Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

"jak widać z kobietami nie potrafisz się dogadać" A z facetami potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będzie nas stać co najwyżej na Smutną Pusię" smutna pusia wcale nie najgorszy wybór. przynajmniej stres będzie mniejszy niż z jakimś superlahonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoko
Nie fajna. Na -10 stopni to za mało ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Raczej rozgraniczenie płci, jak widać z kobietami nie potrafisz się dogadać, bo się wstydzisz. Zupełnie niepotrzebnie." Nie. Z facetami również się nie dogaduję. Jeżeli druga strona również jest niesmiała, jak ja lub bardziej to wtedy jest mi łatwiej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
offerma ale zes zakozaczyl z ta kurtka :D ja mam inne problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie fajna. Na -10 stopni to za mało ciepła" Racja, niech niedźwiedzia oskalpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie fajna. Na -10 stopni to za mało ciepła" ja raczej nie chodzę po takim zimnie. większość czasu spędzam albo w samochodzie albo w budynku. to chyba nie będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoko
Jak się powinno wiazać szalik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kurtka taka sobie" te, krytyk :D pewnie że "taka sobie" każda jest "taka sobie", przecież to tylko kurtka, jaka by miała być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Np. pedalska " znaczy ta niby fajniesza? chyba "ekonomiczna" uszyta ze starej narzuty na wersalkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale za to ile kosztuje" to przez tą marynarkę gąsowskiego :D kupiona pewnie na licytacji WOŚP albo czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "a w ogóle to kupiłem sobie wczoraj kurtkę. taką: http://www.leecooper.pl/kolekcje/meska/kurtki /jack-black fajna?" Może być, ale mogłeś sobie kupić płaszczyk, odpowiedni model optycznie dodałby ci paru centymetrów wzrostu. Cimoko "Jak się powinno wiazać szalik ?" Ale głupie pytanie, z węzłami można kombinować na różne sposoby. Btw, Tomek to Ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
zeleczek a zrobisz mi loda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może być, ale mogłeś sobie kupić płaszczyk" raczej do mnie nie pasuje. płaszczyki wydają mi się takie "gogusiowate". no chyba że ktoś jest prezesem i go stanowisko zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "raczej do mnie nie pasuje. płaszczyki wydają mi się takie "gogusiowate". no chyba że ktoś jest prezesem i go stanowisko zobowiązuje." Bzdury, przecież są różne fasony i nie ma, że "nie pasuje", trzeba dobrać do sylwetki. Poza tym płaszcz jest dobry na każdą okazję, a kurtka już nie jest na tyle uniwersalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszcze wcale nie są zimne, są przecież długie i mają ciepłe podbicie. :P Zresztą nie są też znowu takie oficjalne. Normalny ubiór- a jakże uroczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bzdury, przecież są różne fasony i nie ma, że "nie pasuje", trzeba dobrać do sylwetki. Poza tym płaszcz jest dobry na każdą okazję, a kurtka już nie jest na tyle uniwersalna." Stylistami raczej nie jesteśmy, opieramy się na własnych odczuciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×