Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

hania w sumie to na swieta jest najlepsze liczenie kalori bo zjesz co chcesz ale w ramach kalori i nikt nie bedzie sie czepial z enie jesz itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene o co by bylo jak po swietach przeszlabym znowu na 1 faze,zeby zgubic to co tak marze i dopiero na 3 faze??? Jak myslisz jest to mozliwe,czy blad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe :) jak chcesz to tak zrob mnie kusi ta kopenhaska jak fix pieklam foccaci z oliwkami i suszonymi pomidorami i zjadlam spory kawalek ale na dzis koniec juz zarcia idziemy na spacer na dzialke z piesiem a potem musimy wpasc po drodze do szwagierki na chwile , wiec do jutra dziewczyny , milego wieczorku paseczki jak dasz rade na 1 to zrob moze tydzien ci wystarczy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dlatego w tym tygodniu będę liczyć kalorie, a po świetach zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlam na spacer , poszli sami , sasiadka mnie porosila o przypinowanie dziecka bo musiala pilnie wyjsc na pol godziny ;( wiec poszli sami bo za chwile by noc nas zastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej567
Nie wierzcie w żadne cudowne czy monokulturowe diety. Prosty przepis na schudnięcie: 1. Ograniczyć ilość spożywanego pokarmu w ciągu doby o 20-30% nie więcej. Odchudzanie potrwa dłużej ale łatwiej uniknąć potem efektu jo-jo. 2. Posiłki mogą być 3, 4 czy 5 dziennie ale pod żadnym pozorem nie podjadamy między posiłkami. Podjadając nie kontroluje się ilości spożytego pokarmu. 3. Większa ilość ruchu jest niezbędna, samo ograniczenie kalorii niewiele daje a nadmierne ograniczenie wyniszcza organizm. Bieg lub jazda na rowerze minimum 3 razy w tygodniu, jeżeli jest możliwość - codziennie. 4. Z odchudzaniem jak z kuracją odwykową, jeżeli chce się utrzymać niższą masę ciała, obniżoną ilość kalorii w posiłkach należy utrzymywać do końca życia, inaczej jo-jo gwarantowane. Trudne? Trudne ale innej drogi nie ma ja po raz trzeci zrzucam nadwagę i jak w poprzednich dwóch razach po odchudzeniu (12kg) "połasowałem" najdalej po roku wracałem do poprzedniej wagi. Teraz postawiłem mniej ambitny cel (8kg) ale zamierzam nie tylko go osiągnąć ale i utrzymać. Po 9 tygodniach jestem lżejszy o 5,5 kg. Uwaga: po zmniejszeniu ilosci spożywanego pokarmu, waga ustabilizuje się po kilku - kilkunastu tygodniach na pewnym poziomie. Jeżeli zrzucona ilość kiogramów nie satysfakcjonuje należy znów zmniejszyć o 20-30% i kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole z ranka!👄 Waga nietety bez z zniam,wiec stopka zostaje nie zmieniona:( Oj powpli zo juz wszystko idzie ,ale nalezy byc wytrwalam i bede_:D menu na dzisiaj. sniadanko-kanapki z papryki czerw.z twarozkiem kozim. przekaska-galaretka z jajkiem i szyneczka obiad-papryka faszerowana mieskiem,pieczarkami,3 ogorki konser. przakaska2 plastry sera balego prasowanego z kozy kolacja-2 jaj na miekko i pomidor deser-budyn wyaniliowy ze slodzikiem Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paseczki:) Ja też juz wstałam bo szykuję soę dp pracy. Zważyłam się i wpisałam w stopke. od dziś będę liczyć kalorie. Mam zamiar jeść 5 posiłków dziennie. Jeszcze nie policzyłam ile to będzie kalorii, ale zaplanowałam takie posiłki: ś- owsianka na chudym mleku 2 ś- jabłko o- udko z kurczaka z surówką p- kefir k- mozarella z pomidorem Andrzeju na pewno masz rację:) życzę ci wytrwałości i powodznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!! tez juz wychodze do pracy Twoja waga nie jest juz zla,wiec spoko:D Ja startowalam ,sama widzisz z jakiej,a kiedys do juz nie powiem:( Powodzenia i bedziemy walczyd dalej teraz i po swietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło