Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

yyughiuh "tez to mam a moze juz nie, nie wiem bo dawno nie bylem w miejscu publicznym" ?! To cały czas piszesz do nas z piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Buhahahahahaha! ROTFL" równie dobrze możemy wyśmiać twoje z dupy wyjęte problemy 🖐️ "Zaba - a jak zwalczylas ?" wytłumaczyłam sobie, że to głupie i że nie jestem jakimś wielce ważnym okazem, żeby wszyscy się na mnie gapili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak wróciłem do tematu to walnęła tylko jakiś zarcik, no ja swoją godnośc mam i jak widzę, że mnie nie chcą to nie będę kominem właził." nie no, to bardzo słusznie. skoro nie chcą z tobą gadać to się nie narzucaj. znajdź se po prostu innych, choćby tych z pracy. oni przecież chcieli z tobą gadać. ja mam wrażenie że jak się ludzi lubi, dobrze im życzy i nie ocenia to nie ma problemu z wyjściem na piwo czy gdzieś tam. ja nigdy nie miałem. raczej brakowało mi czasu na to zeby ich wszystkich "obskoczyć". dlatego troche nie rozumiem tego o czym ty mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"równie dobrze możemy wyśmiać twoje z d**y wyjęte problemy " Ale byłaby jedna zajebista zaleta tej fobii: nie trzeba by było Cię zabierać do knajp :D Cóż za oszczędność dla kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"równie dobrze możemy wyśmiać twoje z d**y wyjęte problemy " Mam podobny problem z tym, że nie tyle się boję co mnie to zwyczajnie krępuję, bo u nas w domu zawsze każdy jadał w swoim kącie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja mówię o facetachc cały czas. "koleżankom" to ja się nie dziwię. jasne że one wolą spędzać czas z "fajnymi facetami" niż z jakimiś "niedorobionymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mieszkalem dwa lata w akademiku i wstydzilem sie jesc przy wspollokatorach" To ja jadłem i piłem z innymi w akademiku ... dziwak ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zajmuje się sobą, a kim mam się zająć jak kobiety nie mam i nie umie zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze pamietam ze prawiczek jest informatykiem a jego praca polega na programowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &29
Grzeslaw - moze nie urosles bo paliles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlatego troche nie rozumiem tego o czym ty mówisz." Ty masz typ osobowości lubiany przez innych. Natomiast tacy zamknięci w sobie nie cieszą się powodzeniem towarzyskim, a inni faceci najchętniej by z takich szydzili i tu pojawia się problem, bo mnie nie interesuje pozycja naczelnej cioty w grupie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw - moze nie urosles bo paliles ? Marna wymówka bo nie ja jeden paliłem w tamtym czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inni faceci najchętniej by z takich szydzili i tu pojawia się problem, bo mnie nie interesuje pozycja naczelnej cioty w grupie" ja nie wiem z kim ty się zadajesz ale naprawdę jest wielu ludzi którzy nie majązamiaru szydzić z nikogo i to że ktoś jest nieśmiały i zamknięty w sobie nie jest ku temu powodem. ja i moi znajomi racze niechętnie patrzymy na rozmaitych pajaców którzy robią z siebie bóg wie kogo i pozują na "kozaków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes bardzo niski wspolczuje a prawiczek to najwiekszy przegraniec bo ma wyksztalcenie prace pieniadze wyglad dziewczyny do niego zagaduja a on nic nie chce zrobic tylko narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesciowo tak ale moj brat jest duzy zreszta wzrost nie jest moim kompleksem tylk moje niedorozwiniecie plciowe pod kazdym wzgledem wlacznie z charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ma wyksztalcenie prace pieniadze wyglad dziewczyny do niego zagaduja a on nic nie chce zrobic tylko narzeka" no właśnie. to jest najciekawsze że on "ma wszystko" i ludzie (a przynajmniej laski) same go zagadują, a tu opowiada że nikt go nie lubi i wszyscy spławiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoko
I tak większość prawiczków stąd nie będzie miało dziewczyny bo już nie chcą. Bo niby po co. Zresztą np jakby człowiekowi zatkać nos i usta to by walczył z całych sił bo potrzebuje powietrza. A więc jakby potrzebował dziewczyny to by też walczył ze wszystkich sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jestem mniej przegrany bo jestem sam nie ze swojej winy a ty masz duzo wieksze szanse i je marnujesz nic ci to nie da ze ktos jest bardziej pojebany i wkleja swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tak większość prawiczków stąd nie będzie miało dziewczyny bo już nie chcą. Bo niby po co. " tak chyba ze mną jest. jak tak sobie myślę to w mojej sytuacji problemy z laską wielokrotnie przewyższają korzyści jakie mogę z niej mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no właśnie. to jest najciekawsze że on "ma wszystko" i ludzie (a przynajmniej laski) same go zagadują, a tu opowiada że nikt go nie lubi i wszyscy spławiają." Nie mam pewności siebie i fajnego charakteru, przecież to tutaj na kafe można poczytać, że wnętrze jest właśnie najważniejsze, a tu mnie pocieszają, że przecież mam wygląd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×