Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gość
Pod miastem szukajcie osiedli - w każdym przypadku warunki powinny być o wiele lepsze, musicie tylko te miejscówki sobie rozsądnie dopasować pod miejsce pracy. W Markach powstanie obwodnica - Radzymin i ta okolica zrobią się jeszcze bardziej sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że w Markach będą obwodnica? Ile realnie teraz się jedzenie z Radzymina do Wawy bez tej obwodnicy? A ile ma to być według planu? Są już jakieś oficjalne dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Najlepsze warunki zdecydowanie są pod miastem - np. w Radzyminie. W dodatku jeszcze przy kolejnych obwodnicach wychodzi na to, że z pod miasta dużo łatwiej dojechać w wybrane miejsca do pracy, niż z samej stolicy. Śmieszne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo już kiedy będzie normalnie dostępna do zamieszkania V część Akacjowej Alei? Bardzo mnie to interesuje, ale nie wiem czy będziemy w stanie aż tak długo czekać, bo jak na razie niczego do końca nie można przewidzieć. Jeszcze trochę brakuje nam wkładu, ale to powinno nadejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin jest w porządku. Kiedy ma być gotowa ta obwodnica Marek? Dojazd do pracy nie trwa jakoś specjalnie długo, ale zakładam, że dzięcki obwodnicy dwukrotnie się skróci. Ciekawe ile ludzi wtedy ruszy w kierunku Radzymina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie jest - w ciągu kilku lat z Wawy może wypłynąć mnóstwo ludzie. Jeśli faktycznie te dojazdy będą zorganizowane na poziomie, to stolica raczej średnio będzie kogokolwiek trzymała, bo chyba średnio ma to sens przy takich kosztach nieruchomości i życia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zdecydowaliśmy na zakup działki budowlanej www.dzialki-szczecin.com w Kobylance, zawsze marzył nam się własny duży dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystanie z usług wyłącznie solidnych i renomowanych firm daje gwarancję kupna nowej nieruchomości po uczciwej cenie . Dzięki temu mieszkanie będzie pozbawione ukrytych usterek. My zaufaliśmy dla dewelopera InwestPlan, super inwestycje powstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlanti
Zerknij na osiedla viva garden na Białołęce - teraz budują nawet nowe "viva garden 3". Kuzyni mają mieszkania z ich poprzednich osiedli i są mega zadowoleni :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remixbro
na Białołęce a konkretnie osiedle viva garden 3 ktore jest w trakcie powstawania - swietna lokacja jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialoleka, Radzymin, to moze od raz w Radomiu. Tanio i blisko, bo dojazd do Srodmiescia z Radomia trwa tyle samo ile z Białołęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialoleka, Radzymin, to moze od raz w Radomiu. Tanio i "blisko", bo dojazd do Srodmiescia z Radomia trwa tyle samo ile z Białołęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkka32
A co sądzicie o osiedlu Przy Parku? Szukam 4pokojowego mieszkania, w nowym runku, gdzie mieszkanie oddane będzie najpóźniej do końca roku. Deweloper Victoria Dom widziałem, że ma jedno, ostatnie takie mieszkanie właśnie na osiedlu Przy Parku. Mieszka ktoś w tych okolicach? Jest spokojnie? Mam dwójkę dzieci w szkolnym weku, więc bezpieczna i spokojna okolica jest dla mnie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziurka60
Halinka jak chcesz kupić mieszkanie od Victoria Dom to śmiało! Mój braciak kupił na osiedlu Olesin i jest zachwycony. Dobre cenowo i swietna okolica polecam tego dewelopera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turekas
Zdecydowanie osiedla pod miastem - macie tam zdecydowanie lepsze warunki, dużo atrakcyjniejsze otoczenie i to chyba całkowita normalność. Centrum miasta jest dla bogatych. No i poza tym - czy tam żyje się waszym zdaniem komfortowo? Moim zdaniem zdecydowanie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to musiało się skończyć. Ludzie nie chcą życia w Warszawie, wolą mieszkać pod miastem, nie wydawać tak kosmicznych sum na mieszkanie i akurat to wydaje się być zdecydowanie logiczne. Skoro warunki pod miastem są dużo lepsze, dojazd do pracy bardzo dobry, to po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triiss23
Mi się też Wilanów podoba, na pewno to lepszy wybór niż też popularna, ale wiecznie zakorkowana Białołęka. Poza tym Wilanów cały czas się rozwija, mieszkania jak się budują to też zwróć uwagę w innym stylu niż w innych dzielnicach. Np. wspominany Brzozowy Zakątek to kameralne osiedle, trzy budynki ale na jakim dużym terenie – żeby właśnie mieszkańcy mieli więcej swobody i przestrzeni. Nie ma „okno w okno”, a z tego co wiem to mieszkania przestronne, z dobrym układem i ogródkiem na parterze albo tarasem na samej górze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa667
A może Ochota ? Ja znalazłam tam super mieszkanie w inwestycji Grójecka 216. Warto coś tam poszukać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także niedawno kupowałam mieszkanie w Warszawie. Zdecydowałam się na Wilanów i jestem z tego bardzo zadowolona. Niestety nie miałam czasu sama szukać odpowiedniego mieszkania. W związku z tym musiałam skorzystać z agencji nieruchomości. Koleżanka poleciła mi http://nieruchomosci-mikrol.pl/ . Firma ta znalazła mi świetne mieszkanie deweloperskie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. A ja mam już swoje wymarzone mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zainteresować się Gocławiem, zobaczcie tutaj - http://www.yareal.pl/kolorowy-goclaw Ogólnie w tych okolicach wiele się zmieniło, standard totalnie inny, podobnie jak otoczenie, tak więc można żyć na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawa3
Jakiś czas temu dowiadywałam się o ceny na Czapelskiej 25 - grochów, oscylują właśnie tak w okolicach 7 tys. za metr kwadratowy. Czyli jak na tak fajną dzielnicę mieszkaniową nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj już wolnych mieszkań nie mają - http://www.akacjowaaleja.pl/4-etap-inwestycji.html ale w kolejnym etapie jest wiele wolnych. Ogólnie za podobny standard i lokalizację w Wawie, zapłacicie nawet kilka tysięcy więcej za metr, zatem chyba coś takiego ma sens, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
1. Moim zdaniem Wilanów jest obecnie dzielnica najbardziej rozwijająca się, jest tam kameralnie, nowocześnie i zdecydowanie prorodzinnie. Mi podoba się najbardziej to, że nie jest to dzielnica gdzie dominują wieżowce, a jednak stawia się na niskie budownictwo, co dodaje uroku i jest zdecydowanie na plus. Tam warto szukać swojego mieszkania i takie właśnie fajne i w dobre cenie znalazłam w Brzozowym Zakątku w południowej części Miasteczka Wilanów. Lokalizacja jest super, w pobliżu szkoła i przedszkole, sam układ osiedla ma elegancki, kameralny, taki rodzinny charakter. Ja zwracam dużą uwagę na jakość i głównie z tego względu wybraliśmy mieszkanie w jednym z dwóch budynków Rezydencji Brzozowy Zakątek wyposażonych w technologię smart dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×