Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

siemanko:) starsza nie pzrejmuj sie to kafe tak dziala :) bylam wczesniej ale musialam gdzies isc i jestem teraz dzis jestem taka spiaca ze zaraz ide polezec ( bede ogladac julie powtorki , mam nadzieje ze nie usne wogole to za duzo dzis zjadalm wazenie w poniedzialek kupilam nowy chleb na zakwasie i zaczelam go testowac,, no pyszny a dzis w zdrowej zywnosci zauwazylam chleb z niskim indeksem , musze go wponiedzialek kupic , bo dzis byl ale juz po dacie waznosci ( jako atrapa) taki malutki zpakowany chyba mial 200 lub 250 gr taki to pasuje na diete south beach tylko czy zjadliwy? to sie okaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.witam! Melduje sie po powrocie do swiata rzeczywistosci. Wagowo doszlam do siebie,tzdo wagi z przed swiat,wiec pracuje dalej:) Napisz serene ,jaki to chlebek i napisz czy warty kupnaaa.Moze to taki co je moja mama-prkiszowy cla diabytykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki nie bylam po chlebek bo moj syn idzie na sb i bede jesc ten z fasoli a kupie go dopiero jak on bedzie na 2 fazie :) witam dziewczyny , starsz co u ciebie? paseczki wypozcelas???? mam nadzieje ze tak :) brat to cie nie pozna jak zobaczy jaka z ciebie laska :) pozdrawiam ide piesc chlebek z fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie twoj synek idzie na sb. Ja mojemu bratu waslalm wszystkie linki z sb,pisal mi ,ze juz mu sie podaba:D Wypoczelam ,ale ogolnie we mnie jakis len wstapil,ogolnie nic mi sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-gratki!!!!! tratatatam,tratatatam-za osiagniety cel na sb!!!! Jak to pitnie wyglada!!!! Ja chyba nie dam rady zdobyc te mije 68,niby tak malo mnie dzieli,a jednak duuuzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, serene! :) Paseczki, nie łam się, cel jest blisko :) Mnie też trudno osiągnąć wagę, jaką zaplanowałam (ach, te słodycze...), ale nie tracę nadziei. Jak nie w tym miesiącu, to w następnym ;) W każdym razie dziś, mimo wstrętnego deszczu, idę na aerobic, jutro pływam. I mam nadzieję, że przy jutrzejszym ważeniu się nie zmartwię zanadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:). Witam sedecznie!!!! Dzien zapowiada sie piekny,ale dosc chlodny niestety!!!! Powoli szykuje sie na sobotnia 50-siatke,wiem,powiecie ,ze dopiero wtorek jest-hahaha ale sprawa wyglada tak ,ze ju w czwartek przyjezdza tez na te imprezke,rodzina od meza.Nie lubie robic wszystkiego w zamieszanie tym bardziej wiecie ,ze w kazde sobote pracuje:(. Mam poprasowane juz ciuchy ,popastowane buciki,no i sama robie wystoj prezentu(lubie to)kupilam kosz ,kolorowe papirki i cos wymyslam.Chce to wszystko zrobis do czwartku nieczym goscie sie zjawia,z tad tem pospiech!!! buziaczki:) Byczko i literowek nie poprawiam,wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laski :) starsza dziekuje za grtaki:) malo sie tu pokazujesz :( ale wiem jak to jest z zcasem , ja nie pracuje teraz wiec mam wolnego wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ranne ptaszki! Dziś dzień wolny od pracy zawodowej, więc trochę pobiegam po mieście: opłacę rachunki, wymienię książki w bibliotece, zrobię zakupy, pójdę popływać. A wieczorem dam wam znać o wynikach ważenia i mierzenia na cotygodniowym spotkaniu grupy grubych pań;) Mam nadzieję, że nie najem sie wstydu podczas tego publicznego ważenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza ja tez trzymam kciuki , daj znac jak z wazeniem :) uciekam juz :) paseczki , starsza papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatttkaa
Ten portal http://sukcesosobisty.pl/ jest SUPER!!! Extra diety i dodatkowo TV Sukces Osobisty! Polecam Wam dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi;) Od ubiegłego wtorku schudłam aż... 10 dkg ;) Ale i tak byłam najlepsza, bo pozostałe panie przytyły! To nie jest osiągnięcie, z którego mogłabym być dumna, ale dobrze chociaż, że kilogramów nie przybywa:) Pozdrawiam! A teraz siedzę w internecie i szukam desperacko jakiejś wolnej kwatery na weekend majowy. Wymyśliłam sobie Kazimierz Dolny albo Sandomierz, ale tam juz wszystko pozajmowane. To teraz sprawdzam oferty znad morza. Zakładam, że długie spacery plażą podziałają odchudzająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha Starsza,ale sie usmialam z tych Pan"""odczhudzonych""""hahahahaha Cos czulam ,ze""wygrasz"""obojetnie ile by nie bylo.bylas najlepsza!!! hurrrraaaaa!!!!! seree-slyszysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek-kartofelek:) Zmienilam stopke,malo ,ale zawsze.Jeszcze pol kilo,moze jednak dam rade do soboty.Musze.....!!!:P Dzisiaj w zasadzie znowu jadla produty z 2f sb itak na razie zostawie. Starsza wybralas cos na krotki urlopik??? Serene-co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś juz po pracy i po basenie. I znalazłam kwaterę na urlop majowy. Cieszę się jak nie wiem co :) Bo juz się bałam, że trzeba będzie zostać w domu. A tak, to spędzę kilka dni nad morzem :) Byle tylko pogoda dopisała... Trzymajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchaniutkie:):) z ranka! U mnie wszystko po starenu,pobudka,kawka,sniadanko. Zaplanowalam na dziesiejszy dzien nastepujace menu: Sniadanko-garetka z jajem i szyneczka,2 pomidorki przekasta-salatka z warzyw obiad-watrobka kurza i kapusta kiszona przekaska-joguert owocowy-stevia(odluszczony i bez cukru) kolacja-1 jajo na twardo i 2 kanapki z liscia salaty Porcje sa male,wiecie przeciez dlaczego:) SStarsza to bardzo sie ciesze bedziesz miala super wypoczyne,pogoda ma byc ponoc ladna:) serene-tesknie za toba ,odzywaj sie!!!! Buziaczki:) Pozdrawiam milusinsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-jak tu zajrzysz -to napisz mi kochana czy na 104 str u Miluski widnieja poje posty ,poniewaz pisze juz ktorys z rzedu i niestety nie ma ich a stona calay czas jakby pusta! Nie wiem co jest grane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czytam do konca [posty i piszesz ze okey mnie sie zmniejszyly literki tylko na kafe i mam takie male ze nie chce mi sie pisac a wszedzie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×