Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

HEJ LASECZKI -wczoraj wieczorem zaczełam już lekko plamić a dzisiaj nie wiem w sumie czy dostalam juz pełny okres bo jak rano szłam założyłam tampona i poszłam do pracy więc nie wiem co tam się dzieje :) ale oczywiście musiałam się pokółcić ze swoim bo powiedziałam mu, ze troche mi przykro, że dostałam okres bo miałam małą nadzieję, że może jednak.. on oczywiście wywiną oczami i się pokłócilismy :/ mówi, że cały czas gadam o jednym, że siedze na tym forum i mi odbija :( On chce dziecka ale nie pod przymusem i ze ja niby robie poligon z łóżka bo każe mu do środka (chodz tego jeszcze nie zrobił) ale jak widzi moja minę na koniec to mu się odechciewa :/ Kurde ja naprawdę nie gadam nic o dzieciach- on juz jest jakis przewrażliwiony :/ Co do poczty- ja tez mam do niej dostęp :) Byłam dzisiaj rano to było 10 wiadomości a teraz was czytam i rzeczywiście nie ma żadnej :/ Pamiętaj zołzo, że jak się dowiemy, że to ty normalnie wypierdolimy z forum na zbity pysk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 A ty masz pocztę na wp czy na onet? Ja mam na wp i jest bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonka..no kurcze jesli on chce dziecka to raczej robiac to na brzuch sie ono nie zrobi;/;/;/ kurcze faceci....czaami to tylko tak wziasc i lac przez łeb i patrzec czy rowno puchnie.. Lilu tak moja poczta dziala ok(z tym ze ja mam na tlenie)jak chce sie na nasza zalogowac pisze ze bledny login lub haslo. Ps..jesli jest zmienione i mam go nie miec np to powiedzcie chociaz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima nie mogę Ci podac maila, bo mam email z danymi osobowymi :( A hasło zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a dostałaś wiadomość na swoją pocztę czy nie? Czytałaś? Sublimka to daj maila swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona moj tez marudzi juz ze do srodka ma to robic. zawsze sie pyta sto razy czy ma.. mowi ze tylko o jednyn mowie i nic wiecej.. mam to samo.. ale do @ jescze sporo czasu. ja moge tez prosic o haslo elunia132@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz odechciwa mu sie następnym razem bo zdarzyło mi się kilka razy skomentować złośliwie, że nie skończył :/ musze zamknąć tą jadaczkę :/ ale generalnie powiedziałam, ze jest mi przykro, że to on decyduje on najważniejszych rzeczach i co to kurde ma znaczyć o mi łaskę robi czy co ?? poszłam spac z fochem ale w nocy się przytulił i przeprosił :) ma gnojek jeden szczęście.. Jakbyście coś postanowiły to ja tez chcę hasło do nowej poczty dzialka8811@wp.pl :) i wiem o kogo wam chodzi z pocztą- spróbujcie jak rozmawialiście to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co o tym myślicie
Zastanowcie się. Problem z kasowaniem był od początku zanim wszystkie dostały hasło. Kim byle pierwsze osoby? Lilu Monika pysiulka? I winnego szukajcie w tym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mogę też prosić o nowe hasło soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona oni zazwyczaj przepraszaja.. moj tez jak cos nie tak i sie poklocimy to pierwszy przychodzi i przytula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nowe??ja pitole co za jazda...mi dziala juz. chyba mi chwilami antywirus blokuje..dziad kosmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ma dosc klotni z moim..po prostu ten czlowiek nie docenia nic bo ma za duzo z dupie i tyle.jak wysprzatam dom tak ze mozna jesc z podlogi to nic nie mówi..ale znajdzie sobie mala rzecz np : koslzylki nie zlozone i to widzi od razu... wczoraj nawet udawalam ze spie zeby nie sluchac tego jego piprzenia...ktos musi byc madrzejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Born wysłałaś niedawno zdjęcie i nie ma?Normalnie świnia.Ja nie mam hasła więc żeby nie było potem że to ja robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez poprosze nowe haslo: barbara.siwak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka moj sobie sam składa koszulki, więc moze miec pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ale takiego co bedzie Twoje ubrania składał:-)) i nie będzie marudził ze zupa była za słona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×