Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

mam problem z kotem znowu musze za niedlugo jechac bo lekarz jest od 14 godz i jezdze po tych wetach bo dalej ma z tym sikaniem problem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! Paseczki! Serene! Gdzie się podziewacie? Przyzwyczaiłam się, że wchodzicie tu o świcie, więc dziś mi was brakuje;( Mam nadzieję, że wszystko w porządku? Serene, co weterynarz powiedział kotu? U mnie dziś piękna pogoda, aż chce się wyjść z domu. Wieczorkiem idę na aerobic. W tym tygodniu postanowiłam nie dać się łakomstwu i pogardliwie omijam wzrokiem słodycze. Tylko czy długo tak wytrzymam? Pozdrawiam. Odmeldujcie się, jeśli możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no starsza dal jej zastrzym mam pzryniesc badanie moczu jak sie uda to jutro do 13 i kazal dawac dalej no-spe na rozkurczenie jak ja jej mam zlapac mozc jak ona prawie nie sika, chyba ze jutro z rana po tym zastzrylu i no-spie cos poleci oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Rodznka,rodzinka-no tak w piosence to super,ale w rzeczywistosci,zupenie inaczej:P Przjeczali do nas pozno,a czekalam oc 20.00 wiec same sie domyslacie jaka byla ""szczesliwa"":P Wszystko jest w porzadku,jutro to pracy ,potem robimy sie wszyscy na pieknychi i idziemy szalec !!!! %o lat mienelo....jak....1 dzien!!!!hahahaha-dopadla i nas:P Srene-tak mi przytro z powodu kociaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki no moze wreszcie tarfia na dobry antybiotyk ktory zadziaala na bakterie jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu co i raz, ale was nie ma. Pewnie odpoczywanie sobie na łonie przyrody:) A ja, z powodu braku waszego wsparcia i kontroli, wrąbałam wczoraj na raz całe opakowanie - 20 dkg mieszanki studenckiej (różne orzechy + rodzynki). Prawie tysiąc kalorii :( Teraz się boję , czy ważenie we wtorek to wykaże. Pozdrawiam. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no ja wczoraj mialam z zoladkiem :) wiec malo pisalam a tu nie bylo nikogo wiec nic nie napisalam , bo sie zle czułam troche ale juz w porzadku , paseczek tez nie ma cos dlugo starsza ja jak sie dorwie do mieszanki to tez bym zjadła cala paczke naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie? starsz jak tam po weekendzie? paseczki gdzie ty sie podziewasz :( u mnie dobrze mało jadłam ale duzo pilam sokow warzywnych :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Weekend minął łagodnie. Już się nie obżerałam;) Niedzielne popołudnie i wieczór spędziłam w pracy, więc nie było możliwości przeszukiwania lodówki w poszukiwaniu nielegalnych smakołyków. Dziś w pracy wskoczyłam na wagę i miła niespodzianka: pół kilograma w dół! :) No i poszłam do fryzjera. Zmieniłam kolor włosów i teraz mam jajecznicę na głowie. Ale jest szansa, że za kilka dni to polubię, jak się już przyzwyczaję ;) A co u was? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mioje topikowe psiaciolki!!!! Tez mi Was bardzo brakowalo,ale maslami naprawde byam razem z Wami:) Jestem juz po wszystkim ,czyli po imprezie 50-tce,po gosciach,po balaganie po dosciaci i po wszelakicic nocnych wojaach balangowach uuufff!!! Jaj dobrze byc juz w szrej normalnej rzeczywistosci:P Musze sie wam przyznac,za wagowo ,mimo innego jedzonka,ale naprawde skromnego jesli codzi o ilosc,nic nie przytylam.Radosc wielka,poniewaz pierwsze kroki po imprezce bylo wskoczenie na wage. Nie wiem czy to mozliwe,ale czyzby sie zmienil mi metabolim? Ja myslicie? caluje Was serene i Starsza!!!!mocno,mocniutko!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewuszki ;) ja postanowiłam ze mam dzis dzien lenia, bo nic mi sie nie chce :) nawet pisac:) moz eminie pozniej pozdrawiam was i zycze milego dnia :) zagladne tu potem jak mi minie leń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki, no, nareszcie jesteś! Wiesz, jak kogoś zabraknie w naszym trzyosobowym wątku to ta pustka jest bardzo widoczna! ;) Serene, również witam cieplutko! Dziś się znów będę ważyć publicznie, wśród innych odchudzających się pań. Mam nadzieję, że wstydu nie będzie. Poza tą mieszanka studencka z soboty więcej grzechów nie pamiętam;) Paseczki, mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś