Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

a mój skarb dzis będzie wiedział czy wszystko ok jest:)i jak będa wyniki dobre to w poniedziałek moze wyjdzie:)no góra wtorek:)ależ sie cieszę:)niby nie znaleźkli przyczyny..w usg brzuvha wyszło tylk oze ma kamienie w woreczku żółciowym ale są tak malusie że lekarz nie widzi potrzeby by coś z nmi ronbić..kazał jeść mniej ostrych potraw i duzo pić to moze sie same wypłukają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi! Napisze tak po 10 marcu:) Buźki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia..ale test mi wykazal kilka dni po terminie ze nie jestem...pozniej nie robilam bo nie chcialam zeby znow mi bylo smutno jak zobacze tylko 1 kreske.. Monisia daj Boze zebys byla ,zebyscie wszystkie byly:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ! I ja jestem.... Nic ciekawego nie napisze bo nic sie nie dzieje .... U mnie piekna wiosna :) dalej sie odchudzam ..... bosh jaka mam ochote na slodycze a tu 5 dni bez :) Dzis sobie zrobie koktajl truskawkowy :) Sabrina: a ty juz masz dzieci? Bo piszesz ze zawsze wam sie udawalo w 1 lub 2 cyklu. Jak gdzies napisalas a mi umknelo to sorki :( Siemka Ratowniczko :) kurcze fajnie by bylo gdybys byla nastepna :) moze tak jest skoro sie nie bardzo czujesz? Wogole jak idzie odchudzanie? Schudlas juz cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oska:) nie waze sie ..wole widziec po jakims czasie ,ze spadlo np 5 kg niz tak co chwile po 0.5kg wzielam sobie wlasnie magnez na wzmocnienie i witaminy..musze sie postawic na nogi bo dzis musze dom postrzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, masz mi migusiem test robic! Bo tam moze Fasolinka namiot rozbija , a Malinowa Ciocia o tym nie wie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i musze dzis mojej kotce naszykowac legowisko do porodu..bo zbliza sie wielkimi krokami...no i okna by wypadalo. kurcze wprowadzilam sie tu 11 grudnia a jeszzce z zewnatrz nie mylam okien bo nie bylo pogody do tego,dzis wypadaloby sie za to wziasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa napisalam mojemu zeby kupil test jak bedzie wracal z pracy. wiec wieczorem bedziemy wiedzialy. ja jakos nie mam sil wylazic z domu..na mycie okien itd tez nie ale przy pracach domowych w kazdej chwili moge sie polozyc:P a jak sie rozloze na chodniku to troche lipa:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka: przykro mi.... ale mi glupio teraz :( ratowniczka: ja tez moglabym sie za cos wziasc ale.... dzis mam takiego lenia.... :( szkola mnie wycyckala z calej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, wez daj spokoj, umyjesz jak bedziesz czula sie dobrze. Ja w ciagu roku to moze ze 2 razy okna mylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, Jajeczko Cie pozdrawia i mowi, ze idzie na spotkanie z Kijanka mojego meza, wiec mam mu teraz przez kilka dni nie przeszkadzac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSA - spoko było minęło:) Nie potrzebnie jest Ci głupio:) Ratowniczka - czekam z niecierpliwością na twój test. Malinowa - jaką kijanką ( teściową) >:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz za godzine bede wiedziec czy Jajeczko faktycznie poszlo na spotkanie z Kijanka, czy klamczuch sciemnia matce.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×