Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gość
Radzymin, Akacjowa Aleja. Generalnie starajcie się szukać poza terenem dużych miast - wtedy stawki są dużo niższe, a jakość pozostaje tak samo wysoka. Ogólnie - duże miasta to nie to samo co kiedyś, mieszkanie tam nie jest tak opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola438
Ja chyba również polecałabym Mokotów. Zależy też, ile jesteś w stanie przeznaczyć na takie mieszkanie, wiadomo, że na obrzeżach miasta ceny będą niższe. Tutaj http://www.vivainvest.pl podrzucam fajny serwis, na którym znajdziesz wiele mieszkań od różnych deweloperów. Może się przyda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka09mn
Mieskzałam kiedyś w stolicy, ale przeprowadziłam się. Jednak to za duze miasto dla mnie, obecnie mamy mieszkanie w Gliwicach i nasz zarządca nieruchomości http://domena.gliwice.pl/ bardzo nam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makador
Np. tutaj - http://www.yareal.pl/ Wszystko zależy tak naprawdę od tego ile macie pieniędzy do wydania, ale generalnie w tym momencie wybór na osiedlach jest ogromny, można trafić świetnie przygotowane nieruchomości, ale też wymaga to odpowiedniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi Nowak
Ja kupiłam na Białołęce na Osiedlu Ostródzka. To jest bardzo fajne, kameralne osiedle. Cicho, spokojnie, dużo zieleni i dobra komunikacja. Jest też korzystniej cenowo niż np. na Żoliborzu czy Mokotowie, o Centrum nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
He, he, he. Dobry zart z ta Bialoleka. Zapomniales tylko dodac ile zarabiasz za pisanie reklam na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He He He. Dobry żart to jest taki, że kupujesz sobie mieszkanko w cetrum, w pięknej okolicy obszczanego dworca centralnego. He, he, he - git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziziiziziziziz
ja mieszkam na białołęce i jest ok - nie zamieszkałbym nigdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
11. Słyszeliście, że jest deweloper w Warszawie, który sprzedaje super tanio mieszkania na początku inwestycji? Znajoma mi powiedziała, że rok temu kupiła w Nexity mieszkanie o 1000 zł taniej na metrze niż u konkurencji, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła sobie na super wykończenie. Sprawdziłam w necie i Nexity znowu ma dni otwarte, teraz na Woli od 12 czerwca w projekcie Skylife. (www.skylife.pl) Ceny znowu niskie od 6000 PLN za metr! Ja się wybieram bo chcę kupić coś blisko centrum, Wola mi pasuje, osiedle też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszczanin
Osiedle Ostródzka jest jak najbardziej ok. Białołęka się rozbudowuje teraz, właśnie przymierzam się do kupowania mieszkania tam. Dobrze wyżej powiedziane jest: z tym centrum to przesada – okolicy nie ma, wszędzie tłoczno, zaparkować nawet nie ma gdzie. A po 22 imprezki plenerowe i darcie gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym mieszkać koło Centralnego - idealne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septima
Ja w przyszłym roku przeprowadzam się na Wilanów.Wykupiliśmy z mężem mieszkanie na Teodorowicza.Obecnie powstaje tam osiedle.Zora Wilanów.Wysoki standard,dobra jakosć budownictwa.Nie są to cienkie sciany jak w niekórych blokach budowanych na szybko ale autentycznie dobra jakosć ( dobrze poszukaliśmy). W środku znajduje się również patio dla mieszkańców. Wbrew pozorom ceny nie są wysokie.W ostatnim czasie trochę spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
gdybym miała kupować eM w Warszawie stawiałabym raczej na Mokotów. Ja jednak myślę o mieszkaniu z http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/gdansk/5/1/ Od dawna ciągnie mnie nad morze i stwierdziłam, ze nie ma co odkładać decyzji o zakupie mieszkania na później zwłaszcza, ze mam na tyle komfortową pracę, ze mogę ją wykonywać gdzie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne z tych powyższych. Tylko Paikurowice! Ostatnia okazja, nie zwlekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PepiOn
