Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hej wszstkim :) Ja dzisiaj od rana znowu haftuję... bleee... i nawet herbata z imbirem nie pomogła, co więcej jak się jej napiłam to od razu poszłam wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w poniedziałek powrot do pracy po L4, mam nadzieję że mi mdłości odpuszczą a nie bede latac co chwila do kibelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina -jak wejde pozniej na maila to sie odezwe na gg Born ...choc dla kogos obcego zabrzmi to dziwnie to ja bym wiele oddala za te Twoje mdlosci hihi;))))))Born a mialas juz usg? mam nadzieje ze nam sie pochwalisz dzidziusiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana.Lekarz potwierdzil?co powiedzial..a moze sie mylil,przeciez test owu byl pozytywny.Malinka przytulam Cie mocno,czasami ze stresu sie tak moze pomieszac w organizmie..wiem to po sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial, ze generalnie nie jest w stanie w 100% stwierdzic, ze owu nie bylo, ale nie widzi zadnych pozostalosci po pecherzyku - ani po peknietym, ani po przerosnietym. Powiedzial, ze powinnam zaczac stymulowac owu lekami, skoro to prawdopodobnie drugi cykl bez owu. Czyli w sumie nie powiedzial nic czego bym sie nie domyslila. A taka mialam nadzieje, ze jednak sie uda bez leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - sama powiedziałaś, że nie jest w 100% pewny, może się myli. kochana nie plakusiaj. 🌼 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - wiem ;) w końcu sama tego chciałam. Trzeba jakoś przetrzymac ten I trymestr.:) Miałam jedno usg w 7 tyg, ale niestety zdjęcia nie dostałam. Teraz idę w poniedziałek to poproszę o zdjęcie jak mi sama nie da. malinowa - wiem, że łatwo powiedziec, ale głowa do góry. nawet jeżeli owu nie miałaś, to da się to leczyc. i to jest optymistyczne. trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ja tu mam sie starać a mnie tak potwornie głowa boli-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zrobiłam innej firmy test i druga krecha jest jaśniejsza:-( co to znaczy .... będzie ta owu czy nie.... brzucho mnie boli śluz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi lepiej - wyryczałam się, mój mąż stwierdził, że wszystko idzie zgodnie z przepowiednią wróżki i czekamy na bliźniaki. W środę ide do gin, to pogadam trochę dłużej i dokładniej, bo męczy mnie pytanie dlaczego test wyszedł pozytywny. Przecież nie może być piku LH bez jajeczka... czy może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !sublima-na ból glowy przytulaski jak najbardziej wskazane:)Born-odpoczywaj jak najwięcej,ja jak byłam wciąży to wymiotowałam do 4-mca,nic mi niepomagało ,ale Tobie napewno przejdzie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-glowa do góry,:)co do testów owu ja sie nie wypowiem bo nigdy niestosowałam,tak jak nigdy nieobserwowałam swojego cyklu,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, normalnie teraz na spokojnie przeczytałam co napisałaś - kocham Cię jak Forumową Siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tak strasznie głowa boli..... aż mi przechodzi ochota na staranka:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzies ostatnio czytalam ze podczas sexu wydzielane jest cos tam co zwalcza bol glowy :) sprawdzilam i dziala :p wiec do dziela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina czekam czekam na mojego księcia:-) w piekarniku karkóweczka się piecze, sosik chrzanowy zrobię ... dla zaostrzenia apetytu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to mi sie podoba :) u mnie malpa sie rozkrecila na calego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa- a tak sie zastanawiam skoro nie było strzępków pęcherzyka. Jakby nie peknął to by został i było by go widać co nie tak się tworzą torbiele? To może skoro nic nie widać to może Ci się udało a pęcherzyk widać dopiero 5 ni po terminie wieloryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×