Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Wiec wyglada to tak: Poczatek -1 dzien dietki 1 f sb,1 dzien2 fsb,teraz -obecnie biust-102 ,100 ,96-6 cm pas-83 ,78 ,75 -8 cm brzuch-98 .96 ,92-6cm biodra-99 ,96 ,93-6 cm udo-w najch,miejscu-52 ,49,,47-6 cm lydka-37 ,37 ,37-O cm Lydy mam ruuuube!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-ja zdo mierzyla w najchudszym miejscu,a ty pewnie w najgrubszym czekaj udo w najgrub-52 (calkiem u gory) Troche mi zeszlo,ale kochana do ciebie to jastem normalny baleron:(hahahahahahaniestety,no ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki super wymiary schudals juz duzo ; gratuluje a robisz ta jedynke do swiat no nie? ale sie ciesze ze tak dobrze dziala dieta :) superrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki zleci ci tez ta reszta, ja mialam mniej do zrzutu ale ty tez tak bedziesz miala doczekasz siew :) zycze ci tego z calego serca :) starsza i hania a wy gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene-ty tez stacilas sporo cm i tez ci gratuluje t calego serca mego!!!! Kochaniutka do swiat tylko 1 faza,a w swieta tez cietka 2 faza,ja postanowilam juz sie tak odzywiac i jak bede mna 3 fazie i potem ewentualnie wracac do 1 czy 2 fazy nie bede juz nazywac tego dietka,tyko moim nowym odzywianiem sie na cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsumie o jest odzywiane na cale zycie , a wszystko mozna juz jesc byle z umirem ;) ja spadam ogladac na wspolnej milego wieczorku paeczki, dzieki za gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuski z ranka:) Pije kawke i wcinam ssniadanko. POtem z pieskiem i do pracy. Od tutra wolne!!!:D ale 5 dni,ojeje....dawno nie mialam tyle wolnego-hurra!!!!:D Moje menu na dzisiejszy dzionek: sniadanko-kawa,pomidrki z 2-ma rodz.serka bialego-koziego przekaska-jajko zawinete w szyneczke obiad-potrawka z kurczaka .pieczarki przekaska-2 plasry szyneczki w galaretce(kupne) kolcja-sledzik w galarecie deser-budyn bez cukru,z odr.slodzika u Mandel Zycze milego podnoszenia sie z ciepelkiego lozka i pogodnugo radosnego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim :) paseczki jak zwykle tylko my jestesmy;) ja bylam na zakupach w rosmanie , ale i tak polowy nie kupilam ;) i po swietach juz pojade dokupic to i owo :) dzis zjadlam b duzo na snaidanie 1 i 2 :) chleba:) razowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz wolne-cale 5 dzionkow,czuje sie jakbym byla na jakims urlopie:D Juz sie przyzwyczailam ,ze my takie wierne forumowiczki:P serene-👄 Gdzie reszta???? Jak wpadniecie -pozdrawiam was bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz zsunia na bieganiu , zakupilam bayer obroze na kleszcze bo zaczyna sie ich panowanie, teraz pije kawe i zjem makaron po chinsku , dzis mam ciagoty do zarcia :) bedzie to moj 3 posilek i to wegle :( ale potem zjem owoce i jakis serek i jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mala zmiana planow,jesli chodzi o obiad. Zjadlam 2 szaszlyki(papryka,pieczarka,cebulka,cukinia i miesko z piersnika,przyprawy. Najadlam sie jak BAK! ok,spadam z piesem:D i jade na miasto!!!! do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluski z ranka:D moje menu na dzisiejszy dzien: sniadanko-kawa (juz pije),2 jaja na miekko,3 liscie salaty z szyneczka przekaska-polt twarozku koziego ,pomidorek koktaliowa,ogorek sw,nini obiad-2 szaszlyki(pap.cukinia,piecz,cebulka.miesko z indyka) przekaska-2 plastry prasowanego sera koziego kolacja-galaretka z garnelami deser-budyn ze slodzikiem Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki czy piszemy same za soba? :) haha pozdrawiam dziewczyny i pokazcie sie raz na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×