Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Zona, witaj w klubie z tym okresem. Ja co prawda nie kontroluje sytuacji, bo nie ma mnie w domu, ale cisnienie ze mnie schodzi, wiec to JUZ :P Sabrinka, sciskam. Malenka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Ja nie mieszam.Napisałam że 2 posty się pomyliły.Czy już się pomylić nie można?A może to ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nierób ze mnie wariatki.Się pomyliłam 2 razy nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka no ten mysha4 się pomyliło tylko to.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie pod nie swoim nikiem tak???????? to czemu ja sie nie pomyle i nie pisze sobie pod nimiem Malinowa albo Zona Acka??hmmm????? wiesz Ty jak to wyglada???jakbys miala tu kilka nikow... ja pierdole..teraz juz nie wiadomo kto tu jest prawdziwy a kto nie??? czemu w ogole pisalas jako pomarancza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka mam 1 nick. Się pomyliłam te 2 posty gdzie jest mysha4.Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dotarlam. W dole czysto (mam wrazenie, ze leci, a nie leci), ale test negatywny. Tak wiec czekam teraz juz spokojnie. Pewnie cos sie mojemu @pokielbasilo i nawiedzi mnie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena jestem tak samo zla jak Ty ... poprostu cos okropnego ... Ta monika klamie az sie kurzy!!!! no i wlasnie niewiadomo ile ma nikow jeszcze... najlepiej nie zwracac na nia uwagi ... tylko ze moze zalozyc nowy nik i wejsc jako nowa. ludzie kochani to jakas paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlinka,sis,przykro mi ze negatywny... Sabrinka jestes ???? Monika....wyjasnij to !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nina ja nie kłamię.Piszee poraz kolejny że się pomyliło te 2 posty.Niemożna się już pomylić. Mam 1 nick. malinowa1986 po prostu się pomyliło te 2 posty i przepraszam jeszczee raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sabrinka,nina się pomyliłam te 2 posty. Pytam się czy nie można się już pomylić?Co? Lenka no już wyjaśnijłam że się pomyliłam 2 posty.Co mam jeszcze napisać.Jest przykro i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina jak beze mnie.Pisałam już że się pomyliłam 2 posty.Co mam jeszcze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika daruj sobie ... pomylic to sie mozna o jedna literke a nie caly nik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny łykacie kwas foliowy i jeszcze jakies witaminy? ja narazie tylko od polowy lutego folik czytalam o róznych wiesiolkach czy tez go macie w swojej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 przecież przeprosiłam napisałam że się pomyliłam 2 postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKAAAAAAAAA PONOC MASZ 1 NIK..........WIEC SKAD SIE WZIELA NAGLE MYSHA4??????N TO WYTLUMACZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka rozumiem co mówisz.No pomyliłam się 2 posty gdzie nick mysha4. Nikt nierobi debilki.Przepraszam te 2 posty się więcej to nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja lykalam kwas foliowy a jezeli teraz nam sie nie uda to od nastepnego cyklu zaczne stosowac wiesiolek jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, weszlas chyba w nieodpowiednim momencie:):) Akurat mamy mala klotnie, ale zapewne zaraz sie uspokoi. Ciszaaa Laski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati łykamy kwas foliowy. ja dla swojego pana kupiłam jeszcze Androvit:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tu byc spokojnym jak Ci taka klamie i zamieszanie robi!!!! az mi sie cisnienie podnioslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×