Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
sublima To długo nie pośpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko,Sublima..jakbym miala zdawac historie to bym dzis siedziala i sie cieła tepym nozem..💤 jedyna historia jaka pamietam (i to tez bywa ze z lukami) to moja własna;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dziś już było lepiej, stres mnie nerwowoy obudził po 7:-))) Lenka, chyba dochodzę do takiego samego wniosku. zwłaszczaw odniesieniu do powszechnej o którj nie wiem nic. kurcze mam nadzieje ze nie popłynę. mam kilka ulubionych z ktorych mogłabym zdawać bez końca, ale znając moje szczescie trafie tuż obok:-(( mam 4 pytania:-) ok każdego czlonka komisji egzaminacyjnej brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wiem że przed @ można mieć więcej kg się nabierają wody się krew tam zbiera a po @ niepowinno się dużo ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima cieszę się że już lepiej się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy sie tak cudownie czuję, strasznie ciągnie mnie w pachwinie:-((( cycki dalej bolą... nieznoszę tego duphastonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima to moze Cie popytamy z dziewczynkami:) kazda jakies pytanie znajdzie w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima może się @ zbliża.Trzymam kciuki żeby nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh i teraz ja zlapalam dola..moj wrocil i mowiz ebym zobaczyla na fcbooka bo klega dodal zdj z 1 usg...eehhhh wyganelam mu znow ze podjal dezycje za mnie i siebie..a jakim prawem za mnie.zrobilam jazde i powiedzialam ze wyjebane mam ,jak bedzie trzeba zrobie to z innym skoro on nie chce mi dac dziecka bo nie ejstem szczupla!!!!! niech spier....ja amm dosc.kurwa dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka co ma szczupłość do dziecka bo tego nierozumiem.I dobrze powiedziałaś.Mam nadzieję że tego nie zrobisz.Ale to już twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole..ciekawe jakby soie on poczul jakbymmu powiedzial ze jest np za gruby i za brzydki zeby miec z nim dziecko.. a pozniej bedzie tak ze ja drastycznie schudne..huj wie ile mi to zajmie,z moimi jajnikami tez huj wie czy bede jeszcze mogla miec..i wtedy pojdzie sobie do takiej co mu to dziecko da. a ja zostane jak jakis dziad..bez nikogo..nikomu niepotrzebny.. nie macie pojecia jak ja sie czuje i co mi sie w sercu dzieje...przysiegam na boga jak mi wyjdzie test poztytwny to pojde sie puszcze z kims ,byle przystojny wtedy i wyjebane bede miala..a nie wierze w to ze sie taki nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja, moze i masz rację. może poszukaj sobie faceta, który chociaz w ułamku będzie na Ciebie zasługiwał i kochał Cię taka jaka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja, moze i masz rację. może poszukaj sobie faceta, który chociaz w ułamku będzie na Ciebie zasługiwał i kochał Cię taka jaka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ja tylko dostrane okres..niech mi tylko wyjdzie kreska na tescie owu...zobaczycie co sie wtedy bedzie dzialo.. chlopow nie brakuje.moze i mowie jaka jakas dziwka,ale trudno. ja za pol roku majac pradopobnie pco ,moge nie miec czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce mi bezczelnie przyszedl i mowi wejdz na fcbooka jaki X dodal zajebiste zdjecie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dotarlam do domu ... glowa mnie boli strasznie .... Sabrina bardzo mi przykro ze tak sie stalo, ale trzeba byc silnym i walczyc dalej Lenka - ja Cie podziwiam ze tak dlugo wytrzymujesz ze swoim ... ja po takich slowach bym nie czekala ani min. Ja np mam problem z nadmiernym meskim owlosieniem i bardzo sie tego wstydzilam przed moim ale on mi powiedzial ze niewiadomo co by mi bylo czy wlosy czy bym byla grubsza to dla niego i tak bede najpiekniejsza... wiec musisz sie powarznie zastanowic nad swoim zyciem ... czy warto sie tak meczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 i tak powinno być.Nieważne czy się jest gruby,chudy czy coś innego powinien wspierać mówić że jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka obmyślmy plan, żeby on był o Ciebie zazdrosny. Może założymy jakiś lewy profil na NK albo facebooku z fotą przystojniachy i będziemy do ciebie pisać a Ty będziesz przypadkiem zostawiać kompa właczonego, żeby widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce po takich slowach moze mu mam obiad zrobic...ooo nieee.jestem za gruba na rodzenie dzieci?ok. wiec jestem tez za gruba na gotowanie pranie i sprzatanie,robienie dla niego czegokolwiek.skoro nie moge zrobic najbardziej kobiecej czynnosci na ziemi to tych mniej kobiecych tym bardziej.koniec. skonczylo sie wycieranie butów w moje serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia.Niezły pomysł.Jestem za. Kto jeszcze jest za tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dzieki za pomysl i checi ale ja ma juz w dupie to czy bedzie zazdrosny. przyjdzie taki zcas ze bedzie, jak mnie spotka spacerujaca z wozeczkiem i byc moze z mezczyzna u boku.ponoc slowa wypowiedziane w takim glebokim zalu maja jakas moc...wiec zycze mu tak mocno jak mnie mocno boli serce i dusza przez niego,zeby trafial tylko na takie szmaty ktore gardza dziecmi,zeby mu zadna kobieta tego dziecka nigdy nie dala!!!zeby kazda mowila ze nie chce bo zepsuje sobie figure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas z tymi facetami. co oni sobei wyobrażają?> ze sie odmienimy na ich ideał? idioci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka czyli generalnie nie gadacie ze sobą? Czy to taka cicha wojna? Monika 942 a jak twoj men?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj my kobiety jestesmy bardzo pamiętliwe i takie słowa wypowiedziane w złości zawsze zostawiają piętno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia. Dziękuję dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przegiał...wiecie jasie pakuje.wiecie co zrobill?? przyzedl ten kolega co to zdj dodal..a on mu: wieszz ze ja szlag trafia ze dodales takie zdjecie bo ona nie moze dzieck amiec/????? boze niech mnie ktos uspokoi bo ja nie wytzrymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×