Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczynki ja tez juz ide spac i jeszcze sie poprzytulac z moim mezusiem :) mam nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie juz lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :* Ale mnie jajniki bolą, szok, i to któryś dzień z kolei :( Jutro poodpisuje każdej z osobna :) Za Sabinkę trzymam kciuki, oby wszystko się ułożyło :* A dla reszty mam 🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka - skarbie mój, zobaczysz, jak nie będziesz rozmyślać to zobaczysz że ten tydzień szybko zleci, jutro już środa. :) I mam nadzieję że Ci się uda z dzidzi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bedzie chciał wtedy kiedy ja nie bede miała ochoty.. zawsze tak jest.. Teraz stwierdził , że 3 dni pod rząd powinny mi starczyc i że na pewno będę w ciązy.. i takie gadanie z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka masz maila ode mnie! Ja tylko na chwilke... jak wroce z Pl to wszystko wyjasnie.... czemu za duzo nie napisalam ok? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam spać kochane moze jutro uda mi się wstać wcześniej niż o 10:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy dla tych które idą lulu🖐️ ja chyba też ide spać,jakoś zmęczona jestem. acha napisze wam tylko, że moj mąz dzisiaj po wizycie u swojego brata który ma synka 3 letniego, stwierdzil że bardzo chce już mieć dziecko ale spokojniejsze niż ma brat-bo jego syn to faktycznie urwis pierwsza klasa. jak są u nas, to kuchnie mam zdemolowaną, mąż pilnuje sprzetu i tv bo wszedzie go pełno. nawet nie możemy pogadac za bardzo bo ciagle tylko slysze jak mama do niego"nie rób tego' 'zostaw to" "odejdz " "przestan"!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście dziewczyny bez serca
I co z tego ze Monika napisała na pomarańczowo jako mysh? Czy wyrzadzila wam tym jakaś krzywdę? Wszystkie się odniej odwrocilyscie jak wam nie wstyd? Koleżanki na dobre i złe tak? Czyli ze jak któraś zbladzi to odrazu czeka ja lincz z waszej strony. Zastanówcie się nad sobą bo chcecie być strasznie matkami a zero empatii. Nie dziwie się ze macie problemy z mezami facetami skoro tutaj tak postepujecie. I jeszcze jedno. Nie trudno wam tutaj zamacic, wystarczy napisać jedno zdanie i leci lawina wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Jesteście poprostu idiotkami którymi da się manipulować a wy tanczycie jak wam ktoś zagra. Skąd wiem? Bo sama was podpuszczalam, szkoda tylko ze oberwalo się Monice bo tak w głębi duszy wiem ze to właśnie ona jest o 100 razy lepsza niż wy wszystkie razem wzięte. Wstyd!!!!! Monika przepraszam za moje prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Jestem z rana:) Muszę nadrobić wszystko, wczoraj nie dałam rady już zaglądnąć;/ Miałam spotkanko firmowe "drinkowe" :P Sublima - jesteś słonko? Tak, to moja pierwsza przygoda z dupkiem, mam trochę obaw.. A jak się po nim czujesz? Ja mam 10mg tabletki i zalecenie 1 dziennie, a Ty? Nie robilam nigdy badan hormonalnych ani nic, no ale zobaczymy. Owulka najprawdopodobniej byla wczoraj, wiec mysle ze mogę zaczac brac dupka dziś:) OK, zabieram się za czytanie co tam naskrobalyscie, do 9.30 mam chwilkę luzniejszą, a potem zapiernicz cd;) Sublimka - kawka, cos slodkiego i dasz radę!:) Milej nauki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelka ja zaczęłam swoją przygode z duph. w grudniu zeszłego roku. dostałam strasznych plamien poszłam do panstwowej lekarki bo moj pryw przyjmuje w soboty a państwowo kolejna była na 3 tygodnie. ona mi dała 2razy dziennie dypka i się zaczeło. @ dostałam w 10 dni po skonczeniu, cycki bolały jak diabli, cala byłam napuchnięta jak balon. i w jakieś 1,5 tygodnia po @ znowu zaczełam plamic. zmieniłam lekarza. poszłam prywatnie do faceta, który miał dobre opinie. zbadał mnie i powiedział ze to na 99 % @ mi sie zaczyna Znowu!!! dał mi pierwszy cykl z duph. od pierwszego dnia i później dwa kolejne od 16 do 25 dnia cyklu. I jeśli nei zajde w ciąże (a wszystko wskazuje na to ze nie zaszłam) mam się u niego stawić i "będziemy zachodzić w ciązę, bo to juz czas najwyzszy " - jak powiedział. Odkąd biorę go zgodnie z jego zaleceniem czuje sie o niebo lepiej. juz nie jestem napuchnięta i cycki wróciły do normalnej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam, kurcze, to się działo! Podsumowując chodziło o to, że Monika napisała 2 posty pod innym nickiem? Szukalam ich, ale już są pokasowane... Sabrinka Słońce, nie wiem co pisać, jak sama napisałaś, że prosisz o nie pocieszanie bo to nic nie zmieni. Jeszcze nadzieja jest, zrób kochana betkę, skoro leki bierzesz, z lekarzem konsultowalas to pozostaje poczekać i wierzyc mocno, że bedzie dobrze. Ściskam mocno! 