Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Ja się fest teraz zdenerwowałam.Mało jem a tu już 73,6.Nosz kurcze.Teraz przyjdzie w sobotę roczek i będzie prawie 80. Się poddałam.:(No chyba że od stresu można tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 2-3 miesiące, z tym że nie katowałam się samym chudym mięsem gotowanym, jajkami, jogurtami naturalnymi 0% - bo tak to bym nie wytrzymała - choć efekty byłyby bardziej piorunujące - szybka utrata wagi :). Ja starałam się tą dietę wzbogacić - czyli piekłam chlebek na otrębach, robiłam pasty jajeczne, nawet miałam specjalny przepis na babkę dukanowską, omlety itd :)! I w taki sposób się odżywiałam, schodziła powoli waga, ale efekt mam do dzisiaj - nie przytyłam a jem już normalnie :). Znam parę koleżanek które właśnie katowały się na tej diecie - tzn jadły dużo - ale tylko samo chude mięso i jajka. Wytrzymały co najwyżej 2-3 tygodnie, schudły owszem, ale i tak wróciły do poprzedniej wagi, a osłabione były na maxa. A rekord podbiła jedna moja kumpela - przez 9 dni stosowała uderzeniówkę! Stanowczo za długo. Jadła same jajka (nic więcej), a 50 jajek starczały jej na 3 dni, a w ciągu tej 9-dniowej uderzeniówki schudła 13 kg. Była strasznie osłabiona i tak przytyła. A ja na nic nie narzekałam, czułam się z dnia na dzień coraz lepiej przy takim odchudzaniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu sie nie odchudzałam i jem co popadnie, ale wolałabym miec 5 kg wiecej ale nie idzie przytyc, jeden ma tak drugi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka8 może się tylko tak wydawać, że jestem silna. Jak w zeszłym tygodniu zadzwonił do męża znajomy pochwalić się, że córka mu się właśnie urodziła, to wyłam cały wieczór w poduszkę z bezsilności. Tym bardziej szlak mnie trafia jak słyszę ok kolejnych znajomych, że im się udało za 1 razem. Jak słyszę teksty a "kiedy wy się dorobicie maluch?" to mam skłonności mordercze. Na szczęście jeszcze nikomu nie zrobiłam krzywdy. Jestem za to strasznie uparty osiołek. Jak na coś się uwezmę to staram się to doprowadzić do końca. Więc przyczyn moich problemów mam zamiar szukać puki ich nie znajdę. Mam tylko nadzieję, że lekarze wcześniej mnie nie otrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice też domagają się wnuka. a ja co mam im powiedzieć:-( ze się leczę i nic nie wychodzi? że co miesiąc płaczę z bezsilności? Ide w przyszłym tygodniu do lekarza i spytam się wprost jaki ma pomysł na moją ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ćwiczę masakra jaka katorga, chociaż też nie mam co narzekać, chciałabym przytyć, ale jakoś ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
netta2 no ja tak szybko pewnie nie dostanę badania na tsh.Tym bardziej że w lutym miałam robione i było dobrze.A to też jesteś z marca? Lenka może razem będziemy się odchudzać.Razem zawsze raźniej. Co tym myślisz? pysiuleczka8 ja lubię ćwiczyć. orzeszek2222 daj mi twoje kg a ja ci oddam swoje. Poproszę jeszcze raz o hasło na email klasowy. soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz Monika jak
