Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

NINA bardzo fajna książka i jeśli sie weżmie do serca pewne rady to naprawde można zmienic nastawienie do pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima jeszcze nie jadłam takiej wątróbki chyba muszę spróbować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na obiadek serwuje rybke z suroweczka :) zdrowe odzywianie musi byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge sie do Was przylaczyc okres powinnam miec teraz 19 marca po nim bierzemy sie do roboty tak konkretnie:) mam pytanie bo teraz w 20 dniu cyklu poszlismy na calosc przy regularnych 28 dniowych owulacje mialam prawdopodobnie 16 dnia czy jest jakas szansa na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy nowa staraczke :) mysle ze to juz po owulacji bylo, wiec male szanse. ale sie okaze 19.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową:-) też uważam, że marne szanse. Stosujesz testy owulacyjne? Ile masz lat, jak długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nati0587 Pewnie że się możesz przyłączyć.Myślę że małe szanse.Poczekaj do 19.03.Jak nie przyjdzie zrób test lub betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, witaj. Doremi-ka nie mam pojecia, bo jestem juz w drodze do domu. Ale znajac moje szczescie to rozkrecilo sie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa a jak objawy @ boli brzuch jak zawsze? daj znac jak do domu dojedziesz, bo moze t tylko falszywy alarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ze mnie tak miło przyjełyscie:) jestem Natalia, lat 25 w czerwcu biore slub i starania chcemy wlasnie zaczac po tym okresie co ma byc 19.03:) nie wiem jakos chcialabym sie załapac na ten rok 2012 no ale zobaczymy co bedzie wazne zeby bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki : beta spada 49 a była 54 a powinna być ok 200 .... jutro mam powtórzyć ale wiecie co to znaczy:( Nawet ryczeć już Kurwa nie potrafie. Malinowa ja bym wolała jednak dostać ten okres niż żeby było tak jak ze mną. Proszę nie pocieszajcie mnie bo to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, nawet nie wiem co napisac... Juz nawet slowem nie wspomne o swoim okresie.. przykro mi Malutka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie spytac ile sie staracie? macie moze jakas tabelke zeby sie dopisac?:) czy wokół was tez pełno cięzarówek? u mnie 2 znajome w ciaze wczoraj sie dowiedzialam ze kuzyna zona jest w ciąży a ja juz coraz bardziej pragne a boje sie ze nie wyjdzie ehh czym wiecej czlowiek chce tym gorzej wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No kurcze znów się wkleiło to samo.Tamto to pomyłka nati nie ma za co.A skąd jesteś?Ile twój facet ma lat? Wpisz się do tabelki jest kilka stron wcześniej. Sabrina niesmutaj się.Wszystko będzie dobrze. Jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z lekarzem b. dobrym. A jak nie ma objawów to mnie na oddził nie przyjmną. Już nic wiecej nie dadzą mi biore i tak dozwolone dawki. MONIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkopałaś sie sama!! Podszywie jeden ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 te dwa posty jest pomyłka sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 te 2 posty się pomyliłam nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 nie mam po co.Mówię że tamto się pomyliło te 2 posty.Czy to już jakaś zbrodnia?Już się pomylić nie można?Nosz kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 nie.To nie ja tam pisałam.Tylko te 2 posty się pomyliłam nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopisalam sie do tabelki wpisalam cykl staran 0 bo od nastepnego zaczynam:) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.0 4........podkarpacie 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia...............25...........0.................19.03.........Wrocław/Uk juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 Mam jeden. Sabrina nie pogrążam się.Jeszcze raz powtarzam.Te 2 posty się pomyliło nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrika..:(( myszko a moze jednak nie jest tak zle..:( w sumie nie spadla wiele..a zobacz normy..moze podana jest w innej jednostce.. nie wiem nawet co napisac...:( najchetniej bym Cie mocno przytulila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jak moglo Ci sie pomylic!!!!!! przeciez to zupelnie inna nazwa postu !!!! nie popelnilas literowki !!!! zastanow sie co Ty robisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ten wpis teraz niejest mój.Niereagujcie bo znów się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 te 2 posty się pomyliło.Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zaraz spadam na kurs samoobrony :) będę dopiero jutro w pracy.. :) tak mi sie nie chce- brzuch mnmie boli jak cholera :/ okres chyba na dobre sie rozkręcił.. :) Monika- jak chcesz to idz na policje- moze ty wyjaśnisz naszą sprawę kto miesza :) Oglądał ktoś filmiki które wysłałam ?? wiem to takie typowe amerykańskie u mnie to takiej radości i szaleństwa raczej nie będzie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×