🌻 Pysiuleczka - nie ma to jak papieroski w lozeczku co?;) Mnie wczoraj tak jajniki bolały, że az chodzić nie mogłam!!! Przypuszcam, ze jesli owu byla to byla wczoraj;) Miałam Wam wyslac tesciki moje, ale nie trafilam wieczorem na Kafe;/ Pozno wrocilam, i musialam udobruchać męża;) Osaaaa - co u Ciebie? Napisz do nas!:) Sublima - no zobaczymy jak ja zareaguje na duph. Mam mega silne PMS zawsze, gin twierdzi, że nie zaszkodzi, a moze pomoc... Oby mi tylko nei namąciło w cyklach, bo mam regularnie wszystko.... Ale chyba przy takiej dawce 1 tabl, nic nie powinno byc... Dziewczynki które brały wiesiołka, czy Was też bolał żołądek po nim? Ja bralam do wczoraj i dziś taka ulgaaaa:) Jak go bralalam 6 tabl dziennie, to mnie piekł żołądek, jakas zgaga czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka Sabrinka jest na drugim formu: zaczynamy starać się o dziecko. rozmowy o wszystkim. moze w końcu dojdziemy fadu, gdzie mamy pisać. Ja wiesiołek brałam w liczbie 4 tabsów dziennie i rewolucji zadnej nie miałam Posty moniki są na 161 stronie - lenka wkleiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca i ja, oczywiście moja kawka też mówi Wam cześć :D Sabrinko jak tam samopoczucie Kochana? Trzymam kciuki, żeby betka ładnie urosła :* Będzie wszystko dobrze, musi być, trzeba w to wierzyć 🌻 Kropelko ja brałam wiesiołka, ale mnie żołądek nie bolał. Może Twój jakiś wrażliwszy na leki, albo za dużo lekarstw brałaś. Sublimka jak tam nauka idzie? Ja to nigdy nie mogę się zmobilizować, żeby zacząć się uczyć, potem jak już zacznę to jakoś leci... Dziewczyny po czym poznać że ma się tyłozgięcie macicy? Jeden lekarz powiedział, że mam, a drugi, że nie. Komu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu kurcze dostaje rozdwojemia jaźni pisze tu z Kropelka i z Tobą na drugim forum jest Sabrinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sublimka! Na jakim drugim forum? ??? To juz tu nie bedziemy pisać w ogóle???Wszystkie dziewczyny tam się przeniosły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tyłozgięcia. jeden kiedyś mi powiedział ze mam innych nie pytałam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilu:* Wiesz, z tym tyłozgięciem, moja mama je ma, to tylko lekarz może rozpoznać. Ale wlasnie tacy są Ci lekarze, jeden mowi tak, drugi inaczej. Co opinia to inna;/ Musisz skonsultowac chyba z jeszcze jednym, dla pewnosci. Tylko moze nic mu nie sugeruj, zobaczysz co sam powie. Jak nic, to wtedy dopiero zapytaj... Chyba przegielam z lekami;/ Bralam furagine na pecherz, zurawine, kwas foliowy + jeszcze ten wiesiolek i czasami magnez. Wiec moj zoladek sie zbuntowal... Dziwne, ze mam takie skurcze;/ Biorę femibion, tak jest kompleks witamin i mineralow (?) Wiecei, ja po tym wiesiolku tez jakoś duzej roznicy nie zauwazylam, zeby bylo wiecej czegos:P ;) Ogolnie ostatnio jakieś suchoty mnie dopadly:D AA co do lekarzy jeszcze, to mi np jeden powiedzial, ze mozna brac dupka z castagnusem, a drugi ze absolutnie nie (konsultowalam online i tel), a moja gin np wogole o castagnusie nie slyszala... I bądz tu mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka, ja czytała ze tych dwóch absolutnie nie wolno łaczyć. co do wiesiołak - po raz pierwszy od dość dawna miałam płodny śluz. Nie wiem czy nie za duzo tych prochów u ciebie. w tym kompleksie witamin chyba juz jest kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaglądajcie tu czasem- napisze wam jak juz zajdę w ciąże lub czasem coś naskrobie.. mój ma racje, ze przez to forum się kłócimy- za bardzo się nakręcam na to wszystko.. Poza tym lubie to forum i nie chce się przenosić..pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości i spełnienia marzeń.. :) buziakiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona a Ty co masz zamiar się ulotnić? Kochana zostań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś pusto, aż nie do wiary;) Sabrinka jesteś tu, czy tam? Jak jesteście na drugim forum, to podeslijcie mi namiary na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×