Ja właśnie kupiłem na Osiedlu Ostródzka, załapałem się jeszcze na tę promocję 3 pokoje w cenie 2. Przekonała mnie cena oraz dobry układ pomieszczeń. Teraz właśnie niedługo będę szukał ekipy budowlanej, która wszystko sprawnie ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszyrian
Poczytajcie http://epoznan.pl/news-news-57406 Wg mnie i tego artykułu warto rozważać mieszkania na obrzeżach. Ceny różnią się diametralnie, więc jeśli nie ma się parcia na centrum, to chyba lepiej zostawić te parę groszy w kieszeni, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragnar21
Wiadomo że mieszkania w Warszawie nie należą do tanich i tak na prawdę ciężko jest znaleźć dobrą ofertę biorąc pod uwagę że jest bardzo wielu developerów którzy oferują nam mieszkania. Polecam zapoznać się z bardzo atrakcyjną jak na stolicę ofertą http://www.19dzielnica.pl/element/lokalizacja Są to mieszkania na sprzedaż w samym centrum Warszawy. Na prawdę bardzo atrakcyjne ceny. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neer
Domy, segmenty i bliźniaki w Piasecznie można znaleźć w ofercie Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy (http://piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC). Mocną stroną są doświadczeni pracownicy, którzy są w stanie dość szybko sprzedać nawet drogą nieruchomość, która nie cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszty mieszkania w Warszawie są strasznie duże! Teraz za czynszz dwupokojowego potrafią zaządać nawet 600 zł :/. W skali roku się nazbiera. A za co się płaci? Za malutkie mieszkanko. Nie chciałam tak mieszkać, dlatego kupilam ładne mieszkanie w osiedlu radzymin. cenowo bardzo dobrze, dużo się nie wydaje co miesiąc bo nie ma czynszu. Nie trzeba się daleko ruszac z miejsca – sklepów, szkół w okolicy pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może na nowopowstałym i pięknym osiedlu www.osiedleprzylesie.eu/ jesli ktoś ceni przyrodę i zieleń i poszukuje zielonego zakątka w Warszawie to to jest naprawdę dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocola
a czy myślał ktoś z was o tym żeby kupić takie mieszkanie na aukcji komorniczej? mój znajomy tak zrobił i naprawdę sporo zaoszczędził a teraz wynajmuje to mieszkanie studentom. Ostatnio nawet przeglądałam oferty na http://www.czosnyka-komornik.pl/ i widzę że sporo jest ciekawych ofert, kwestia tylko żeby nie dać się przelicytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatakos
Pod miastem, im dalej tym lepiej, tzn. należy pamiętać o tym, że należy dojechać do pracy. W naszym przypadku zmiana adresu była rozwiązaniem wszystkich problemów - nawet dojazd zajmuje krócej, pracuję od strony Radzymina, a standard mieszkania to jednak nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my ostatnio kupiliśmy mieszkanie na Białołęce. fajna dzielnica która widać że cały czas się rozwija. podobno najlepsza dla rodzin z dziećmi które w niedługim czasie planujemy. poza tym trafiliśmy na takiego dewelopera (Barc www.barc.com.pl) że kupiliśmy wykończone, z miejscem parkingowym. no i udało się w programie Mieszkanie dla Młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostlik
Raczej pod miastem szukajcie odpowiednich rozwiązań - tak będzie lepiej i o wiele taniej. Generalnie to właśnie poza miastami za bardzo wysoki standard płaci się stosunkowo bardzo mało pieniędzy. I właśnie dlatego ludzie uciekają z dużych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustlik
A jak jest z dostępnością tych mieszkań w Radzyminie? Są jeszcze dostępne jakieś na atrakcyjnych piętrach? Interesowałoby nas pierwsze, na pewno nie parter. Ale kluczowe, żeby samo osiedle i budynek gwarantowały odpowiedni standard. Wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzymin to raczej nie Warszawa ale wiem że w Wola Invest w apathotelu zostały 2 duże apartamenty, możliwe żeby tak się rozeszły szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaTeresa
My z mężem braliśmy kredyt (na szczęście dostaliśmy go jeszcze w 2015 z mniejszym wkładem własnym) i właśnie kupiliśmy mieszkanie na Osiedlu Ostródzka na Białołęce http://www.osiedleostrodzka.pl/ . Kontakt znaleźliśmy właśnie tu na forum. Mieszkanie odpowiada naszym standardom, jest przestronne, dobrze zaprojektowane i łatwe do aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×