Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość ggg777
słyszałam, że obecnie spod ręki Nexity (http://nexity.pl/) powstaj***ardzo fajne osiedle na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza, może warto się rozejrzeć? Z tego co widzę na stronie inwestycja zapowiada się bardzo atrakcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanka
Do mnie najbardziej przemawia Wilanów i bardzo zależy mi na tym, by właśnie tutaj kupić swoje pierwsze mieszkanie. Jestem cały czas w kontakcie z pośrednikiem panem Jaworskim z agencji RE/MAX , świetnie mi się z nim współpracuje. Już wyszukał kilka fajnych ofert, póki co widziałam dopiero na zdjęciach, ale w przyszłym tygodniu będę je oglądać. Może to będzie już to i uda mi się do końca roku przeprowadzić do nowego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo chciałam mieszkać w centrum ale ze względu na wysokie ceny zrezygnowałam. Poszukałam innej lokalizacji i padło na Białołękę. Deweloper z fabryki domów zaproponował mi dobrą cenę i zdecydowałam się na kupno. Może i dojeżdżam 40 minut do pracy, ale zaoszczędziłam sporo i mam spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga6
Bardzo ciekawą inwestycją są mieszkania od dewelopera Nexity .Świetne mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji , jestem bardzo zadowolona.Duży metraż, dobra lokalizacja i niska cena , jeśli szukacie mieszkanka dla siebie to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdzieś w pobliżu centrum? Tam nie władujesz się na początek w nie wiadomo jak dużo na inwestycję. Teraz powstają fajne osiedla na warszawskiej Woli, Nexity http://nexity.pl/ wiele osób widzę ze wspomniało już na ten temat , to bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zena909
Ja polecam osiedle Leśny Kwiat. Dobry dojazd do centrum. Dobre ceny mieszkań, a w okolicy Lasek Kabacki, więc dla rodzin i osób lubiących jogging to super opcja https://www.lesnykwiat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitowtór
Jeśli dowolnie można wybrać sobie miejsce to znaczy ż na rynku nieruchomości nie jest źle. Niestety zdarza się, że stan mieszkania nie jest zgodny z umową. Dlatego przy obiorze powinien być ktoś kto się na tym zna. W naszym imieniu odbioru dokonała firma http://www.per-modum.pl/ która przejęła naszą wspólnotę mieszkaniową w zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem mieszkanie od fabryki domów na osiedlu pod Dębami. To na Białołęce, mnie taka lokalizacja akurat pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajęłam mieszkanie na osiedlu MyBemowo w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie, jak i całe osiedle zaprojektowane jest w jednym, spójnym i nowoczesnym stylu. Duży metraż i pokoje wystarczają, by spokojnie żyć liczną rodziną jak moja. Polecam więc firmę Nexity, która jest „budowniczym” tego osiedla. www.nexity.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujecie mieszkań w Warszawie! Miasto się islamizuje, jest coaz niebezpieczniej. Meczet w Wilanowie, meczet na Ochocie to powinno być wskazówką, gdzie nie należy się wprowadzać. Polacy masowo uciekają, przed gettami imigranckimi, całe Śródmieście niedługo będzie stracone, zaraz ciapactwa rozszerza się, strach już wychodzić na ulice po zmroku, ze względu na ciapatych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzonym deweloperem. Jeżeli takiego poszukujecie to mogę wam polecić http://terracasa.pl/ Budują świetne mieszkania na terenie Warszawy. Ich budynki są starannie wykonane i dobrze zlokalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Wola i Ochota są bardzo przyszłościowe. Powstaje tam wiele nowoczesnych inwestycji pod mieszkańców właśnie. Sama rozglądam się za mieszkaniem właśnie na Ochocie blisko Parku Szczęśliwickiego, a na oku mam na razie apartamenty na Lirowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilanów zdecydowanie bo to najładniejsza dzielnica. Ja też jak koleżanka wyzej korzystałam z usług pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, zostawię jeszcze namiar na niego, proszę tel. 603 195 624. Można przedzwonić i się popytać jakie są interesujące oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję dewelopera w Warszawie.Ale takiego sprawdzonego! Planuję zakup mieszkania i słyszałem o Home Invest. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiasowy
Moja siostra kupiła w zeszłym roku mieszkanie od Home Invest i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam długo odpowiedniego dewelopera. Często po kilku spotkaniach moja współpraca z deweloperami była zakończona niepowodzeniem. Znajomy polecił mi Home Invest i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że firma zupełnie inaczej podchodzi do klienta. Dobiera najlepsze rozwiązania w wielu kwestiach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Home Invest. Są nowocześni, otwarci na wszelkie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deweloper Home Invest podchodzi do klienta bardzo indywidualnie i profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam osiedle Wilno na Targówku/Zaciszu. Osiedle bardzo szybko się rozwija, niska zabudowa, pewny deweloper (Dom Development), osiedle oddalone od miejskiego zgiełku ale z bardzo dobrym dojazdem do centrum - stacja kolejki przy osiedlu (4 min do dworca Wileńskiego, a stamtąd metrem do centrum w ok 10 min) Jako, że to Targówek, to ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych dzielnic. Polecam, warto sprawdzić ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Warszawie można kupić nowo powstające mieszkania z ogrodem? z tarasem? Dziękuję z góry. Czegoś takiego własnie teraz szukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TośkaPL3
Polecam Home Invest. Są nowocześni, otwarci na wszelkie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaklaraaa
Szukałam długo odpowiedniego dewelopera. Często po kilku spotkaniach moja współpraca z deweloperami była zakończona niepowodzeniem. Znajomy polecił mi Home Invest i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że firma zupełnie inaczej podchodzi do klienta. Dobiera najlepsze rozwiązania w wielu kwestiach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdkaWWA
My kupiliśmy w tamtym roku od Home Invest i poszło gładko od początku do końca. Baliśmy się że będą jakieś komplikacje ale całe szczęście obyło się bez nich. Reasumując : wrażenia pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darciaa12
Przejedź się na osiedle Home Invest to sama zobaczysz dlaczego to najlepszy deweloper w okolicy. Ciężko było znaleźć kogoś bardziej konkretnego i profesjonalnego z takim podejściem do klienta jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią powyżej. Jako mieszkaniec osiedla wybudowanego przez Home Invest mogę potwierdzić że mieszkania wykonane są starannie, przy użyciu dobrych materiałów. Okolica jest ładna i cicha ale to pewnie kwestia osiedla. Ja od siebie polecam. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatecznie nie kupiłem mieszkania w tej inwestycji z powodow finansowych, ale myślę nad zakupem w kolejnej inwestycji od Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jesli miałaby to być Warszawa to i ja polecałabym taka inwestycję, gdzie własnie zaczęa się sprzedaz mieszkań https://mokoconcept.pl/ Naprawde polecam, bo miejsce, mieszkania, otoczenie naprawdę są godne zwrócenia uwagi. No o samej dzielnicy nie wspomne, to Mokotów, wiec mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×