Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Hej, paseczki! Śliczny obrazek załączyłaś! I jak tu się nie odezwać? :) Straszny leń ze mnie ostatnio się zrobił. A brzuszysko rośnie...:( Tak naprawdę, to jeszcze nie rośnie, dzięki marszom i basenowi, ale trochę sie tego obawiam, jeśli się szybko nie ogarnę. Chyba wiosna się nam zaczyna, zauważyłyście? :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Starsza jeste zadowolona i szczesliwa po Wochenende! Co u ciebie ???jakos malo sie teraz odzywamy,czyz nie??? Serene malo sie odzywa..... Jarzebinka po powrocie nie zajrzela jeszcze....... Caluski dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem już ale taki młyn w pracy że nie mam kiedy zajrzeć. Siedzę w kasie - zastępuję kasjerkę + tysiące innych spraw !!! Ledwo żyję. Teraz też piszę z kasy - ciut mniej ludzi dzisiaj. Jestem zachwycona wyjazdem !!!! Bardzo sie cieszę że na cos takiego się zdecydowałam - czyli na zwiedzanie a nie tylko leżenie pod palmą i opalanie. W Maroku jest tyle cudnych miejsc do obejrzenia, że szkoda by było tylko leżeć w 1 miejscu. Jednak, na typowe wakacje pozostanę wierna Egiptowi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Przyszłam do pracy dzisiaj ponad godzinę wcześniej żeby nadgonić robotę - wszystko na raz sie na mnie zwaliło i terminy gonią. Boje sie ważyć choć od poniedziałku wróciłam na dobrą drogę, ale ponad 2 tygodnie żarcia dało o sobie znać ... boczki mmi wystają znad jeansów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się melduję. Tydzień minął ok, choć jakieś słodycze ciągle się koło plączą. Przez nie stale ważę tyle samo, nic mi nie ubywa. A podejrzewam, że gdyby nie pływanie i spacery, to nawet by kilogramów przybyło... Ciągle sobie obiecuję, że wrócę na tory prawidłowego jedzenia, i ciągle nie dotrzymuję słowa, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochaniutrkie!!! Wszystko co dobre sie konczy,wiec moj pobyt na Rancho dobieglo do konca.Szkoda,ale juz licze dni do nastepnego wypadu!!! Co u was ,nic nie czytalm jeszcze z tad to pytanie. Dzis mam ciezki dzien -do pracy,wracam wieczorkiem. Jesze jednak tak ciezka i napuchnieta jak balon.Zatrzymala mi sie zapewne woda w organizmie.Ciezko mi nawet zginac palce u rak ,ale to nic wszystko przejdzie!!!!!!!!! Moje roslinki na dzialkowym placu pieknosci poprostu i wszystkie drzewka sie przyjely maja mnostwo kwiatkow.Tylko ,zeby pszczolki teraz je zapylily!! Zapyla-juz widzialam ,jakies sie tam pchaly na sile-hihihi Nie przyjely sie tylko morela i brzoskwinia ,ale nadzieja jeszcze jest,wie siedza i czekaja na swoja szynse-hahaha Pozdrawiam was kochane wszyskie bez wyjatku zyczac wspanialego dnia(u mnie troche zachmurzony),ale ja czekam na pierwszy majowy deszczyk,a wy??? kawa naturalnie na stoliczku-zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski. tu paseczkikropeczki, koooope lat piszecie tu jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu nikt inny nigdy nie zagląda tylko " paseczkikropeczki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA ZAGLADAM , ALE NIKT NIE PISZE :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg621
Witajcie dziewczyny i chłopaki :)))) ,czytam forum i chcę Wam powiedzieć że ja stosuję dietę dr.Mosleya 5:2 i fajnie chudnę ,co prawda nie tak szybko jak na np.Dukanie ale tak jest o wiele łatwiej i przyjemniej . I pewnie zdrowiej !!!!Jem 500kcal 2 razy w tygodniu w wybrane dni w pozostałe jem normalnie.Wyrzuciłam z jadłospisu słodycze (prawie wszystkie )i jem mniej chlebka ,ziemniaków ,tłustych potraw i po 19 już nie jem nic.Schydłam 6 kg przez 2 miesiące,a jestem w wieku w którym już trudno się chudnie .Chciałabym jeszcze zgubić ok 10kg .Waże teraz 75kg wzrost 166cm Może ktoś się przyłączy do mnie ???? Razem łatwiej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaaaa

Mi się udało schudnąć w wieku 49 lat bardzo dużo ... 

Jak ? Dzięki stronie poniżej:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×