Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gość
A ja mieszkam na Ursynowie i jest w porządku ;) a marzy mi się duży dom pod Warszawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To temat z 2012 ludzieeee!!!! No dobra, gdybym miał sam wybierać to gdzieś na Mokotowie, na pewno nie na Gocławiu i na Wawrze. Druga opcja to Bielany lub Żoliborz, a ostatnia Natolin/Kabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sama wybierzesz odpowiednią dzielnicę nikt przecież nie może Ci tego doradzić ^^ Sporo czynników na to będzie wpływało np mieszkanie jakie znajdziesz już może Cie uwiązać. Osobiście polecam Wilanów. Ale radzę się wcześniej zapoznać z ofertami http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/warszawa/wilanow/25/1/. Poszperać co gdzie lepsze co gdzie tańsze i potem dopiero sugerować się opiniami na temat danych dzielnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alize1980
My teraz sporo w stolicy szulakiśmy, ale niestety jest DROGO! Rozważamy pod miastem w Markach – Osiedle Legionowa. W dużo niższej cenie są fajne większe mieszkania. Byliśmy obejrzeć, to dojazd bezproblemowy, same mieszkania w stanie deweloperskim, eleganckie. Nawet deweloper oferuje też usługę projektowania wnętrz, wiec wszystko można załatwić w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz kupic w warszqawie - www.osiedleprzylesie.eu tam jest swietna okolica, ladnie swieze powietrze, nowoczesne budownictwo. Zobacz sobie oferte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieliśmy kupić mieszkanie, ale jednak zdecydowaliśmy, że kupujemy działkę w Kobylance www.dzialki-szczecin.com i budujemy nasz własny dom. Fantastyczne miejsce do mieszkania i odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiWej
A my trafiliśmy bardzo fajne mieszkanko na białołęce, na osiedlu ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ przestronne mieszkania, w fajnym standardzie. Co do okololicy to osiedle jest dobrze położone, bo po prostu jest w szędzie w miarę blisko. Polecam naprawdę rozważyć tę inwestycję, głównie również e z względu na niski czynsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebral
Szukać realnie biorąc pod uwagę budżet jaki posiadacie, zobaczcie to - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/warszawa Nowe mieszkania wcale nie muszą być kosmicznie drogie, można je trafić na dobrych warunkach - kwestia podejścia do poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaa33
Z tego co wiem to ciekawe, fajne mieszkania są pod Warszawą - Ząbki albo na terenie warszawskiej Pragi. Gdybym ja miała wybór jakie mieszkanie wybrać to zdecydowanie za Warszawą, z dala od zgiełku miasta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mieszkaniach, inwestycji to zerknij sobie tutaj - http://www.arpinwest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apkka
Spodobały nam się mieszkania na Czapelskiej na Grochowie, przede wszystkim dobra cena, fajna lokalizacja , dużo zieleni. Jest też tam bardzo dobra sieć komunikacyjna i blisko do planowanego metra Wiatraczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydosanie warto przemyśleć temat, żeby ine wybierać inwestycji drogiej, w kipeskiej lokalizacji i wszędzie tam, gdzie jest dużo ludzi. Mogę wam podrzucić właśnie namiar na Białołękę i Osiedle Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ mega fajne osiedle, normalne ceny i ładne funkcjonalne mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikkka
Inwestycja przy Czapelskiej to bardzo fajne miejsce, zielone, ciche, wszędzie blisko no i Grochowo to dobra dzielnica a jednocześnie spokojniejsza niż Śródmieście. Planujemy przenieść się tam jak tylko mieszkania będą gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariannnaa
Obejrzałam sobie tę inwestycję inwestplanu i szczerze mi się podoba. Za jakiś czas będę szukała mieszkania inwestycyjnego to rozważę też waśnie zakup tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin, Akacjowa Aleja. Generalnie radzę szukać fajnych miejscówek poza miastami, bo właśnie tam można trafić mieszkania w bardzo dobrych warunkach, w świetnym otoczeniu, ale czy takie znajdziecie, to już wszystko zależy od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galkaa
Kupiliśmy mieszkanko na Grochowie od invest planu, mieszkania ładne, spore balkony, okolica jest bardzo ładna, i co było dla nas istotne to jest tam dobry dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Grochowie chyba Inwest Plan ma mieszkania na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne mieszkania macie poza stolicą - pod miastem, a jednak idzie za nie zapłacić nawet 200 tysięcy mniej. Dla nas to była kosmiczna różnica i dlatego odpuściliśmy sobie Wawę. Zresztą na stolicę nie mieliśmy nawet zdolności kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiejaaa
