Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

clarice0612

zrzucic 15 kg dieta 500kcal

Polecane posty

Cześć dziewczyny ! Ja też chciałabym schudnąć. A 800 kcal jest jak dla mnie do zrobienia :D Także od dzisiaj dieta + ćwiczenia :) Codziennie bede zapisywala bilans + aktywność fizyczną. Chciałabym - 10 kg do wakacji... Możliwe... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjgda
setny brzuszek - podaj jakies przyklady co jesz na sniadania kolacje ,obiady przekaski jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie jestem glodna, 500 kcal moze byc objetosciowo duzo.zjadam na obiad np. Rybe wedzona z warzywami.rosol.albo jajko sadzone bez tluszczu ze szpinakiem albo innym warzywem.kolacja kubek zurku lub warzywnej.albo jajko na twardo z pomidorem,ogorkiem.lub szybka z indyka z salatka. Mozna sie najesc tzn ja glodna nie chodze .dobrze sie czuje .spodnie sie zrobily luzne.od wtorku - 2.8 kili wiec dziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) super no przeszlam z pokoju dzieciecego do stolowego i spodnie zlecialy do podlogi .po spidniach najbardziej widze roznice i to ogromna motywacja do dalszej diety .tak bardzo ciesze sie zeby wiosna odzyskac moje cialo sprzed ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Moge sie przylaczyc? Od jutra? Wlasciwie juz dzisiaj zjadlam jakies 500-600kal, ale zaczne od jutra tak na serio;) Potrzebuje 8-10 kg mniej Rzucilam palenie i wskoczylo w ciagu roku jakies 6, wczesniej w ciagu 2 lat jakies 2-3 no i jest z 64- boje sie na wage stanac, ale wygaldam fataknie- wszystko ciasne;( -nosilam 36 , teraz 38- wzrost 170cm Zawsze w gromadzie razniej , mysle, nigdy sie nie odchudzalam, nie musialam ale po 40-ce metabolizm nie ten ;) i po rzuceniu palenia o drugie wolniejszy... Niestety , nie akceptuje sie , bardziej dlatego ze chyba latwiej schudnac niz wymienic cala garderobe??? mysle ;)) Milego wieczoru i gratuluje sukcesow- widze ze sa- poczytalam was wszesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Piszcie sobie smialo, bo chyba Was wystraszylam, takze nie bede Was ,,nachodzic,, ;) tak ucichlyscie;) powodzenia zycze w chudnieciu- u mnie waga leci;) Chcialam sie ,,wykasowac,, ale nie wiem jak- takze mozecvie zrobic to za mnie i sie wspierac- juz nie przeszkadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZUPLA ZA CHWILE...NIE PRZESZKADZASZ.DOPIERO TERAZ ZAUWAZYLAM ZE NAPISALAS.NIE BYLO MNIE PARE DNI.OPOWIADAJ ILE JUZ SCHUDLAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
a zastanaiwm sie ile czasu to zajmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×