mi tak: owsianka-200 jabłko-60 udko-350(bo pieczone) surówka-ok70 kefir-200 mozarella light-cała- z pomidorem 200 Razem-1080 kcal, czyli ok. Na razie, lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam starsza , paseczki, hania . co u was? ja mam dosc tych diet ;) ide myc okna za pol godzinki tylko wypije kawe :) zapraszam na kawke:):) w sobote mialam myc ale sypalo sniegeim , i padal deszzcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam dziewczyny do wniosku ze lepiej sie jednak czulam jak mialam 60 kg i mam zamiar dobic przez swieta do 60 ale nie w tluszczu i wiecej cwiczyc i biegac zwaze sie dopiero przed swietami po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jak stanelam na wadze mam mniej niz 58 a jestem tuz przed @ wiec moze i wiecej spadlo . stopke zmienei w sobote po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -to moze zrob sobie puze z dietkami!,dobra okazja przy nadchodzacych swietach!!!! Myle ,ze mozesz wazyc nawet mniej niz 58,bo przd @@@ zawsze waga wzrasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po wyczerpującym weekendzie! :) Jakoś przetrwałam te wszystkie imprezy imieninowe w pracy i w domu. Waga pewnie się trochę "wahnęła, ale za kilka dni ją ustabilizuję;) Przecież mam silną wolę, przecież mam silną wolę, cholera! chyba mam silną wolę, a przynajmniej chciałabym ją mieć! A pokus nie brakowało... Jeszcze dziś jedna z koleżanek przyszła do mnie z życzeniami i w prezencie przyniosła mi... kawałek tortu;) Haniu48, jeszcze nie miałam okazji się z Tobą przywitać. Miło, że do nas dołączyłaś:) Andrzeju567, my jesteśmy rozsądne kobiety (a przynajmniej tak się nam wydaje). I odchudzamy się zgodnie z podanymi przez ciebie zasadami, na ogół. Tobie i sobie życzę powodzenia w chudnięciu. Ja schudłam pół roku temu 12 kg i, póki co, nie znam jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski !!! Zmienilam stopke:D Chyba wyglada lepiej:) Wale dzisiaj na miasto na zakupy,moze kupie sobie jakas kiecke na urodzny brata mojego meza.Razem ze asoja zona 21 kwietnia maja 50-tki. Moze doradzicie co mamy im kupic na te urodzny???wogole niemam zadnego pomyslu!! Milego wstawania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z zakupow i kupilam sobie sukiemke z gora(niebiesko-blekitno,granatowo-zielona,w takie delikatne kwiaty,gora jednolita-blekitna.Dopasowana z paseczkiem,RRozmiar 40 w biuscie luzniutka,az bylam zasloczona tym faktem ,poniewaz mierzylam chyba z 5 sukienek i kazda lezala tak samo!:D Do tej pory zawsze wchodzilam na dole 42,gora 44(wlasnie przez biust),wiec radosc jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie paseczki gratki . ja tez dzis kupilam troche ciuchow i buty pisalam na topiku mjluki ; teraz pije kawe bo cos bym dzisiaj spala non stop :) te reklamy na necie mnie dobijaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytatam,to mialysmy dzie zakupow,ciesze sie ,ze poszalalysmy obydwie,czasami mam sie nalezy!!!!!!! Wiesz dzis wogole mialam szal przymierzania ciuszkow,wszystkie luzne jak diabli:D Plaszcze mam wszystkie 42, wyobraz sobie ,ze sie w nich """topie"""doslownie topie:D Dla mnie to radocha niesamowita!!! Maz juz nosem kreci ,bo twierdzi,ze jestem za chuda,doslownie tak plecie,ale ja wiem -cel bedzie osiagniety. serene-doradz co kupilabys na 50-te-urodziny-i to podwojne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki , to zalezy komu co kto lubi , ijaki ma gust :) w sumie to nigdy nie wiem co amm komu kupic na jakas okazje zawsze mam z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ,serene ,ja sobie zapisalam te wymiary w kalendarz co mialam krotki czas na stopce.Zaraz sie zmierze i je porowmam .Dobrze,ze mi sie to przypomnalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×