My długo się zastanawialiśmy nad wyborem dzielnicy. Oboje z mężem pracujemy w Warszawie to się zdecydowaliśmy na Czapelską, deweloper ok, mieszkania bardzo ładne z komórkami lokatorskimi i podziemnym garażem. Niedługo będzie metro, no i fajnie, ze mamy blisko do parku jordanowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czapelska sie nie sprzedaje skoro walicie tyle spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Polacy raczej starają się szukać w mniejszych miejscowościach ze względu na bez porównania niższe koszty życia. Jeśli za mieszkanie płaci się nawet 200 tysięcy mniej, to chyba mówimy już o kolosalnej różnicy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa5
Invest Plan na Włochach ma bardzo ładną kamiennicę, projekt został stworzony według zaleceń konserwatora zabytków. Oglądaliśmy z mężem i bardzo nam się spodobało, kolejny plus to dużo zieleni i bardzo dobry dojazd do Śródmieścia. Jeszcze przed nami do obejrzenia kilka inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRBUD Mirosław Kruczyński
Witam. Firma MIRBUD chętnie pomoże Państwu przy odbiorze mieszkania. Podczas odbioru wskazujemy wady mieszkania, które są niezgodne z polskimi normami, przepisami techniczno-budowlanymi, a także z umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć w okresie późniejszym dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. Podczas odbioru sprawdzamy min.: tynki; posadzki; stolarkę okienną i drzwiową; obróbki blacharskie; elementy balkonów; stan ogólny instalacji sanitarnych; stan ogólny instalacji elektrycznych; wysokość pomieszczeń; powierzchnię użytkową. Oferujemy usługi: - kierownik budowy; - inspektor nadzoru inwestorskiego; - przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie; - ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych; - świadectwa charakterystyki energetycznej; - odbiory budynków i mieszkań; - doradztwo techniczne; - kosztorysy; - legalizacje samowoli budowlanych; - inwentaryzacje; - badania kamerą termowizyjną. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Markach powstanie obwodnica, zatem dojazd do Wawy z Radzymina powinien zajmować mi jakieś 10 minut. I pewnie skala uciekania ze stolicy jeszcze się w ten sposób powiększy. Pewnie, że to wszystko będzie trwało, ale logiczne, że na stolicę już tak wiele osób się nie rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry przykład to taki - http://www.akacjowaaleja.pl/4-etap-inwestycji.html A w praktyce wszystko zależy od budżetu jaki macie - potencjał widać, możliwości są i raczej tak już zostanie. Ludzie nie mają ochoty na centr dużych miast, bo jaka w tym przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka776
Generalnie, to najlepiej kupić mieszkanie pod Warszawą, a dokładniej w Markach. Jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązań dla siebie oraz dla inwestorów. Obecnie mieszkania sprzedaje ten deweloper http://www.mazoviadevelopment.pl . Warto zerknąć na jego stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V etap Akacjowej Alei, no chyba że jeszcze na IV się załapiecie, ale tam to chyba już nie ma mieszkań. W Markach będzie obwodnica, czyli pewnie czeka nas kolejna fala ucieczek z miasta. I w sumie nie ma się czemu dziwić - zbyt wysokie różnice w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa888
Ze swojej strony polecam najbardziej Mokotów. Sama kupiłam jakiś czas temu tam mieszkanie w nowej inwestycji Przy Woronicza i już nie mogę się doczekać odbioru kluczy :D Polecam dzielnicę głównie ze względu na lokalizację - w okolicy dużo szkół, przedszkoli, parków, przystanków, sklepów, restauracji. Jednocześnie jest bardzo blisko do centrum co zaoszczędzi mój czas dojazdu do pracy. Proces kupna mieszkania odbył się bardzo szybko i bez stresu dzięki pomocnemu podejściu osób z biura sprzedaży. Dla zainteresowanych wklejam link do strony inwestycji: http://www.przyworonicza.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabaty. Tylko Kabaty. Nikt tam juz nie buduje, wiec nie ma reklam, ale to najlepsze miejsce w Warszawie. Pelna infrastrutura, trzy baseny kryte, korty tenisowe, las, wielkie publiczne place zabaw, swietnie zaopatrzony bazarek, kilka hipermarketow w promieniu 2 km, kilka dyskontow. Najwiekszy na Ursynowe park, dwa mniejsze i Aleja Kasztanowa. Swietne szkoly. Zero zuli. Metro, bliski wjazd na autrostrade. Czyste autobusy miejskie. Sasiedzi na poziomie. Jest tam absolutnie wszystko co potrzebne do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem inwestorem i stawiamy bloki w Wilanowie oraz na Kabatach. Nowoczesne budownictwo - poza tym okolica jest piękna. Współpracuję przy tym z firmą http://www.doka.com/ , która znakomicie zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt obecnie nie buduje na Kabatach, bo nie ma miejsca, zatem OSZUKUJESZ ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×