Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Mam nowe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.. Cześć monika.. Jeżeli byłabym w ciąży to jutro by był początek 4 tygodnia.. Ale nie nakręcam się.. Co będzie to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy normalne są bóle w podbrzuszu w 21dc.. W nocy bolało mnie podbrzusze.. Czułam się tak jak bym miała za chwilę okres dostać, ale potem ból ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta :) ale tu dzis cicho i spokojnie. Pewnie wszystkie korzystaja ze sloneczka :) tutaj w Szkocji terz dzis mamy piekne sloneczko, ale ja niestety zlapalam jakies przeziebienie i siedze w domku. Katar i bol glowy mecza mnie niesamowicie :( Lisaveta - ja takie bole mam juz tydz przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina aha.. to znaczy, ze to nie wróży nic dobrego.. i znów pewnie nic z tego nie wyjdzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie ... ja jeszcze nie bylam w ciazy wiec Ci nie powiem czy na poczatku tak jest, ale dziewczyny pisaly ze tez je brzuch pobolewal wiec jeszcze nic straconego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie che sie nakręcać.. Ale dzięki za pocieszenie.. Od kilku dni jest w dni śpiąca.. Dzis mnie głowa coś boli i posadziłam 9 bratków i czuje sie zmęczona, tak jabym nie wiem co robiła.. Jak bym biegała przez ponad godzinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) A ja odebralam wyniki i bete maialm 1200 a za DWA DNI JUZ 2500 :D ale za to tsh nieciekawe bo do 4 podskoczylo... a wy jak tam zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Doremika :) ja sie dzis czuje okropnie :( ide zaraz pod prysznic i na winko do wspollokatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremika a miałaś bóle podbrzusza takie jak na @ przed tym jak sie dowiedziałas o ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta ja mialam bole podbrzusza, mnie bol zawsze lapal dzien przed @ i to brzuch razem z plecami a tym razem bolal mnie sam brzuch :) Wiec moze jeszcze cos z tego bedzie :) Ja już w dzien @ jak jej nie było do poludnia to podejrzewalam że cos bedzie a do tego ja mierzylam tempke i widzialam że jest podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina a czemu się kiepsko czujesz? To u ciebie zapowiada się dobrze wykorzystany wieczor :) a ja siedze w pracy i swiruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.,. no ja nie mierzyłam temp i teraz załuje bo tak to bym wiedziała czy się udało.. jeszcze ok.9 dni do @.. jak na razie to czuje się senna i zmęczona.. i w nocy jak na razie dzis mnie złapał ten ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki No Białystok był dziś skąpany w słońcu:-)) I jupi kręgosłup mnie nie boli:-) czuję się swietnie. chyba to jest zasługa mojego ksiecia;-))) Lisa mnie właśnie koło 21 dc zaczęły pobolewac jajniki. ale to co wczoraj rpzeszłam to była po prostu masakra:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bym chciała, żeby to było ciąza.. ale stram się nie nakrecac bo nie chce sie później rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Lisa ja już sie przestałam nakręcać po kolejnej porażce:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima w końcu się uda.. tylko ciekawe kiedy będzie ten odpowiedni dzień w którym ujrzymy 2 kreski.. mi sie coś wydaje ze bedzie kolejny miesiąc starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też:-( już nawet jakoś muszę zmusić mojego księcia zeby jakoś sie stawił w srodku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli sie okaże ze nie będę, a tak na pewno będzie to tym razem bez testów próbuje.. co będzie to będzie.. co 2 dni będę mojego męczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×