilka osób to zauważyło (chodz nikt nie wie , że ja chcę dziecko- tz wspominałam coś ale tylko to kiedyś )- no ale to raczej efekt że przytyłam 4kg :p ale zaraz zrzucę- trzymam dietkę i ćwiczę codziennie :p szkoda, że mój M w tym tygodniu tylko raz będzie spał w domu :( cały tydzień dyżury :( tylko w czwartek nocka wolna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, na szczęście mój lekarz właśnie przyjmuje w przychodni z tej kliniki:-) A co do porodu rodzinnego - sam mnie namawiał, czy też postawił przed faktem dokonanym. on musi być i koniec kropka! i weź tu walcz z takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis 942 chyba slonce nie doczytalas mamy wspolna .mozna tak powiedziec znajoma:)) wiesz:)) laska ktora masz na nk to koelzanka mojej znajomej;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisa - sorrki bo pisałaś coś kiedyś z maila Sonia34 i myślałam, że to siostra. Dokładnie za tydzień świętujemy urodziny. Malinowa- działa Ci w końcu ta nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje taki poród w prywatnym szpitalu ?? u mnie na szczęście jest super szpital i kobiety nawet z pobliskich dużych miast przyjeżdzają do nas rodzic bo porodówka jest bardzo przyjazna, zadbana, pokoje z łazienkami i dużo jedno osobowych.. lub można kupić pokój rodzinny.. :) no i mój pracuje w szpitalu to ma małe fory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×