Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilka234

Przedłużanie rzęs - Jedna wielka Tragedia !!!!

Polecane posty

Ja jestem przeciwnikiem przedłużania rzes, poniewaz robiłam to 2 razy. po raz 1 u osoby prywatnej i wszystko mi odpadło - ok może nie była profesjonalistką. Jestem uparta osobą i postanowiłam że chcę miec te rzesy za wszelką cenę. poszłam do salonu w Warszawie - nazwy nie podam, nie bedę wredna - uwaga zapłaciłam 550 zł !!!! i wiecie co sie stało? Rzęsy wypadły mi po tygodniu razem z moimi, w rezultacie nie mam ani doklejonych rzęs ani swoich, centralnie nie mam co malowac. Jestem załamana. Co więcej wcale nie miałam nigdy słabych rzęs, tylko były krótkie stąd chęć przedłużenia. Odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze po prostu twoje rzęsy
się do tego nie nadają. Kup odżywkę Mavala, zobaczysz jakie Ci wyrosną, nie będą Ci potrzebne sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotla_5
a ja przedluzam 3 rok i nic mi nie wypadlo... tak wiec cos sciema ten wpis... skoro taki ten zly salon to podaj nazwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jest to całkiem możliwe. Osoba wykonująca być może ma za MOCNY klej, bądź autorka ma za słabe rzęsy do takowych zabiegów, albo za ciężkie grube sztuczne rzęsy. Mi się raz przydażyło coś takiego po przedłużaniu że kilka rzęs odpadło razem z moimi, ale napewno nie po 1 tyg. Mam delikatne rzęsy, być może przez tą osobę był zastosowany mocny klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mialam przedluzane 1:1 i po tygodniu na oczach zostalo mi moze z 10 rzes ;/ wyglada to masakrycznie a do tego moje naturalne sa teraz krotkie i nie nadaja sie do malowania ;(( zaluje ze przelduzylam sobie rzesy nie polecam nikomu ;/ a zrobilam to w gabinecie kosmetycznym ;// polećcie cos zeby je odbudowac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tych preparatach i zastanawiam się nad revitalash albo xlash i nie wiem który jest lepszy . Xlash jest tańszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
poszukaj opinii w internecie na temat. ja nie stosowalam żadnego ale jakbym miała kupić to revitalash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam , w sumie bardzo podobne do isebie preparaty . narazie zrobilam sobie odzywske z olejku rycynowego + olejek kokosowy do tego l'biotica i zobaczymy co bedzie:) narazie nie bede malowaz tych rzes niech sie odzywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz lepiej kupic sobie wlasnie revitalash i bedzie taki efekt jak przelduzane i przynajmniej ise nie zniszcza ;// zaluje ze przedluzylam osbie rzesy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena22

Jak już miałabym polecać to tylko molash.pl/ Ja jestem mega zaskoczona jej skutecznością i tym że doskonale po miesiącu stosowania wzmocniła moje rzęsy. Naprawdę się wydłużają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Powiem Wam ze trafiłam na świetną odżywkę do rzęs  a nazywa się ona Molash. I teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy odżywka nie da takiego efektu na jakim nam zależy 😉

Szczególnie jeśli ma się słąbe oraz kiepskie rzęsy. Efekt może być bardzo naturalny i ładny, tylko trzeba wybrać się do salonu, w którym na przedłużaniu rzęs sie znaja. I robią to dobrze. 

Zorientujcie się tutaj https://perfecteyes.eu/stylizacja-rzes-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×