się czuły dziewczyny, jak ty pisałaś pokątnie im wiadomości-tylko wybranym. poczułaś to na własnej skórez jak to jest miec jakieś tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta na str 202 jet zdj testu oraz opis co i kiedy :) Pysiuleczko cwiczyc nie lubie:P no taki len ze mnie,za to uwielbiam basen i pływanie oraz jazde na łyzwach. kocham tez sport o nazwie lepienie bałwana,nietety jak tu mieszkam tylko jeden raz moglam sobie na to pozwolic.co do dukana -nie moge jej bo mam skaze białkowa..jak sie przejem bialka to mam uczulenie.za to ładnie chudne na kopnhaskiej i to ją jakos na dniach zaczne(po weekendzie najlepiej)Swoja droga 13 kg w 9 dni na samych jajach..hmmm. schudlabym ,ale moja skora...kuzwa az sie boje pomyslec. Monika to masz niezly spust jedzeniowy jak myslisz ze 7 kg utyjesz w sobote na roczki hihihi Orzeszek-natychmiast idz do lazienki albo wychyl glowe za okno i wypluj to co powiedzialas ze wolalabys miec 5 kg za wiecej.nadwaga to nic fajnego kochana:) Netta..znam to.kolezanka majaca gromadke wylatujaca z tekstem moze sobie w koncu zrobicie ????babcia pytajaca czy zanim umrze bedzie miala prawnuka...(glupia ,jak mozna z takim haslem wyleciec ,ze zanim umrze;/;/;) ) i mama do ktorej ajk dzwonie to piersze co sie pyta : jestes zdrowa ,jestes w ciazy? takze ja czesto tez mam sklonnosci mordercze,a juz najwieksze jak slysze ze nie dosc ze nie mam dziecka to jak moge chciec na pocztaek jedno-przeciez bedzie nieszcesliwe!!! wtedy mysle sobie z ktorej strony szyi ta osobe ukasac i przegryzc tetnice. Lilu jakbymmiala taka figirke jak Ty to moje jedyne cwiczenie byloby chodzenie na gore i spowrotem ,bo musze. Monika mozemy razem,,spoko ale ja ajde na kopenhaskiej. chcesz duzo szybko schudnac poczytaj o niej,czy dasz rade.no i jak sie pozniej czlowiek nie pilnuje to efekt jojo murowany.ale to chyba po kazdej diecie tak... co do hasla-ja mysle ze musisz o tym pisac do zalozycielki maila. co do pizzerinek..nic nie zrobilam dziewczyny bo mi tak spadlo cisnienie ze sama w to nie wierzylam ..89/58 .polozylam sie popijajac na sile kawe i tak zasnelam bo juz nie umialam patrzec na oczy,teraz tez tak mam choc nie tak nasilone. wzroslo nieco..(5 min temu 92/61..a;le co to jest za cisnienie..jak u nieboszczyka.zawsze mam niskie ale dzisiejsze przegielo.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka patrzyłam na wagę teraz i zaczęła szaleć.Co weszłam było coraz więcej.Zaczęło się od 73,8 a skończyło się na 93,6. I teraz waga nie działa.Się zepsuła.Dobrze że jeszcze jest zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka a kto zakładał hasło? Gdzie mogę znaleźć tą dietę kopenhańską? I czy ta dieta jest dla wszystkich wskazana? I czy można dietę stosować przy alergii i astmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima hehe no to moze popros ciuszki zeby za Ciebie zdawaly :P zartuje kochana ,jestem pewna ze bedzie ok:* Monika ja nie wiem na co masz alergie,jakie leki bierzesz i co ci wolno a co nie. http://kopenhaska.eu/jadlospis.php ale ja nie lubie kawy...blleeeeeee,fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka-Ja mam alergię na pyłki traw,drzew,na kurz domowy,pleśnie, sierść kota i psa.Teraz zauważyłam też że zjem trochę pomidora zaraz po tym mam wysypkę z pęcherzykami tak samo jest po chlebie żytnim,białku jajka.A po orzechach szczególnie ziemnych mnie dusi. A i ja kawy też nie lubię feee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak czytalas zapewne to juz wiesz ze nie jest dla Ciebie ta dieta bo w niej ejst duzo jajek i pomidory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka wiesz może jaka dieta jest dobra?Jeśli chodzi o alergię? Myślalam czy się nie zapytać lekarza rodzinnego.Bo niedługo muszę iść wziąść dwa skierowania.Na jedno napewno da bo jestem już zapisana a drugie to niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika poczytaj o roznych dietach na necie. jest tak ogromny wybor ze na pewno znajdziesz cos dla siebie:))albo uloz sobie sama.