na 50-tce. Serene, pielęgnuj lenia. Ale pamiętaj, że w naszym towarzystwie leniuchuje się znacznie przyjemniej! :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra!!! Znowu wygrałam! Tym razem cały 1 kg w dół :) Widzicie, jak dobrze na mnie wpływacie? :) Dziś małe szaleństwo w nagrodę (no co, no co, jednego piwa nie mogę wypić?), a od jutra kontynuuje pilnowanie dietki. Prawie pięć kilogramów w dwa miesiące to może nie jest powalający wynik, ale mnie się podoba :) I nie zamierzam tego zaprzepaścić. W ciągu długiej majówki postanowiłam zgubić 2 kg. Ciekawe, czy mi się uda? Będę rozsądnie jeść i dużo się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra!!!! Starsza!!!! Hurra!!!!! ciesze sie razem z Toba kobietko i moje wielkie dla Ciebie gratki!!!:) U mnie wsuystko po staremu.sniadanko z kawka.zaraz wypad do pracy,po poludniu niemiecki. Nie moge sie juz doczekac tez wolnych dni,dzialeczki .Torba juz wyjeta i do rzucam tylko rzeczy.ktore biore.Lubie ten stam:P:) Tez planuje na dzialeczce choc kilo ,moze wiecej zrzucic!!!wiecie-duzo ruchu,pracy i biore tez NW. Pozdrawiam Was!!!! Wstawajcie!!! serene.starsza!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! starsza hurra , bardzo sie ciesze ze az kilo mniej :) grtaki dla ciebie :) paseczki ja tez na dzailke jade po poludniu ;) zawsze cos tam jest do zrobienia a i sunia sie wybiega troche :) pozdrawiam ja dopiero wrocilam z miasta jeszcze nie jadlam zaraz robie owsianke i wcinam :) i kawa jak zawsze z mlekiem dzis bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Za mną dzisiaj intensywny i dobry dzień. Popołudnie spędziłam w pracy, było wiele sensownej roboty, więc czas mijał szybko i miałam satysfakcję, że coś pożytecznego zrobiłam. Wieczorem na basenie. Coraz lepiej i szybciej mi się pływa. Aż się oglądam, czy nie unosi się na wodzie opadający ze mnie tłuszcz;) A co u was? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :), Tak Starsza u mnie wszystko w porzadku!!! Goscie pojechali,mieszkamie doprowadzilam do ladu i wszystko jest jak przed wizyta. Dzisiaj ide na zumbe,wie troche sie ""wypoce""i wyszaleje! Moja waga dzisiejsza wzrosla-68.800,ale nie przejmuje sie w koncu dzis wielkie tance!:D Dzisiaj na sniadanko zaserwowalam sobie jajecznicke z szyneczka drobiowa,ni i naturalnie kawusia. W sobote jedziemy do Marianowa na dzialeczke.To nasz pierwszy urlop. Gdzie w koncu jedziesz Starszy na dlugie Wochenende??? Serene-a u Ciebie wszystko gra??? Calusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! Nakrzyczcie na mnie! Obżarłam się dziś jak prosię ciastem u przyjaciół. Ale obiecuję, że nieprędko znów zrobię coś takiego. Tym bardziej, że moja waga coraz bardziej mi się podoba - aktualnie 60.300. Jeszcze troszkę i zobaczę 5 z przodu. Paseczki, ostatecznie jadę nad morze, do Władysławowa. Zamierzam stamtąd wyskoczyć na Hel i do Gdańska. A co u Serene? Coś jej tu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana!!!-jedziesz w moje strony:)Ja jestem z Gdyni,w Gdansku miesuzkalam 8 lat,pote w Wejherowie,a we Wladyslawowie czesto spedzalam z moim obecnym mezem piekne chwile:) Zycze Ci tez spanialego tam czasu:) Sama nie wiem co z nasza serene???troche sie martwie,ale mam nadzieje ,ze u niej wszystko w porzadku.Nie rzucilo mi sie w oko,zeby cos mowila,ze gdzies wyjezdza.Moze poprostu nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwusik dziewczynki:) U mnie z ranka mala radosc:):D:)hahahaha,hurrrra na wadze 68.200_)-jeszcze 200 gram.Moj Boze kochaniutki ,jak to na tym etapie sie wlecze!!!!Czlowiek cieszy sie z kazdego gramika:P:P:P ZJADLA SMIADANKO-" KANAPKI Z PAPRYKI Z TWAROZKIEM i rzodkiewkami.kawka. Zmieniam stopke:) Bede czekac na ciekawe opowiesci!!! serene-co jest ???martwie sie ,tylko mi nie mow,ze nie bedziesz sie z nami kontaktowala,nie przyjmuje tego do wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki , ja wczoraj nie byłam bo miałam mase spraw na glowie i jescze pozniej przyszla kolezanka z problemami, i juz potem nic mi sie nie chciało nawet na neta włazic, ale tak poz atym wszystko okey :) waga ta sama ale wczoraj tez sie obzarłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×