(wiadomo produkty lekkostrawne,zero smazonego,zero albo min ilosc soli,chude miesa,masa warzyw(najlepiej surowych lub na parze albo gotowanych),owoce (pomarancze ,grapfruty,mandarynki ,jabłka ,ananasy. zamiast olejów stosuj oliwe z olwek,zmien biale pieczywo na pelnoziarniste.nie uzwaj masła (zamiast niego mozesz np uzyt chudego twarogu zmieszanego z jogurtem nat i np cebulka,rzodkiewką,szczypiorkiem..itd.) z tego co piszesz -cwiczysz wiec pewnie szybciutko pozbedziesz sie nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima o ktorej masz egzamin jutro? Bede trzymac kciuki :-) A tak w ogole to witaj Netta. Jakos sie nie zlozylo i nawet Cie wczesniej nie przywitalam. A probowalas w LIM pojsc do dr Kus? Bardzo fajna lekarka (ginekolog). Jak mieszkalam w wawie to bylam m.in. u niej po poronieniu i przynajmniej jako jedyna mnie porzadnie zbadala i dala skierowanie na rozne badania. Bo inni to szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nno i zero slodyczy,jesli musisz slodzic herbate poslodz naturalnym miodem nie cukrem.odstaw napoje slodzone i gazowane(choc ja np pije wode gazowana..bo zwyklej jakos nie trawie psychicznie) i nie pij soków bo maja duzo cukru .ewentualnie je rozcienczaj z woda albo rob sama soki warzywne,sa zdrowsze niz owocowe. wiem tez ze dziewczyny jedza chipsy bananowe lub jabłkowe jesli chce Ci sie bardzo slodkiego. no ,a i jesli nie mozesz wytrzymac to zjedz sobie kostke czekolady,nic zlego sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja własnie wstalam i tak koszmarnie mnie głowa boli, że szok:( Pospałam sobie i jakos mi lepiej. Czekam teraz na okres może sie obejdzie bez skrobanki oby. Lenka -a k to lubi ćwiczyć moję ulubione ćwiczenia w łóżku się wykonuje hihih:) Lilu - uwierz kochana, że jak by była taka potrzeba to tez byś miała dużo siły. Sublima - o ktorej masz egzamin będe trzymała łokcie za ciebie:) Naskrobałyście straszliwie dużo super mam co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka z tym chlebem pełnoziarnistym (żytni) narazie nie mogę jeść dlatego że mam uczulenie.Dostaję wysypki.Jak jak narazie jem chleb pszenny lub bułki.Smażone i tłuste sporadycznie zjem.Lubię owoce, warzywa.Słodyczy też teraz mało jem.Jak zjem to jeden kawałek placka a jeśli chodzi o czekoladę to 4 kostki.No ćwiczę regularnie i waga skacze.Jak jednego dnia schudnę to na drugi dzień ważę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ...no to zabierz mnie ze soba:Pja w razie co poswiece oczami za Ciebie:P;) swoja droga ,ciekawe jak dostaniesz pytanie o jakiegos filozofa i wybuchniesz smiechem bo Ci sie przypomni : aaa to ten degenerat co smierdzial i mieszkal w beczce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o 9.30:-) Lenka filozofie zdaje jako nastepną ale niewatpliwie grozi mi wybuch śmiechu. Jutro czeka mnie większe wyzwanie - historia powszechna i polski XVI - XVIII wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika..wiesz ze kobieta ma takie cos jak fizjologiczna zmiana masy ciała? jest to zwiazane z cyklem miesiaczkowym,nabieraniem wody ,biegunkami przez lub po miesiaczce,pmsem itd. 1-3 kg ,nabyte a pozniej utracone w danym czasie cyklu(powtarzajace sie i nie zaburzajace stalej wagi-tzn nie powodujace tego ze po 3 mies nagle sie nie miescisz w spodnie) nie sa grozne i nie nalezy ich traktowac jako objawu chorobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×